Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hová tűntek a pólyás babák? fórum

Hová tűntek a pólyás babák? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. Anita123 (válaszként erre: 2. - Babi83)
2007. ápr. 15. 19:48

Erdekes.En is gondolkoztam mar ezen.En se lattam meg itt(Angliaba)polyas babat.Olyan,mint ha nem lenne divat vagy nem is tudom?

Bar en ugy tudtam,hogy az fontos a baba gerince miatt bar lehet rosszul ertesultem...

2007. ápr. 15. 19:12
A mienk szüléskor kinőtte a pólyát, kilógott belőle. 62-es mérettel kezdte.
6. dee
2007. ápr. 14. 09:22
Én is pólyáztam,pólyázom a kisfiamat.Bvdt-től kaptuk a pólyát.Balázs amúgy nagyon szereti,de a kedvence az örökölt pléd.Az unokatestvére kinőtte és neki ajándékozta.Ha abba betekerem azonnal megnyugszik.Imád bújni,kuckózni.
2007. ápr. 13. 23:25
Én azért nem választottam a pólyát, mert a kórházban is angolpólyában hozták ki a gyerekeket, és ekkor én úgy éreztem ,hogy sokkal inkánn az ENYÉM, mint abban a vastag pólyában. A látogatóknak meg egyszerűen nem adtam oda a babát, nem kell nekik fogdosni, majd ha már nagyobb lesz. Egy újszülött még nem létesít kontaktust a külvilággal.Szerintem a 3-4 hónaposak jobban elvarázsolják az embereket, mert már mosolyognak, gagyognak...
4. babi83 (válaszként erre: 3. - Be52089f0e)
2007. ápr. 3. 13:24

Teljes mértékben egyetértek azokkal, amiket írtál, és tök jó, hogy más is van még ilyen véleményen! A másik dolog, hogy mivel elkerülhetetlen egy egy látogatásnál, hogy más is kézbevegye, azért én biztosabban adnám át pólyában, mint anélkül!

Egyébként, őszintén gratulálok a csodahelyes kisfiadhoz, nagyon kis aranypofi!

2007. ápr. 3. 12:14

Én is pólyapárti vagyok.

Fiam 1 éves és egyáltalán nem volt kérdés, hogy pólyába teszem-e vagy sem. Újra babát várok és hiába vagyok rutinosabb, most is ugyanúgy fogom használni.

A babának és a mamának is sokkal jobb.

Tartást ad a picinek. Elnézem, ahogy pár hetes csecsemők hogy csuklanak össze pólya nélkül.

A téli babáknak pedig szerintem kifejezetten jó, mert meleget ad.

2007. ápr. 3. 11:42

Azért gondoltam, hogy megkérdezem néhány anyuka, kismama véleményét a pólyahasználatról, mert ahogy nézegettem a babás képeket, szinte sehol nem látok babát pólyában! És számomra annyira megdöbbentő, hogy régebben, amíg a pici belefért, addig abban tartották, annó engem és az öcséimet is, meg az összes uncsimat, meg szerintem akkor az volt a ritkaság, ha nem tette bele az anyuka! A 8 éves öcsémet, akire csecsemő korától nagyon sokat vigyáztam, és gondoztam a kezdetektől , őt is pólyáztuk, amíg belefért. ennek ellenére ma már az a szokatlan, ha pólyában van a baba. Lehet, hogy most engem tartanak maradinak, de én pólyapárti vagyok!

Szóval elgondolkodtatott a dolog, ezért tettem fel a kérdést!

2007. ápr. 3. 09:00
Mi az oka, hogy ma már olyan kevés anyuka teszi babáját pólyába?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook