Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hólyagtükrözés utáni fájdalom fórum

Hólyagtükrözés utáni fájdalom (beszélgetős fórum)


2023. szept. 15. 18:13
Aztan ha ez se jo, felirtak a sumetrolimot, itt más a neve de az.. Na arról csak rosszakat olvastam.. De tenyésztés kene, nem csak úgy irogatni
6. Bluemoon55 (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2023. szept. 15. 18:13
Kettot szedek be, ma is még egyet, sajna mivel ejjel is kijarok, nem hat úgy gondolom
5. Alnisa (válaszként erre: 4. - Bluemoon55)
2023. szept. 15. 08:01
1 tasak??? Az lófütty.
4. Bluemoon55 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. szept. 14. 15:18
Igen a monural por, de valaki szerint egy tasak sem szokott elég lenni vagy vissza jön a tünet.. Már bánom az egészet komolyan... Meg hát este kell bevenni de én ejjel is kijarok és ha kipisilem akkor nem er semmit..na de ha előtte nemvolt fertőzésem akkor mitől lenne? Hiszen steril minden
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. szept. 14. 14:51
A Monural az antibiotikum.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Bluemoon55)
2023. szept. 14. 14:39
Simán lehet, katéterezés után is szinte biztos, hogy előjön. Illetve valszeg felsértették a húgycsövet, ami könnyebben fertőződik el. Lehet nem lesz elég a por, kell majd az antibiotikum. Ígyál sokat, medveszőlő tea segít, illetve valami amiben tőzegáfonya és aranyvessző is van (nálunk walurinal max).
2023. szept. 14. 13:08

Tegnap estem át Rajta, aznap iszonyatosan fajt csípett égett a pisiles, azóta javult de még nem mult el. Ejjel is.

Vissza mentem az orvoshoz, adott monural port ( itt Ausztriaban más a neve de az)

En azzal a panasszal mentem oda hogy Nagyon sokat járok pisilni évek óta de soha hugyuti fertőzésem nemvolt. Most meg lehet azt kaptam??

Allitolag kevés % nak előfordul sajnos...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook