Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Horoszkóp diéta fórum

Horoszkóp diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Horoszkóp diéta

22. spatifillum (válaszként erre: 17. - Spatifillum)
2009. nov. 19. 15:33

....már 48 kg...téli ruhában:)

Öregszem.

2009. nov. 19. 15:02
Én bak vagyok, pici, dagi, combra és csípőre hízom.. tehát egyik sem igaz rám, amit itt leírtak!! :D vicc ez a hókuszpókusz! :D
2009. jan. 14. 15:19
én vízöntő vagyok és teljesen illik rám.
2008. szept. 18. 14:40

Az Ikrekről mindenhol azt írják, hogy vékonyak, de én valahogy sosem voltam az... :( Kivéve, amikor anorexiás voltam, de azt inkább hagyjuk...

Furcsa, hogy azt írtad, az ikrek nem szeret mozogni. Sztem pont hogy egyhelyben maradni nem szeret.

Egyébként érdekes, amit írtál, sok sikert mindenkinek, aki él vele!

2008. júl. 21. 15:58
Délutáni pihenés... nagyot nézne a főnököm, ha munkaidő közepén eldőlnék egy fél órácskára... Kíváncsi lennék az arcára :)
2007. dec. 13. 18:22

"...vastag csontozat.."?! 156 cm vagyok és 45 kg

Igaz, hogy a Kos jegy mellett Skorpió aszcendensem van:)

2007. dec. 13. 18:10

Alkata igazi leányálom: magas, vékony és törékeny. Igazi modellalkat. Túlhajszoltság, stressz és álmatlanság miatt jöhetnek fel a kilók. Hasra és fenékre hízhat. Könnyűen változatosan étkezik, ami még javára válhat. Keveset eszik, de sokszor. Ez a titok!  Csak így tovább! Viszont ne spóroljon a pihenéssel! Melegebb éghajlatra utazás is jót tehet. Ott se feledkezz meg szokásaidról!

160 cm-s bakocska, pocikával...BAROMSÁG EZ A HOROSZKÓP. HA VKIRE ILLIK, AZ VÉLETLEN...

2007. okt. 11. 06:08

"Magas, vékonyka, törékeny testalkatúak. Popsira és hasra hajlamos hízni. Nassolós, kívánós tipus, de a mozgást nem igazán szereti. Mivel nassolós, ezért sokszok egyen keveset! Ez kordában tartja a nassolást. Minden étkezésnek adja meg a módját! Fogyasszon tenger gyümölcseit, sok halat."


Alacsony (156 cm), valamikor tényleg vékonyka. Popsira nem, de hasra annál inkább hízok. Nem vagyok nassolós, (ha ez azt jelenti, hogy édesség, keksz, vagy chips) de örökmozgó. Nem szeretem a tenger gyümölcseit.

Tehát ez a horoszkópos ízé valahogy nem jött be.

2007. aug. 8. 13:38
Nálam nagyon mellélőttek :(
2007. aug. 8. 13:12
jó nagy baromság ez a horoszkóp, szerintem egy fokon túl inkább kárt okoz. Például ha egy tanár ez alapján ítéli meg a tanulókat, és letöri az oroszlán gyerek lelkesedését, mert az eleve ego. Közben pedig lehet szó egy félénk gyerekről is, aki így még zárkózottabb lesz.
12. 00dd2f3d94 (válaszként erre: 7. - Baloghany)
2007. júl. 25. 12:54
Ugyanezt gondolom én is magamról. Kiváve ha a napi egy joghurt (0,1%-os) vagy kefír zsírnak számít. És a cukrot is redukáltam, amennyire lehet.
11. zena01
2007. júl. 24. 14:13
A bakok magas, vékony, törékeny, modellalkat. Ilyen szeretnék lenni. Majd legfeljebb a következő életemben sikerülhet.
10. emagdi
2007. júl. 24. 08:41

én rák vagyok. az igaz, hogy sok cukros dolgot eszem, végülis ha nagyon akarjuk a többi állítás is igaz.

de: elolvastam a többi csillagjegy leírását is, és azokban is kb ugyanakkora százalékban találó rám nézve, mint a sajátom.


kicsit úgy érzem, hogy ezek a jellemzések úgy lettek kitalálva, hogy minél többen úgy érezzék, hogy ráillenek a sorok (bármely csillagjegynél).


de végülis jó játék, és minden csillagjegynél hasznos tanácsokat ad, amit nem árt megfogadnunk:))

9. NOA
2007. júl. 24. 06:39
Nem hizok fejre, nyakra és krumplit sem hozok a sapkámban.
2007. júl. 24. 06:22

Ikrek vagyok. A "magas,vékonyka törékeny "testalkatból a magas igaz rám, a másik kettő sajna nem:( Azonban az összes többi is igaz.

Már sokat gondoltam arra, hogy hátha nem is május 26-án születtem, hanem + - l hónap eltéréssel :)

2007. júl. 23. 22:12

Kos vagyok !

"Zsírosan, cukrosan táplálkozik" Na ez aztán nagyon nem igaz. Cukor ellenes vagyok már évek óta ! Fehér méreg. A zsír se jellemző rám, olivát használok. Amúgy a többi bejön :)

2007. júl. 23. 21:28
Én ennél részletesebb leírást olvastam máshol,de teljes mértékben igaz amit leírtak a szűzről.Igaz magas nem vagyok.
2007. júl. 23. 18:34
Rám arnylag igazat ír, ezért érdekelt, hogy kinek még. Hátha értelmes dologgal akadtam össze...:)
4. csehe (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2007. júl. 23. 16:39
hihi, modell alkat én sem vagyok. Sőt!!
2007. júl. 23. 16:31
Hát én nem vok egy modell alkat, peedig bak vok:))
2007. júl. 23. 15:49
Érdekes cikk. Én vízöntő vagyok, teljesen igaz amit ír. Talán kivétel a nassolás,nem vagyok nassolós, ha esetleg édességet kívánok, akkor a cukrom nagyon alacsony.
2007. júl. 22. 20:36
Állítólag a horoszkópunkra a fogyókúrában is lehet számítani. Nem kipróbált módszer, de hátha bejön valakinek. Bár az egészséges életmód a fontos, de itt mindenki talál néhány tippet. Remélem izgalmas lesz az új módszer!

Ugrás a teljes írásra: Horoszkóp diéta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook