Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet venni Digibirds-öt? fórum

Hol lehet venni Digibirds-öt? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 10. 18:16
Na jelentem november 29.-e óta megzabalt 2 adagnyi elemet,ugy hogy naponta max 10 percet jatszott vele.. Ez egy nagy f.s tiszta pénzkidobás
21. Milup2 (válaszként erre: 20. - Valakivagyok1984)
2014. dec. 9. 06:55
Akkor még az anyum olcsó kis egyszerű mozgásérzékelős fütyülős madárkája jobb..;) Nemtom hány éve vette, de amint elmegy előtte valaki, fütyül..;) És nem kell fújni rá..;) Csak az ének hiányzik belőle...
2014. dec. 8. 18:11
Szerintem nagyon gagyi multkor 5x fujtam neki mire vegre nem csak csipogott hanem dalolt. Most 2 napig nem hasznaltuk es most mukodik de ha mar 10 perce jatszik vele eljezd halkulni mert merul az elem. Nem veletlenul adnak hozza pót elemet:-)szoval en a helyedbe megprobalnam vmi masra rabeszelni.. Ja es az ha rafujsz akkor is enekel.. Hát a tüdőm majd kiesett a helyerol de meg sem szolalt.
19. Milup2
2014. dec. 8. 16:44
Ha mégis valakit még érdekelne Győrben: a belvárosban, meki melletti Játékvár játékboltban van még bőven digibirds, most délután jártam arra. Kalitka nélküli 3490FT. De van kalitkás is ...
2014. dec. 8. 16:41
Szerintem nagyon gagyi.az en gyerekem is emlegette de gyorsan ra beszeltem masra mert ritka ertelmetlen jatek el nem tudom kepzelni hogy vajon van e olyan gyerek ski hosszutavon jatszik vele...
2014. dec. 8. 15:09
akkor azt mondjátok, nem is olyan jó? nem éri meg?
2014. dec. 8. 15:03
Marmint a gyerek unta meg..a kicsi 17honapos jatszik vele
2014. dec. 8. 15:02
Ja novemberben vettuk ő is naponta elmondta h ilyet akar .. Jatszott 2 napig vele aztan megunta h akkor enekel amikor neki tetszik es nem akkor amikor futyul a gyerek
2014. dec. 8. 15:00
Auchanba vettuk.. Jo szar!!elem 1 nap alatt lemerul es kb 5. Sipolasnal enekel...
13. trapiti (válaszként erre: 10. - Mamika79)
2014. dec. 8. 14:32
Mi olyan jó benne ami miatt egy 3 évesnek ez a megfelelő ajándék??? Megnéztem a videót, csipog, ennyi. Füttyszóra is, meg sípra is meg okostelefonra is, ami különösen fontos 3 éves korban :) Annyi jó játék van, miért ilyenekre szórják az emberek a pénzt?
12. trapiti (válaszként erre: 9. - Milup2)
2014. dec. 8. 14:30

Rápillantottam, hogy mi ez, 5-6.000-ért láttam az árgépen.


Szerintem minden szülő jobban tenné ha távoltartaná a gyerekét a tv reklámoktól, nem lenne ennyi gond az aktuális, semmire nem jó vackok beszerzése :) Nálunk működik, szerintem érdemes megpróbálni.

11. Milup2 (válaszként erre: 10. - Mamika79)
2014. dec. 8. 13:41

Hát igen, nem is az utolsó pillanat..;)

De hátha visznek még mindenhová, légy résen..;) Nagyteszkó, interspar..Itt is elég nagy a kínálat játékokból, hátha kapható még majd ezeknél is...

Sok szerencsét...:D

2014. dec. 8. 13:33

köszönöm mindenkinek. Én csak jókat hallottam róla. A 3 évesem is ezt akar, naponta elmondja. S nekem is tetszik.

nem gondoltam volna, hogy így elkapkodják.

én 3000 Ftért is láttam gyűrűset, nem értem, miért kell mindent az utolsó pillanatra hagynom :(

s még ha úgy vesszük, nem is az utolsó!

Müller nincs nálam közel, de a Regióban sincs sajnos már.

9. Milup2 (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2014. dec. 8. 13:31
De látod..ha a gyerek azt akarja, napi szinten elmondja, akkor mit tud tenni a szülő...3000 körül volt 1db madár, az még tán belefér sokaknak a karácsonyi kiadásokba..Bár valszeg tényleg nem ér annyit....
2014. dec. 8. 13:25
Hát ez mekkora b@romság... megint egy reklámokkal felfújt semmi, jó sok pénzért. Tipikusan az a játék ami két héttel karácsony után már a süllyesztőben van...
2014. dec. 8. 13:20
Index is írt róla, hogy mennyire elkapkodták ezeket a madarakat..Novemberben dugig volt velük minden webáruház...
6. Milup2 (válaszként erre: 5. - Szuszi79)
2014. dec. 8. 13:19
M.óváriban nem volt...
2014. dec. 8. 12:55
Muller jatekkatalogusaban is lattam.
4. koxy
2014. dec. 8. 12:44
Szia! Én is ilyet vadászok és már csak a lenti webáruházban láttam, de ott is csak 11-i elérhetőséggel..
2014. dec. 8. 12:44

elvileg vaterán lehet kapni meg talán még jön a boltokba, de érdemesebb megrendelni, hátha...én mindenesetre örülök, hogy lemaradtunk róla :-D

van helyette beszélő papagáj azt hiszem

2014. dec. 8. 12:37

Nézd meg az árgépnél melyik felel meg neked.

Én ezt találtam:

[link]

2014. dec. 8. 12:29

Sziasztok,

november eleje óta figyelem a Digibirds ajánlatokat. Most akarok venni interneten, s nincs sehol.

Van, aki ilyet szeretne venni és tud valamit, lesz-e még? Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook