Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
488. panka2 (válaszként erre: 483. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 27. 08:42
?????? jaj..ez most??hogy???))))
487. panka2 (válaszként erre: 481. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:41
Jajjj ő is pont ilyen )))))) Nem tud rám besértődni hosszuidőre)) Oda jön,meg símogat,megpuszil én meg olyankor szégyellem magam hogy csikágoztam vele)Mindig levesz a lábamrol))És ami még nagyon imponál nekem az ,az hogy okos )))De tényleg!Nagyon eszes pasi))Engem is irányít sokszor elvesznék nélküle)Látom akkor ti is kiegészíitek egymást )))) Gondoltam rá hogy vmi pipere vackot veszek neki)Na meg vmi maradandobat is ))majd ki agyalom))
486. Puszmok (válaszként erre: 485. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 27. 08:40
470. es hsz... nézd meg :)) Ti merre mentek ????
485. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 475. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:39
Puszmok tudjátok már,hogy merre mentek nyaralni?Én már úgy várom!!!!Mikor indulhatunk már!!!
484. Puszmok (válaszként erre: 482. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 27. 08:38
Így van,a kivétel mindig erősíti a szabályt :))))
483. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 467. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:38
Valami azt súgja,hogy te hamar babásodsz.Remélem most az egyszer bejön amit érzek)))
2007. márc. 27. 08:36

Sziasztok!


Vagyok ám csak probálok reggelizni.:-P

Nálunk horoszkóp szerint érdekes.

Fiam kos(egy kis önfejü tud lenni)

Én bika vagyok(izig-vérig)

Isti ikrek(na ö inkább rák)Barátságok,nyugot...

Szerintem mi horoszkóp szerint nem illünk össze.De hát erösitjük a szabájt nem igaz?

481. Puszmok (válaszként erre: 478. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:34

:)))))) hát sokminden amit írtál a párodról rám is jellemző :)))) az én páromat irányítani kell...ehhez kellek én mert így tudok érvényesülni...viszont nagyon lelkiismeretes és nagyon tud szeretni...iylenkor a pókerarc nálam nem jön be :))) bármit tesz sajnos nem tudok rá haragudni :)

Hát ha nem célzott semmire, nem tudom...vmi olyat aminek örülne..így látatlanba nehéz bármit mondani...pipere?

480. panka2 (válaszként erre: 477. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:34
Mondjuk én régebben nagyon higgat nyugodt ember voltam de az élet valahogy megválltoztatott,sokkal idegesebb,sokszor már már nyugtalan vagyok.De nem állandosult ez nálam!Elég sűrűen vannak ilyen hangulat válltozásaim.Ő más..ő mindig egyforma)Ritkán dünnyög ezért azért én zsőrtölödösebb vagyok )
479. panka2 (válaszként erre: 477. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:30
köszönöm szépen))) 33 multam febr.22én..
478. panka2 (válaszként erre: 476. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:30
Á nem célzot semire (( Figyelj,nálunk én halak jegyű vagyok,a mindennapokban én idegesebb-kapkodosabb vagyok mint ő!! 1000xer!Ő inkább amolyan hegyeket is képes vagyok megmozgatni a cél érdekében típusu ember,na meg..Én akkor is megmutatom!!!!Ha értelmesen ,észérvekkel el van neki vmi magyarázva akkor mindent megért,nagyon reális az életről alkotott képe,szoval normálisan tud gondolkozni álltalában hideg fejjel,higgat és mocsok poker"arcot tud vágni bármi csalodás is éri)) Jaj de Imádom )))))Jószívű,jo lelkű emberke)de csak avval akit érdemesnek talál rá)Ő és Én a Tűz + a Víz :))) Kos = Temperametum Halak = Álmodozás )) És ez így van jol )))
477. Puszmok
2007. márc. 27. 08:25
Most látom hogy írtad hogy halak vagy..mondtam hogy nyugis :)))a barátnőm is halacska, akkor nem oylan régen volt a szülinapod, utólag is boldog szülinapot kívánok neked :)
476. Puszmok (válaszként erre: 473. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:24

Na tessék akkor ő is kos!! :) Akkor neked bizti vmi nyugis horoszkópod van, a párom engem azért visel el mert ő mérleg :) Nekem 2-án lesz a szülinapom :)

Nem célzott semmire hogy mit szeretne???

475. Puszmok (válaszként erre: 472. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:22

:)))) akkor sajnos biztos nem leszek gép közelében, mert olyankor teljesen kikapcsolunk :))), reméljük jó lesz..nekünk is ez a 3. év hogy külföldre megyünk nyaralni, amúgy elhiszem mire megveszel mindent a sulihoz...olyan drága minden :(. Amúgy már sok helyen voltam, mivel párom nemzetközibe jár, el szoktam vele menni, kiveszek egy pár napon és útra kelünk :)

Amúgy még messze van...éppen nézem a hőmet a múlt hónap végén...36.5-re esett mikor másnap megjött..kiváncsi leszek mi lesz holnap..amíg nem vérzek addig reménykedem :)))))

474. panka2 (válaszként erre: 466. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 27. 08:20
Hahoo Melíz)))Eltűntél??)))
473. panka2
2007. márc. 27. 08:18
Most lesz a szülinapja a páromnak )) Április 12én!!))Nemtudom mit vegyek neki???? (((
472. panka2 (válaszként erre: 470. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:17
Juj de jo nektek )))))biztos nagyon szép hely lehet))Én még soha nem jártam külfőldön (( de mindig másra kellet a pénz(( Most is építkezünk..a fiam motorbol le akar vizsgázni,nyáron megint mire mind a háromnak bevásárolok a sulira..uhh elegem is lesz :( Remélem naggggyon jol fog sikerülni))))De azért onann is írj ám )))
471. panka2 (válaszként erre: 469. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:14
Hát ez az...biztos meg akart győződni hogy van Pém???De soha nem is késett a menszim..soha nem volt gondom.. á á komolyan..na mindegy..elmult..Kos vagy,??)))))))))))))))))))))))))))))))))a FÉRJEM IS AZ!!!ö IS AZ A TIPIKUS ...JAJ DE IMÁDOM:)))én Halak"vagyok )
470. Puszmok (válaszként erre: 468. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:10
Júl 28-án megyünk Zakynthosra (Görög)14 napra :)
469. Puszmok (válaszként erre: 465. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:09
kos vagyok, :) tipikus ráadásul :) úgyhogy nehezen viselem el ha vmi nem úgy történik ahogyan én szeretném!! :))) Hát látod, nekem closti nélkül sajnos nem volt peteérésem..ha neked igen nem is értem miért kaptad :(
468. panka2 (válaszként erre: 464. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:08
Hova mentek Puszmok?? ))És mikor??)
467. panka2 (válaszként erre: 463. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 27. 08:07
Egy éve,de olyanok voltak a körülmények,hogy nem mindig sőt,ritkán voltunk együtt,Istenigazábol,2honapja kértük az orvos segítségét.Elötte csak néha kiszámoltuk hogy na most kellene most a tuti)De..nem sikerült((
466. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 460. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:07
Panka köszi a bokot.Most pironkodok.Igaz mostanában kicsit felszedtem pár kilot ezektöl a hormon dolgok miatt.Pedig alig eszem valamit.
465. panka2 (válaszként erre: 461. - Puszmok)
2007. márc. 27. 08:05
Szia Puszmok)))) Persze,jo bogyo a closti mert nagyon sok nőn segített már!!!Akinek problémái voltak na de a kulcs szó..a "probléma"ami nekem nincs..Hála Istennek!És szerintem ezért is érzetm olyan pocsékul magamat tőle..Nem kell elkenődni remélem jövöhonapban sikerülni fog neked is !!!ritkán jön ám elsőre össze,a dokim is mondta,de Látod Zsuzsának 2xer is sikerült összehozni elsőre)))))) Tehát,fel a fejjel a horoszkopid biztos nem csapbe!!Még csak márcus van..még hosszu az év)))Egyébként mi a horoszkopid?)))
464. Puszmok (válaszként erre: 462. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:03
Hát igen panka, ha vmi baj lenne párom sem tudná feldolgozni...nem is merek ilyenre gondolni, ő már annyira szeretne babót...csak hát tudom türelem meg minden..mindegy most legalább biztosra le merem foglalni a nyaralásunkat, ami persze buszos utazásos, ki fogom bírni....
463. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 462. - Panka2)
2007. márc. 27. 08:02
Mióta szeretnétek a babot?
462. panka2 (válaszként erre: 459. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 27. 08:00
örülök hogy egyetért velem a párod))))) mert emlékszel hogy írtam is neked,hogy a következő sikerül)))))Ez a Closti engem Melíz,kikészített...soha életemben nem fájt"a menszim,nem volt ennyire pocsék a közérzetem soha!Beszéltem tegnap a dokimmal,mondtam is neki hogy bammeg..ezt nem, egy egészséges nőnek találták ki..mondta hogy hát nem..de akkor minek szedette velem????Na most már mindegy..Laci remélem már holnap bekerül az andrologiára,mind egy Hős kijelentette :Nem kell Kicsim hogy elkísérj!!Majd Én elintézem a dolgokat! :)))) Istenem...remélem én is hogy ha van is vmi kicsi baj,de megoldhato mert azt nem bírná elviselni ha vmi nagyon nagy baj lenne :( De Remélem isten nem engedi!! Mert ő nagyon megérdemli a saját babát :)És remélem hamarosan megtudom neki adni )))))
461. Puszmok (válaszként erre: 458. - Panka2)
2007. márc. 27. 07:57

Helló mindenki! Panka olvasom hogy nem vagy jól

:( nagyon sajnálom..menjen el párod aztán meglátjátok hogy mia ehlyzet, he mindkettőtöknél minden ok, akkor csak türelem és jönni fog a babó!!! Nálunka helyzet annyiban változott hogy ma 36,8-votl a hőm...hát tudom nem sok de megint egy tized..azt hiszem ez ahónap nem is amiénk volt. Nekem van még egy adag clostim, én beszedem mert sajnos anélkül velem nem lehet elérni semmit, és megint elmegyek szurira, ha utána nem sikerül, akkor páromat is megnézetjük...aztáén ha nála is minden ok, csak az időre bízzuk!! Az idén babásodni fogok a horoszkópom ezt írta!!! Nagyon nagyon bízom benne hogy nem ver át!!!! :))

460. panka2
2007. márc. 27. 07:54
Melíz drága)megnéztem az esküvöi képeidet )))Naggggyon szép menyasszony voltál ám :D )))) naggyon csecse))))) De persze,semmit nem válltozál,aki szépnek született szép is marad! :)
2007. márc. 27. 07:54

Szia Panka!


Hogy lehet,hogy nem érzed jól magad.(((

Ez a Closty mire nem képes.Párodnál remélem minden okés lesz.Ha már volt írd ám meg,hogy miújság.Bevallom kicsit kiváncsi vagyok. ;-)))

Nálunk ha minden igaz akkor mostanában van a p.érés.A 10-dik naptól 2 naponta együtt vagyunk.Az esélyt mi is megadjuk naki,hát ha összejön természetes uton.

Bár valamiért párom meg van gyözödva,hogy a köv. beülti sikerülni.Azt állitja ilyen az érzése.Sose szokot ilyeneket mondani.

Kiváncsi leszek:-)))

meliz)))

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook