Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hoxás összejövetel fórum

Hoxás összejövetel (beszélgetős fórum)


23. tulipán*** (válaszként erre: 22. - Regin_a)
2023. ápr. 7. 21:42
Hát vonattal. De egy közösségben meg lehet beszélni, hogy hol legyen a találkozó. Szóval ha pl. többen vannak Debrecen környékén vagy nehezebben tudnak mozogni, akkor rájuk való tekintettel Debrecen környékére is lehet szervezni a találkozót (csak a példa kedvéért). Minden megbeszélés kérdése, de természetesen némi rugalmasság azért szükséges.
22. Regin_a (válaszként erre: 1. - Tulipán***)
2023. ápr. 7. 20:41
Nomost, mivelhogy depi is bejátszik, az autómat is elvette az állam, ha én debreceni vagyok, hogy jutok el pl.Szombathelyre?
21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Velmetina)
2023. ápr. 7. 19:38
Két malomban őrlünk, én nem konkrét személyre, személyekre gondolok, hiszen azt sem tudhatja előre senki, ki az, aki elmenne egy ilyen találkozóra.
20. velmetina (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 7. 19:36
Pontosan nem tudjuk, de nem látom , olyan rossznak a helyzetét.Nem szabad leírni.
19. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 11. - Kunigunda33)
2023. ápr. 7. 18:58

Bocsi, de hol lehet az írásaidat olvasni?

Engem érdekelne.

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Velmetina)
2023. ápr. 7. 18:55
Lehet, de lehet te gondolod rosszul...lehetekre nem adok.
17. velmetina (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 7. 18:53
Kicsit eltúlzod. Szerintem itt nem egy beteg emberről van szó, csak magányos.Nincs motivációja most.Lehet megviseli a 4 napos egyedül otthonlét.
2023. ápr. 7. 18:14
Ünnepek Utánn,! Meg majd nyárig , kialakul biztos, tuttimegbeszélhetjük, hogy,hogy mikor alakulna jól mindenkinek, és kiknek, stb , ünnepek utánn majd mondok pár ötletet, biztos énis, bevan jelölve....🙂
2023. ápr. 7. 18:05

Nem kell ennek csak a depresszióval küzdőkről szólnia. :)

Akár megyékre (vármegyékre😉), városokra lebontva is lehet szervezni kirándulásokat, találkozásokat.

Az alap ötlet szerintem jó.

2023. ápr. 7. 17:57

Nem vagyok sem depressziós, sem magányos. Az ötlet nem rossz. Kivánom, hogy sikerüljön megszervezni és összehozni.

Majd irjátok meg, hogy sikerült. Sok sikert:)

13. andilaci (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
2023. ápr. 7. 17:52
👍👍👍☺
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Tulipán***)
2023. ápr. 7. 17:48

Nagyon szép gondolat is lehetne akár, de a pszichésen sérült, vagy beteg emberek, nagyon sebezhetőek. Akár vissza is élhetne valaki a jóindulatukkal, vagy netán ők gondolhatnának bele többet egy-egy mondatba, tettbe. Lehet nem lehetne némelyeket levakarni, és még annak lenne lelkiismeret furdalása akit valahol zaklatna, mert egyre több figyelmet várna el.

Nyitott ember vagyok, de így, ebben a formában nem vennék részt ilyen találkozón, fordulhat az ilyen drámaivá is.

2023. ápr. 7. 17:08

Hát nem is tudom. Nekem nincs depresszióm és elég népszerű ember vagyok, ettől függetlenül magányos. Én úgy érzem sokszor nem mondhatom ki amit gondolok vagy rendkívül sokat kell egyensúlyoznom minden látszat fenntartásáért. Ezt úgy kell érteni, hogy az akihez lelki gondokkal fordulnak sok megnyilvánulással találkozik és mint vezetőnek protokoláris kötelessége a folyamatot segíteni ezért rólam kevés szó esik. És sajnos én így működöm minden körben, ezért ha dühös leszek vagy nyugatlan vagy zaklatott magamban tartok mindent. A hoxa az egyetlen hely ahol az utóbbi időben elkezdtem kinyílni.

Ezen még gondolkozom, mert így is volt rá precedens, hogy mondjuk egy hordozott értékrendemre nem is olyan régan valaki azt reagálta: "ő eltorelálja"....soha nem látott, soha nem hallgatott meg egy előadásban sem, nem olvassa az írásaimat és valószínüleg nem találkozik nap mint nap annyi nyomorral, mint amit én látok még is én vagyok az eltorálni való ember. Én itt és egyébként se szoktam abuzálni másokat és az a rejtett passzív agresszívitásomat letölti. Ez az a téma amihez sokat tudnék tenni, mert a való életben is sokat teszem. Ez a dolgom, az életem, a hivatásom, a minden. Bennem van félelem, hogy ha csak Kinga vagyok és semmi álca valaki betalál és megbánt úgy, hogy este is ezen gondolkozom.

10. tulipán*** (válaszként erre: 7. - Kisj)
2023. ápr. 7. 16:21
NEm én nem akarok az összejövetelen részt venni, épp az ellenkezője. Azoknak indítottam akik a vallomáshoz hozzá szóltak és kifejezték, hogy szintén depressziósak, magányosak. Nekik indítottam el mert ha valaki így érez, akkor nem feltétlenül van ereje ahhoz, hogy kezdeményezzen. Gondoltam elindítom a fórumot, hogy már csak be kelljen csatlakozniuk + persze azoknak is, akik nem feltétlenül érzik magukat magányosnak, de részt vennének az összejövetelen. Egyelőre nem nagyon jelentkeztek, pedig szerintem sokaknak jót tenne. Utána is tudnák tartani a kapcsolatot és az már egy sokkal személyesebb kapcsolat lenne.
9. bnedora (válaszként erre: 6. - Bichi)
2023. ápr. 7. 16:16
Gondolom, az ilyen tagok nem akarnak személyes találkozást, barátságot kötni.
8. kisj (válaszként erre: 7. - Kisj)
2023. ápr. 7. 16:11
Bocsi, de amimor írtam, úgy láttam, hogy anoním vagy.
7. kisj (válaszként erre: 1. - Tulipán***)
2023. ápr. 7. 16:10

Ez a tipikus "fogjuk meg és vigyétek" mentalitás.

Ráadásul név nélkül.

Amúgy szívesen talékoznék bármelyikőtökkel.

6. Bichi (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2023. ápr. 7. 16:04

Azért azt vegyük figyelemmel, hogy ebból a kútból az, akivel az ember valamilyen szimpátiát érez, az csak egy igen kis merítés...

Már sokkal több az egyszerűen unatkozó, magát teljesen másnak kiadó, sokkszor trollkodó, és sokszor határozottan rosszindulatú ember, mint régen...

5. bnedora (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. ápr. 7. 15:52
Én már nagyon sok taggal találkoztam személyesen. Nagyon régen volt Hoxa-találkozó is, sajnos, oda nem mentem el, pedig szívesen megismerkednék több taggal is. Sokkal jobb személyes ismerkedés után írogatni egymásnak. Sok szerencsét!
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Tulipán***)
2023. ápr. 7. 15:45
Tisztelet a kivételnek, de szerintem itt nagyon sokan "mások" mint a való életben, és kevesen vállnák valós önmagukat. De persze sok sikert a találkozóho :)))
3. tulipán*** (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
2023. ápr. 7. 15:09
Szuper vagy Józsikám! Nem csalódtam benned! 🙂❤✨
2023. ápr. 7. 15:04

Szivesen!

Már beis csillagoztam, jelöltem Kedvencnek a fórumot!

2023. ápr. 7. 14:57

Sziasztok!


Ezt a fórumot azért hoztam létre, mert valaki kiírta, hogy "Totális depresszióban szenvedek. Minden napom arról szól hogy ülök a monitor előtt és vagy hoxázok vagy facebookozok. Lenne pedig mit csinálnom de annyira magányos és depressziós vagyok hogy nincs erőm semmihez."

Mivel többen csatlakoztak kifejezvén a magányukat, javasoltam, hogy indítsanak egy fórumot, ahol össze tudnának hozni egy jó kis összejövetelt. Viszont arra gondoltam, hgoy nem várom meg amíg valaki elkezdi, én elindítom a fórumot azoknak akik egyedül érzik magukat (vagy nem) és szeretnének egy összejövetelen részt venni. Innéttől kezdve szervezzétek meg, mindenki csatlakozzon be aki szeretne. Vigyefene és Lufthansi lesznek a díszvendégek, őket is hívjátok meg, hogy meg legyen a party hangulat, videó hívásban be tudnak csatlakozni 2 randi között. 😄 Ja és javasolnám akár Józsibirkát szervezőnek, ha elvállalod Józsikám. 🙂 Hajrá gyerekek! 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook