Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horgolast tanulnek Pécsen?lenne vki, aki segitene? fórum

Horgolast tanulnek Pécsen?lenne vki, aki segitene? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 11. 09:50

Foltvarrók vannak Komlón.

Kötősök Pécsen? ( goglin meg kellene nézni )

6. ipi (válaszként erre: 5. - Csillagfürt)
2009. ápr. 5. 21:02
:-) Én szeptemberben iratkoztam be zongorát tanulni, és nem mindig érkezem gyakorolni egy hét alatt.... :-) De a horgolás alapjait gyerekkorom óta nem felejtettem el....
5. csillagfürt (válaszként erre: 3. - Rozsazsa)
2009. márc. 31. 19:12
Én imádok horgolni, sokat is veszem a kezembe a tűt, persze amennyire az időm engedi. Teljesen magamtól tanultam meg a horgolást, de azt hiszem, hogy aki látja a kész munkáimat, ezt nem is gondolja.Gyakorlás kérdése az egész, olyan, mint a zongorázás.Javíts ki, ha nem jól gondolom!
4. ipi (válaszként erre: 1. - D'or)
2009. márc. 21. 14:48

Nekem a Nagyikám tudott remekül horgolni, kötni, és én textiles révén ebben nagyon béna vagyok, ehhez nincs türelmem. Szőni van.

Azt javaslom, hogy ha gondolod, a Nyugdíjas Egyesületnél mikor dolgoztam, volt kézimunka szakkör és nagyon sok néni nagyon ügyes. Lehet, hogy ott kellene próbálkoznod, mert a mai fiatalok nem tudom tanulnak-e ilyesmit. Egyébként antikváriumban is lehet kapni olykor azt a régi kötés-horgolás sorozatot, könyv formában. Nekem van, ha érdekel találkozhatunk...

2008. márc. 27. 10:09

Szia drága...én ugyan pesti vagyok, de ha már forgattál horgolótűt, akkor talán tudnék segiteni.

Ha megjavitják a gépem fel tudok tenni neked az emailedre egy pár képet. Van egy olyan könyvem ahol lépésről-lépésre mutatja a technikát. Én is olyan hüölgyeket keresek akik horgolnak, s remélem találok és nyithatunk egy ilyen oldalt.

Szeretettel Rózsa

2. d'or
2008. márc. 24. 18:32
meg mindig keresek
1. d'or
2007. okt. 24. 21:22
Kotni ,varrni..stb tudok,de sajna horgolni csak az alapokat tudom..de szeretnek jobban megtanulni.Keresek vkit ,aki segitene nekem,persze a szivessegert vmennyit fizetnek is.Varom a horgolokat..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook