Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orsócsontműtét utáni fájdalom fórum

Orsócsontműtét utáni fájdalom (beszélgetős fórum)


11. Ramcsika (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. ápr. 19. 15:13
Na ezekkel én is így vagyok! Minden csat, gomb stb. Már mindent szinteken körömlakkal kenek be, ami a bőrrel érintkezhet. Valamit segít.
10. timycat (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. ápr. 10. 21:53
Egyébként nálam bevált, egy nyüves szájfény volt a bűnös, lerohadt a bőr az alkaromról ahova felkentem, képzelheted szegény számmal mit tett... azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy ez a doki előtt egy másik "antinő" bőrdoki akihez betipegtem huszoneleje napbarnított bombanőként azt bírta mondani, hogy ne vegyen minden cart a szájába 😂 ha nem kellett volna nagyot hajolnom, mert a nő a mellemig sem ért eskü lefejelem
9. globus (válaszként erre: 8. - Timycat)
2023. ápr. 10. 21:47

Na, ezt ki fogom próbálni, van egy gyanúsítottam 🤣🤣

Mondjuk az összes fülbevaló, farmergomb, óracsat kapirgálás nélkül megcsinalja a fesztivált. Farmerre belül textilt öltök, többit száműztem.

8. timycat (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 10. 21:36

Sebészetre menj. Csak időpont kell, beutaló nem.


"Amikor a kórházat hívtam ,sajnos elég bunkók voltak azt mondták döntsem el mit akarok és hívjam újra őket.."


Végülis otthon ki is pattinthatnád magadból azt a cart ha zavar... Tragédia.


Nekem egyszer egy bőrdoki mondta, hogy igazából az allergia tesztet elvégezhetném otthon is, kapirgáljam meg az alkaromon a bőrömet tegyek bele olyan szert amire gondolok hogy allergiát okozhat (kontakt allergia volt) fóliázzam le és ami begyullad na azt kerüljem el 😂 Vicc

7. globus (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 10. 21:31

Hát igen...tisztességesen kértem időpontot fogorvoshoz másfél hónap múlvára. Más odamegy, bekopog, közli, hogy csak most tud jönni és leül.

Én már sehová nem járok. Csak ha visz a mentő.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. ápr. 10. 21:20
Nálunk még az sem kell, fáj valami megnézik, persze tudom, ahány ház annyi szokás.
5. globus (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 10. 21:17
Sebészet szakrendelésre nem kell beutaló, csak időpont.
4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 10. 20:24

Nekem is ilyen van a bal csuklómban 10 éve.

Észre se veszem hogy ott van.

Ha a tiéd fáj, a sebészetre menjél először az SZTK-ba.

A kórházba nem hiszem hogy fogadnak beutaló nélkül.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 10. 19:49

Én a helyedben bemennék az SZTK sebészetre és kérnék beutalót arra az osztályra, ahol a műtétet végezték.

Beutaló nélkül nem hiszem, hogy fogad a kórház, illetve megkeresheted, aki műtött, hogy előjöttek a fájdalmak a kezedben.

2. lindsey123 (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2023. ápr. 10. 19:33
*raktak bele - ez lemaradt
2023. ápr. 10. 19:33

2017-ben volt egy orsócsont műtétem egy ilyen csavarkulcs alakú fém betétet (sajnos nemtudom a pontos nevét).

Akkor azt mondták,ha nincs fájdalom nem kell ezt később kivenni.

Mostanában egyre gyakrabban fáj azon a részen ahol a kézfejem és az alkarom találkozik és mivel ez az aktív kezem a fájdalomtól írni és dolgozni sem tudok ha elkezd fájni.

Akinek volt ilyen műtétje mik a tapasztalatai?


SZeretnék visszamenni felülvizsgálatra vele, ilyenkor melyik osztályt kell keresnem a kórházban?

Sebészet? Baleseti? Reumatológia? Ortopédia?


Amikor a kórházat hívtam ,sajnos elég bunkók voltak azt mondták döntsem el mit akarok és hívjam újra őket..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook