Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 9 honapos terhesen szabad e bevenni nyugtatot, ha nagyon rosszul vagyok? fórum

9 honapos terhesen szabad e bevenni nyugtatot, ha nagyon rosszul vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2
31. Miramira77 (válaszként erre: 30. - Tótágas)
2011. okt. 2. 14:40
Ebbe én is beleestem már párszor. Inkább hozzászólás nélkülieket kéne kirakni!
2011. okt. 2. 14:39

ISMÉT BEUGROTTAM!!!

KEDVES HOXA!

MIÉRT KELL AKÁT TÖBB ÉVES,KIHALT FÓRUMOKAT AZ AJÁNLÓBA TENNI?????????????????????????????????

29. Tótágas (válaszként erre: 27. - 3a7a317934)
2011. okt. 2. 14:37

pipolfel

jókat alszik tőle a babád is,mivel átmegy a vérkeringésbe.Ez nem biztos, hogy jó neki is!

28. Tótágas (válaszként erre: 1. - Buhu bahu)
2011. okt. 2. 14:36

Ne szedj ilyen erős kémiai szereket.Vannak nagyon jó,természetes alapanyagokat tartalmazó nyugtatók, altatók.A patikusod biztos segit.

Pl a SEDACUR forte tabletta nagyon jó!!Teljesen természetes anyagokból van.

(macskagyökér,citromfű,komló stb)

2010. febr. 25. 15:21
Szia terhesen csak piporfent szabad szedni attol jokat lehet aludni
26. v.erka
2010. febr. 23. 22:05

Szülés előtt négy hétig voltam kórházban, s mivel keményedett a hasam, 3 x 1 Seduxent szedettek velem.

Hál istennek egyikünknek sem lett semmi baja, úgyhogy szerintem egy-két szem nyugtató miatt egyáltalán nem kell parázni.

25. Kittycat2 (válaszként erre: 24. - Buhu bahu)
2010. febr. 23. 21:53
Én a terhességem alatt egy csomószor nem tudtam aludni, de nagyon durván. Volt hogy fél éjszaka csak kóvályogtam a lakásban. Aztán rájöttem, hogy a virágesszencia segít, azért ajánlom. Ezt a Devásat nem szedtem, de csak azért nem próbáltam, mert csak a szülés után hallottam róla először. Addig sima Bach-virágesszenciát szedtem.
2010. febr. 23. 14:15

Errol a virageszenciarol nem is hallottam meg.Valamennyire lenyugodtam, es bar h oszinte legyek meg mindig nagyon jo lenne ha aludnak egy par napot ebredes nelkul, de most nem vagyok olyan nagyon ,,rosszul,,

Nekem is egyebkent sokat kemenyedett a hasam,de nem mondott ra semmit a doktorno.

2010. febr. 23. 10:26
Nekem Seduxent írt a doki mikor keményedett a hasam a 7-ik hónapban a nagyfiammal...De az muszályból volt...Szerintem jobb bogyi nélkül.
2010. febr. 23. 10:21
Van teljesen természetes segítség is erre az esetre, és akkor nem kell gyógyszert bevenned. Kifejezetten várandósoknak létezik egy Deva-virágesszencia, a neve "Terhesség". Én ezt javasolnám neked. A leírása: "fizikai és érzelmi téren is segíti a terhes nőt: kiegyensúlyozza az érzelmeket, és megszünteti a fizikai feszültségeket. Segít legyőzni a stresszt és a túlérzékenységet. megerősíti a kapcsolatot a születendő gyermekkel. Fokozza az anyaszereppel kapcsolatos önbizalmat."
21. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 20. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 21. 13:34
nekem nem sokat ért,de pszichésen talán segithet,maga a tudat miatt hogy vettem be:)
2010. febr. 21. 13:32

Van egyfajta homeopátiás golyócska, az oldja a feszültséget! Sedatif PC.

Nekem ezt ajánlották anno, mikor stresszeltem apukám betegsége miatt!

2010. febr. 21. 13:21
Ilyen fiatalon idegeskedni? Ejnye csajok! 3 gyerek után, ilyen vén korban eddigi életem folyamán egyetlen egyszer sem nyúltam nyugtatóhoz. Felül kell kerekedni! Valahogy mindig lesz. Ha nem emberélet forog kockán, akkor nincs miért idegeskedni. Pozitívan álljatok a dolgokhoz!
18. buhu bahu (válaszként erre: 17. - Misz)
2010. febr. 21. 13:18

koszonom:-)

Es mindenkinek koszonom...

17. misz
2010. febr. 21. 13:17
Remélem hamarosan jobban leszel. :)
16. misz
2010. febr. 21. 13:16

Van egy gyógynövényes bogyó is, azt hiszem HOVA a neve. De mindenképp kérdezd meg a dokid, vagy a gyógyszerészt erről is.


Ha téged lenyugtat és kikapcsol, gondold csak el, mennyire kiütheti a babádat egy nyugtató.


És aki az utolsó 2 hónapban rendszeresen szedte, az hálát adhat minden nap a Jóistennek, hogy nem lett baja a gyerkőcnek. Nem tudom, mennyi idős a gyereke, de nehogy később üssön vissza ez a nyugtató.


Ezek idegrendszerre ható szerek, gondolkodjunk csak, megéri-e a kockázatot.


De ez csak az én véleményem. Mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.

2010. febr. 21. 13:16
IGEN ÁRTANA!
14. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 12. - Buhu bahu)
2010. febr. 21. 13:12
lehet az is jó ha ide irogatsz kicsit,elterelődik a figyelmed....ha publikus az idegességed oka,akkor meg ird ki nyugodtan nyilvánosan vagy priviben stb....
2010. febr. 21. 13:10
én szedtem a terhesség előtt alkalomszerüen nyugtatót,persze doki irta ki de nem szedtem rendszeresen...terhesen eszembe sem jutna,én is a 9.hónapban járok,és jelenleg is borzasztó ideges vagyok,jó lenne kikapcsolni stb...menj el sétálni kicsit ha teheted,vegyél egy jó kellemes fürdőt vagy ami megnyugtat téged,aztán próbálj pihenni bogyók nélkül is hátha elalszol kicsit...attol hogy nem lesz tőle baja nem biztos hogy jó neki:(
2010. febr. 21. 13:10

igazatok van..majd elmulik, nem veszek be semmit

eddig se vettem, ezutan is kifogom birni

koszi mindenkinek a sok valaszat es tanacsat

2010. febr. 21. 13:10

Esetleg homeopátiásat, azt szabad (Sedatif forte)

[link]

10. f-kszilvi (válaszként erre: 5. - Buhu bahu)
2010. febr. 21. 13:08
Ami jó a szomszédnak,lehet hogy neked nagy méreg!!!
2010. febr. 21. 13:08
igen en is arra gondoltam, h azt vegyek be.Nincs itthon, de tudom h a szomszedlanynak van es kernek tole egyet..
8. f-kszilvi (válaszként erre: 1. - Buhu bahu)
2010. febr. 21. 13:07
Szia.Én is kismsma vagyok,és én is tiszta idegesen keltem ma.Ne vegyél be semmilyen nyugtatót,mert az nagyon káros lehet a babára.Én itt a fórumokon beszélgetek a csajokkal és nyugtatóan hat rám,ha kibeszélem magamból a gondokat.A kamilla tea talán a legjobb ötlet.Gyógyszert NE vegyél be.Kitartást.
7. 1eb84e4bad (válaszként erre: 5. - Buhu bahu)
2010. febr. 21. 13:06

és te is ugyanezt szednéd?

mit ír a betegtájékoztató?

2010. febr. 21. 13:06
csak orvosi javaslatra szedj nyugtatót magadtól ne!
2010. febr. 21. 13:04
Csak azert gondoltqm, mert tudom h a szomszedlany az utolso 2 honapban mindennap szedte a Bensedint, es szerencsere semmi baja nem lett a babanak, persze orvos irta fel neki..
2010. febr. 21. 13:02

Milyen nyugtatót?

Szerintem kérdezd meg az orvosodat. Magadtól sohasem szabad bevenned semmilyen gyógyszert.

2010. febr. 21. 13:02

szia. én megkérdeznék egy dokit első körben, ha nem bírod ki.

Én is 9 hónapos vagyok, de biztos, hogy ilyen bogyót nem vennék be. Elég durva szer ez, ha képes az agyat kikapcsolni...

2010. febr. 21. 13:02
Azt hiszem a nyutatók tájékoztatójára is rá van írva,h nem szabad.Egy bögre kamillateát és némi levendula olajat párologtatva javasolnék inkább.Esetleg egy kiadós sétát,olyan szép az idő.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook