Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hónapok elteltével megérné még egy esélyt adni neki? fórum

Hónapok elteltével megérné még egy esélyt adni neki? (beszélgetős fórum)


13. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2020. dec. 3. 21:38
Remélem holnap is lesz új epizód.
12. Bless the child (válaszként erre: 10. - Df1e1c376c)
2020. dec. 2. 10:26
Szerintem igen, a szappanopera újabb részét olvashatjuk
11. df1e1c376c (válaszként erre: 9. - NomNom)
2020. dec. 2. 10:23
Kihagyhatatlan ;)
10. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 10:22
Ez az a csoka, aki a kolleganovel szokott flortolni elotted?
9. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 09:32
Hogyne, nagyon ígéretesnek hangzik...
8. buspics (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 09:17
Már ismerkedés alatt ilyen reakciói vannak? Bocs, de ez hülye.
2020. dec. 2. 08:23
Annyi rengeteg férfi van a világon. Biztos találnál jobbat is.
6. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 21:50
Ezek szerint te kezdeményezted, hogy újra beszéljetek, ő jól beszólt, te meg erre el gondolkozol, hogy milyen lenne, ha folytatnátok. Te lennél a lábtörlője és bocsánatot kérnél, ha felidegesítenéd. Nincs benned egy picike női büszkeség se?
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 21:50
Igazad van. Hallgass az ösztönös megérzésre, nem hozzád való. Gondolj arra, hogy vidáman csajozott, míg nem voltatok kapcsolatban. Ez segít.
4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 21:45
Inkább éljél...
2020. dec. 1. 21:28
Van egy mondás,miszerint : felmelegitve csak a töltött káposzta jó.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 20:04

Ilyennel a nyavaja sem...

Hisz már ismerkedéskor is csak vita volt.

Ne akarj tőle semmit.

2020. dec. 1. 20:01

Csak ismerkedtünk, de rengeteg vita volt, mert ő nem úgy látta a dolgokat, ahogy én. Minden héten megkaptam, hogy nem jó a gondolkodásmódom stb. Végül fogta magát, mindenhonnan kitörölt s letiltott, hónapokig került, ha összefutottunk, mintha nem ismernénk egymást. Eltelt 5 hónap, s valahogy eltűnt a feszültség. Mivel bankban dolgozom, volt ott dolga, bejött odaköszöntem neki, visszaköszönt, majd ahogy kiszolgálta a kolleganőm rákérdeztem, hogy még mindig nem beszél velem, amire az volt a válasza, hogy magamnak köszönjem, hogy elveszítettem őt. Az igazság az, hogy csúnya dolgokat vágott a fejemhez júliusban. Majd hazaértem s láttam, hogy írt Facebookon, s elégge úgy tűnik, hogy szeretne valamit tőlem.

Viszont nem szeretném újra átélni azt, amit a nyáron, tudnám őt szeretni, de az a baj, hogy nem hinném, hogy megváltozott. Van egy olyan érzésem, hogy ugyanúgy viselkedne, mint előzőleg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook