Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol találok ingyenes retusáló programot? fórum

Hol találok ingyenes retusáló programot? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 21. 10:54

Koszi Klaudia edes vagy.ne mond ketszer mert az en ferjem meg kepes lenne hozni.igy is azt hajtogatja h hoz be nekem egy mikro-t h legyen hol melegitsem a kajamat:-) a gaz az h 3an vagyunk a szobaba az egyik csajszit holnap kb viszik szulni, a masikat meg allitolag atviszik elkulonitobe mert faj a torka.egyedul maradok kb pedig mar eleg jol osszeszoktunk...

Vigyazz magatokra pihenj sokat, ne eroltesd meg magad es mihamarabb menj el dokihoz h megvizsgalhasson.

2009. ápr. 10. 19:55
2008. aug. 21. 17:28

én fast stone image viewert használok, netről simán le lehet tölteni ingyen. de ez nem kimondottan retusáló program, de képszerkesztő jópofa dolgokat lehet csinálni. és magyar nyerlvű...ha találsz kimondottan retusáló progit érdekelne engem is mailben sikizita@gmail.com

köszönöm

2008. aug. 21. 17:25

Sziasztok!

Remélem tud valaki nekem is segíteni! Ismertek ingyenes képretusáló programokat ?Vagy valakinek van, és áttudná nekem küldeni? Nagyon-nagyon fontos lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook