Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol találok Budapesten egy jó fül-orr-gégészt? fórum

Hol találok Budapesten egy jó fül-orr-gégészt? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 15. 18:27
KÖszönöm mindenkinek a segítségét!MÁr megtaláltam:)KÖszönöm!!
2008. ápr. 15. 15:54

Szia Szapidori!

A két orvos akinek említed a nevét (Dr. Renner Adrien, Dr. Baczonyi Miklós), Budapesten merre találhatóak?

Előre is köszi,

Rencsusz

2008. ápr. 15. 11:24

Kedves TIMIKE! :)

Doktor Úr neve: Dr. Ádám Zoltán

Szép Napokat.:)

S mihmarabbi gyógyulást.:)

Szeretettel :)

Anya és lány (katácskák)

2008. ápr. 15. 11:23

Kedves TIMIKE! :)

Kérlek ne hari irányító szám megszaladt.:) Helyesen 1119. s a cím már rendben.:)

Ha még szeretnél valamit megtudni kérlek írj nekünk privát üziben.:)

Sok Szeretettel :)

katácskák (Anya és lánya)

2008. ápr. 15. 11:21

:) Kedves TIMIKE!:)

Mi találtunk egy nagyon kedves aranyos doktor Úrat ki egyben fü-orr gégész.:)

Cím: 11119. Fehérvári út 79.

Telefon:462-60-52

Rendelési idő: Csütörtök: 9:00től-15 óráig a többi napon bejelentkezés alapján lehet bejelentkezni.:)

Nagyon sok szeretettel ajánljuk NEKED.:)

S mielőnbbi gyógyulást TIMIKE.:)

További Áldott Szép Napokat NEKED.:)

2008. ápr. 15. 10:22
Gyerek fül-orr-gégész a Bethesdában Dr. Varga Edit, felnőtt Dr Csajbók Réka a Bajcsyban.
2008. ápr. 15. 09:14

Szia!


Mi Szolnokról járunk Budapestre fülészetre, mert a kisfiamnak nagyon ritka fejlődési rendellenessége van. A Heim Pál Kórházba Dr. Katona főorvos járunk. Nagyon korrekt a doki is és az osztály is! Időpontot kell kérni, keveset kell várni, tényleg csak ajánlani tudom!

2008. ápr. 14. 15:08

Szia!


Én a gyerekkel Dr. Renner Adrienhez járok Budapesten, magánrendelőbe. Nem csak gyerekekkel foglalkozik, mi nagyon meg vagyunk vele elégedve. Egy másik doki Dr. Baczonyi Miklós, neki is magánrendelője van,sok jót hallottam róla.

A Bajcsy Kórházban pedig Dr. Csajbók Rékát " istenítik". Ha kell még róluk info, elérhetőség írjál!!!

2008. ápr. 10. 18:03
Tudnál ajánlani egy fül-orr-gégészt budapesten,akinél már esetleg voltál,és pozitív tapasztalataid vannak?Magán rendelő is lehet!Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook