Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Huawei vagy Samsung telefont érdemes választani? fórum

Huawei vagy Samsung telefont érdemes választani? (tudásbázis kérdés)


12. Bless the child (válaszként erre: 11. - Zsiraita)
2021. ápr. 25. 15:06
Huawei telefonra miért akarsz rakni Samsung health-et? Amúgy az se csinál ekg-t, pulzusodat tudja megmérni, de nem az óra, hanem a telefon érzékelője
2021. ápr. 25. 09:12
Van egy problémám. Vettem egy Samsung okosórák és huawei p30 pro telefonom van. Mindent tudtam szinkronizálni, egyedül a samsung galaxy health monitor aplikációt nem tudtam félteni, amivel lehet ekg- mérni. Tudtok valami megoldást?
10. asgardi (válaszként erre: 9. - Asgardi)
2021. ápr. 19. 13:00
Esetleg részedről nagy segítség lehet, ha leírod melyik Huawei nem (miért nem), s melyik Samsung (miért) vált be. Nem csak a FI-nak, hanem bárkinek, aki a témával kapcsolatban keresgél.
9. asgardi (válaszként erre: 8. - Selyemmaki)
2021. ápr. 19. 12:47

Attól függ milyen modell...Azért ez így elég félrevezető hsz. (Én is ettem már rettenetesen savanyú almát, mégse utálom ezért mind...:) Nem mindegy, hogy alap vagy egy viszonylag magasabb kategóriás telefonod van akármelyik márkából, plusz az évek alatt mennyit fejlődött a technológia.

Ezért is érdemes leírni, miben gondolkodik a FI. A Samsungnál megnevezte, Huaweinél csak tippelni tudok, hogy a P40 széria, vagy valamelyik újabb Mate Pro lehet a jelölt.

2021. ápr. 19. 12:36

Samsung!!!!

Huaweiem volt már, és nem volt jó. Sok mindent nem tud, amit a Samsung igen.

2021. ápr. 19. 10:27

Laptopom: Huawei, telefonom: Samsung.

Nincs velük gondom.

2021. ápr. 19. 10:12

Abból kiindulva, hogy az előző Huaweied megvételkor milyen árkategóriát képviselt, feltételezem, hasonlóban gondolkodsz most is.

Én Huawei párti vagyok, a második telefonom fogyasztom tőlük, valószínűleg a harmadik is az lesz.

2021. ápr. 19. 09:34
Én nem cserélném le. Inkább vennék egy másik Hauweit.
2021. ápr. 19. 09:21
Nekem mindkettő van, nincs gondom egyikkel sem.
2021. ápr. 19. 08:56
Ilyen általánosan nem lehet ezt megválaszolni. Konkrét típustól függ. Biztos mindkét márkának vannak jól és kevésbé jól sikerült darabjai. Samsunggal nekem rossz tapasztalatom van, huawei sosem volt. Iphone-os vagyok.
2021. ápr. 19. 08:13
Személy szerint Huaweit Samsungra semmi esetre sem cserélnék le.
2021. ápr. 19. 08:09
Sziasztok! Évek óta Huawei telefonjaim voltak, viszont most megtetszett a Samsung galaxy a72 és mivel a jelenlegi Huawei p20 pro-m már eléggé oda van, arra gondoltam lecserélem. Érdemes váltani a Samsung g. a 72 re? Köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook