Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hunguest Hotel Forrás - Szeged fórum

Hunguest Hotel Forrás - Szeged (beszélgetős fórum)


13. LBO (válaszként erre: 10. - Sütikee)
2022. márc. 6. 21:00
Köszi. 😊
12. timycat (válaszként erre: 1. - LBO)
2022. márc. 6. 20:23

Ugyan nem nyaralni, hanem barátnőzni voltam ott utoljára, 2 éve novemberben. Minden szuper volt, csak ajánlani tudom.


Egyetlen negatívum volt, a K&H-s SZÉP kártyát nem fogadták el "valamilyen okból kifolyólag".

11. Sütikee (válaszként erre: 10. - Sütikee)
2022. márc. 6. 18:19
*programjaitok
10. Sütikee (válaszként erre: 9. - LBO)
2022. márc. 6. 18:18
Nem tudom milyen programjaik lesznek, de ha ajánlhatok egyet, akkor Ópusztaszert ne hagyjátok ki!
9. LBO (válaszként erre: 7. - Aszparagusz)
2022. márc. 6. 14:27

Azért fürdőzni is lesz időnk. 😊

Nem szeretnénk máshova menni. Szeretjük a Hunguest Hoteleket.

Meg ugye a Hunguest kártya is ott van, azon szépen gyűlik az összeg. Idén pl. azzal fizetnénk a szállás egy részét.

8. LBO (válaszként erre: 5. - Aszparagusz)
2022. márc. 6. 14:22

Köszönöm a választ.

Az italok sajnos egyikben sem olcsók. Tavaly pl. Tapolcán 1 kancsó vízért is fizetni kellett a vacsoránál. 1 liter víz, 500 forint volt.

Tulajdonképpen nem azért nem ittunk üdítőt meg bort/sört a vacsorához mert drága, hanem mert itthon is vizet iszunk. Nem tudnék üdítőt inni a vacsorához, a víz esik jól. A gyerekek pl. nem is isznak mást. Főleg ha nagyon meleg van. A francnak kell az üdítő.


A gyerekek már nagyok, a nagyobbik 17 éves lesz, na ő fog örülni a legjobban a csendes wellness résznek. Kamasz (azt hiszi ő már felnőtt), szóval minden kicsi gyerek zavarja. 🤦‍♀️ 🙃

7. aszparagusz (válaszként erre: 6. - LBO)
2022. márc. 6. 14:13

A tisztasággal nincs probléma, de ez már minden szállásnál alap.

Ha rengeteg programotok lesz, szinte csak aludni mentek, akkor megfontolandó, hogy érdemes-e ezt a szállást választani.

Itt a fő erény a fürdőbe történő korlátlan átjárás.

Ha nem ez a cél, akkor szerintem több, sokkal olcsóbb szállás van Szegeden.

6. LBO (válaszként erre: 4. - Várigigi)
2022. márc. 6. 14:08

Köszönöm a választ, mi is szívesen megyünk Hunguest hotelbe. A szobákkal kapcsolatban, igazán egy feltételem van, tiszta legyen. Hisz tényleg csak aludni jár oda az ember.

Programokkal szerencsére el leszünk látva, fiam egyik ismerőse ott lakik, már most gyűjti nekünk a látnivalókat.

5. aszparagusz (válaszként erre: 1. - LBO)
2022. márc. 6. 13:53

Mi nem 2-3 éve, kicsit régebben voltunk ott, már a felújítás után.

Remek a fürdőbe átjárás.

A fürdő jó,a csúzdák is. Ha 16 év alatti gyerekkel mész számítani kell arra, hogy az u.n "csendes wellnes-t ők nem használhatják.

Az ellátás szerintem séf-vendégek száma- arányában változik. Nekünk összességében pozitív volt. Az italok a vacsorához botrányosan drágák.

A parkolás botrányos.

4. várigigi (válaszként erre: 1. - LBO)
2022. márc. 6. 12:47
3x jártam itt, ebből 2 még a felújítás előtti időkből való. A Hunguest Hotelekben sosem csalódtam. (kivéve Zalakaros) A korlátlan átjárás a fürdőbe már magában megéri az esetleges magasabb költséget, hiszen a fürdőbelépő elég drága. A szobákat modernizálták, de nekem a régivel sem volt gondom, hiszen csak aludni kellett. Rengeteg program lehetséges a környéken. A kaja minősége szuper, a kínálatból bárki talál magának valót. A parkolással volt csak problémám, de azóta ez is megoldódott a fürdő mélygarázsával. Ingyenes parkolásra csak nagyon nagy szerencsével elvétve volt lehetőség.Szóval csak ajánlani tudom.
2022. márc. 6. 12:20
Az ittjártam.hun is vannak vélemények. Itt még nem jártam, amennyiben eljutsz, írd meg véleményedet.
2022. márc. 6. 11:54
bookingon rengeteg vendégértékelést találsz
1. LBO
2022. márc. 6. 11:14

Sziasztok.

Idén nyáron, Szeged és környéke felé vennénk az irányt, és a Forrás Hotelben szeretnénk megszállni. Szeretnék véleményeket kérni olyanoktól, akik az elmúlt időszakban (max. 2-3 év) ebben a hotelben töltötték a nyaralásukat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook