Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holnap kezdem a fogyokurát, lenne kedve valakinek csatlakozni? fórum

Holnap kezdem a fogyokurát, lenne kedve valakinek csatlakozni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
79. crochet (válaszként erre: 78. - C8dc8ce78d)
2012. nov. 13. 13:08
Szia, szerintem lehet csatlakozni :D Milyen módszerrel szeretnél fogyni, s mennyit?
2012. nov. 13. 13:01

Sziasztok!


Lehet még csatlakozni?

7 kg-ot szeretnék leadni, még nem tudom pontosan, hogy milyen módszerrel:-) Első körben megpróbálnám, hogy kevesebbet, és este 18h után már nem eszem.

Az édességről nekem is nehéz lemondanom, de megteszek mindent :-)

77. angyal78 (válaszként erre: 75. - Crochet)
2012. nov. 13. 12:33

Hát igen gyerek mellett elég nehéz a torna,nekem most 15hónapos a fiam és nem nagyon hagy időt nekem,este mikor már haza ér az apa akkor meg már fáradt vagyok.De erőt veszek én is magamon,legalább a Norbi duci tréningjét meg csinálom.

Csüt.mérem magam,akkor beszámolok 93kg voltam,mult hét csüt.Remélem ment le valamennyi,mert a diétát tartom.

76. angyal78 (válaszként erre: 74. - Ariettina)
2012. nov. 13. 12:26

lehet nálad később fog látszani a fogyás mert kisebb súlyból mindig nehezebb fogyni

kitartás!

2012. nov. 13. 11:35
sziasztok, letornáztam a 20 percemet, többet most nem fogok, minden nap egy másik rubint rékás 20perces programm :D a kisfiam (4 éves) mögöttem ugrált, s most meg lefeküdt aludni, mert elfáradt :D:D:D hogy haladtok?
2012. nov. 13. 10:25

Hahó


Én nem haladok :(


63-65 között ingadozik a mérleg a 60-61 helyett :(

Igyekszem tudatosabban enni, de mindennap jön valami kísértés, aminek nem sikerül ellenállni :(

2012. nov. 13. 08:32

Sziasztok!

Mindenki jól van?

Hogy megy a diéta?

72. kispola (válaszként erre: 68. - Crochet)
2012. nov. 11. 14:30
Nagyon ügyes vagy, én is csak gratulálni tudok!! CSak így tovább!! :)
71. angyal78 (válaszként erre: 68. - Crochet)
2012. nov. 11. 13:32
3kg egy hét alatt.Gratulálok!
2012. nov. 11. 13:30

Még tornázni nekem sem sikerült,mert elég volt most egyáltálán betartani a diétát,meg szerettem volna a torna előtt leadni legalább egy pár kg,mert eléggé fájdogálnak a lábaim a nagy súly cipelés miatt.

Így hát szép lassan haladok.De majd csak könnyebb lesz(leszek)és a torna is jól fog esni.

2012. nov. 11. 13:16
Sziasztok! Nekem eléggé összejöttek a rossz dolgok a héten,ezért nem is jelentkeztem túl gyakran. A diétát tartom továbbra is, időnként persze elkap az édesség utáni vágy, de igyekszem legyőzni.Tornázni nem tudok minden nap, de kb. 3-szor sikerült a héten. Én centikben mértem le magam,mikor elkezdtem, de még nem mértem azóta, várni akarok még vele picit.
2012. nov. 11. 12:16
sziasztok , na hoyg haladtok? én 80al kezdtem és most tartok 77 nél, de néha már az elgyengülés szélén vagyok, el is gyendülők eszek egy kis csokit :D:D:D hát a tornát még nem kezdtem el, s ti?
2012. nov. 11. 12:07
Sziasztok!Kinek hogyan telt a hét?
2012. nov. 9. 10:05

sziasztok :)


tegnap ügyesen ettem, nem sok mindent, és 2 napja nem ettem édességet. Hiányzik, rettenetesen, főleg, mikor gondjaim vannak, akkor jöhetne a tábla csoki.


Én is csirkemellet eszek nagyrészt + rá akarok állni, h napi 5X egyek.


Pl. a mai terv:


- reggeli: kefír, rozsos-magvas kifli

- ebéd: tökfőzelék

- uzsonna: műzliszelet

- vacsi: nem tudom még


Torna. hot iron edzés a tornateremben

65. angyal78 (válaszként erre: 63. - Ariettina)
2012. nov. 8. 19:46

értem

én majdnem minden nap csirkemellet készitek,csak mindig másként más zöldség körettel,és más fűszerezéssel,persze nem sokat állt.egy fél csirkemellet használok fel egy nap(így is elég drága)de nem igazán szeretek semmi más hús félét.

És ha édeset ennék,vettem puffasztott rízst ami csokivakl van bevonva,szerintem finom.Próbáld ki lehet neked is ízlene.

64. hajni107 (válaszként erre: 59. - Angyal78)
2012. nov. 8. 09:13
hát 20 kiló van rajtam. azért nem hagyom teljesen abba az egészet mert próbálok sokkal jobban odafigyelni, de azért ezt se nevezném fogyókúrának :). majd időval talán érzek olyan elhatározottságot mint egyszer és talán sikerülni fog gyerkőc mellett is! :) ügyesek legyetek!! :)
63. Ariettina (válaszként erre: 62. - Angyal78)
2012. nov. 7. 22:37

hahó :)


de csak 160 centi vagyok... :(


valaki csinál most itt valami "kötött" diétát? Miket esztek? Nekem mindig gondot okoz, h változatosan és finoman főzzek és hogy néha legyen valami light édesség is.

62. angyal78 (válaszként erre: 60. - Ariettina)
2012. nov. 7. 22:02

Szia!Üdv itt a forumon!

Szerintem,neked nem nagyon kell olyan szígorú diétát tartanod.Hiszen ha 63kg vagy akkor nem vagy kövér!Szóval jó neked,bárcsak nekem is csak 4-5kg súlyfeleslegem lenne.

És ha diétázol,és még tornázol is akkor szerintem pár hét és el is éred a célod.

2012. nov. 7. 20:25

az előzményeim: kb. 4-5 éve 70 kilóig szaladt el velem az édesség és egyéb lisztes, cukros történetek zabálása. Akkor észbe kaptam (haladás, h most 63-nál sikerül) végigcsináltam a 90 napos diétát, ez torna és minden mozgás nélkül 62-re levitt.


Másfél éve hatalmas szakítás, felborult élet, még az evéstől is elment a kedvem, 59. Elkezdtem zumbára járni, nem is a mozgás miatt, hanem mert jó volt a zene és kicsit ncisedtem, tomboltam. heti 1X igyekszem elmenni, tegnap voltam.


Ez már kevés volt, így most már járok alakformáló tornára eszközökkel (steppad, fittball labda, gumikötél) és hot ironra súlyzóval.


Újabb szakítás van alakulóban, csak még nincs vége, de már sokat megbántott, és a megbántást orvosolta a tábla csoki...

2012. nov. 7. 20:22

sziasztok


szeretnék csatlakozni :)


én is azok táborát erősítem, akik stressz-evők :S az utóbbi pár hét, 2 hónap félresikerült az életemben, pedig a testem már szépen alakult...


Most (1 órával ezelőtt) 63 kiló voltam. 2 hónappal ezelőtt 59 és már kezdett látszani a heti két alkalmas hot iron edzés a konditeremben.


A popcorn, csoki, ropi hármas remekül megvígasztalt, és most kétségbe is estem miattuk..


Az első cél ez az új plusz 4 kiló eltüntetése, a második cél pedig 55-56 kilónak, és formásabbnak lenni.


Amit ma megtettem érte:

reggeli: 2 activia

ebéd: saláta, mustáros csirkemell

vacsi: sajna egy isler, nagyon nehéz az édességről lekeveredni :S


Torna: 20 perc popsi- Rubint Réka


Az édességet teljesen ki kellene iktatni, csak most sokat ettem, és nagyon kívánom. Holnap igyekszem megállni :(

59. angyal78 (válaszként erre: 58. - Hajni107)
2012. nov. 7. 19:39

Sajnálom!

De ha nincs is rajtad annyi felesleg,mint pl rajtam akkor nem is kell annyira szenvedtetni magad.

Nekem most ki kell tartanom.

De azért néz be a forumra ha lesz kedved.

58. hajni107 (válaszként erre: 57. - Angyal78)
2012. nov. 7. 19:11
hát én megbuktam :(. mikor elkeztük sejtettem hogy ez lesz velem mert nem éreztem magam olyan határozottnak. Nektek nagyon nagyon sok erőt és kitartás!!! ügyesek legyetek!!! :)
2012. nov. 7. 13:20

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Ki mit evett ma?

56. angyal78 (válaszként erre: 55. - Crochet)
2012. nov. 6. 20:44
Köszi.Majd megnézem.
55. crochet (válaszként erre: 52. - Angyal78)
2012. nov. 6. 19:32
Fit+Vital Diät Drink, ez a neve, nekem ez vacsi helyet tökéletesen megfelell, de van nekik tejsavó is, az is jó, csak attól pattanásos leszek :D
2012. nov. 6. 12:51
Nekem ilyen kaktuszport ajánlott barátnőm, ő azzal fogyott sokat, kaja előtt 30 percel megitta valamibe aztán eltelítette de nem olyan durván azért enni evett nem koplalt, csak nem féárt bele annyi. kipróbáltam én is, nem tartom finnyásnak magam mert rengeteg féle teát is iszok amiről más azt mondja nincs gusztusa hozzá :) de az a darabos cucc valahogy... nem ment :). asszem 2 hétig ittam igaz lement 2kiló de nekem undi volt :) pedig nagyon sok jó hatása van annak a sok rostnak.
53. angyal78 (válaszként erre: 50. - Kispola)
2012. nov. 6. 09:35

Köszi!Már egyre jobban vagyok!

Szép napot mindenkinek!

52. angyal78 (válaszként erre: 51. - Crochet)
2012. nov. 6. 09:33

Szia!Pontosan milyen shakert vettél?

Mert én is nézegettem de elég drágák.

2012. nov. 5. 22:44
sziasztok én a müllerben vettem shakert, nekem izlik, és teliti a pocimat is, ugyhogy vacsi helyett mostantól ez lesz, tavaly 92 kilorol már 80ra sikerült lemenni, most 70 a cél, ugyhogy hajrá :D
2012. nov. 5. 20:55

Sziasztok!

angyal78: Jobbulást kívánok!!!!

hajni107: dettó :) ölnék egy kocka csokiért :) De ittam egy diétás shaket, ez volt a vacsim, így valamit enyhítettem az éhség utáni vágyamon.

Egyébként én viszonylag jól bírom, tudtam tartani a diétát is ma, tornáztam is. Remélem ez hosszútávon így marad....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook