Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet nagyméretű, minőségi melltartót rendelni az interneten? fórum

Hol lehet nagyméretű, minőségi melltartót rendelni az interneten? (beszélgetős fórum)


14. zena01
2014. jún. 26. 19:34
Köszi a jó ötleteket, szemezgetek, szemezgetek.
13. grizus
2014. jún. 26. 14:08
Én még személyesen is képes vagyok vacakot venni - allergiás vagyok a műszálra -, kizárt, hogy a netről vegyek. Főleg mióta a vaterán vettem pár vacak ruhát, én hülye.
12. Bcicus
2014. jún. 26. 14:01
Én sem vennék netről. Nagyon fazonfüggő. Amit linkeltem nekik van boltjuk ott szoktam vásárolni.
2014. jún. 26. 13:20

Sziasztok.

En sem rendeltem meg netrol mert olyan nehez pontosan latni sztem egy keprol h miikent fog allni... Bar en 75/D-E-st hordok meg sosem vettem neten pont amiatt h lehet h kicsi vagy epp nagyobb kell a szabostol fuggoen.

2014. jún. 26. 13:12

Bocsi, hogy bele pofázok, de én is 80/E-s méretű melltartót hordok, de elég nehéz szépeket találni. Még sosem mertem rendelni netről ilyesmit, de most itt az oldalakon amit belinkeltetek van pár ami tetszik. Ha tudom biztosan, hogy mi a méretem, akkor azt bátran megrendelhetem, jó lesz?

Mert ugye sokszor 1 egész számnyi eltérés is lehet méretek között:S

9. Fishyke (válaszként erre: 7. - Fishyke)
2014. jún. 26. 08:07

Pár hete ezt a kettőt vettem és gyönyörűek, kényelmesek:


[link]


[link]

8. d1d0eece08 (válaszként erre: 1. - Zena01)
2014. jún. 26. 08:04

A Bonprixtől rendeltem jó minőségű és méretű volt.

Szerencsémre kifogtam, mert más rendelésemmel viszont voltak problémák.

7. Fishyke (válaszként erre: 5. - Elbb)
2014. jún. 26. 07:57
Èrdekes, akkor lehet, hogy kifogtad. Èn èvek óta tőlük rendelek F-es mèretet, ès mind szèp ès jó minősègű volt, egyet se dobtam ki azèrt, mert nem bírta volna a strapàt. Pedig sok èvig csak Triumphban talàltam mèretet magamnak, szóval az igènyek megvannak...Egyszer sikerült nekem is belenyúlni, valami 3 darabost rendeltem, az tènyleg gagyi volt. Viszont a többi mind szuper, amiket vettem, kb. 20 darabot màr. Èn örülök, hogy vègre talàltam egy helyet, ahol nem kell 15 ezret kidobnom egy melltartóra, hanem 3-4-èrt tudok rendelni gyönyörűeket. Vettem màr a Bravissimaból is, 17 ezerèrt...Valóban szèp, de nem szeretnèk pàr havonta ennyièrt venni.
2014. jún. 25. 22:05

A bonprix iszonyat minőség.

Szerintem ők a legjobbak:

[link]

5. elbb (válaszként erre: 4. - Fishyke)
2014. jún. 25. 21:52

Én rendeltem egyszer a bonprixről melltartót, hát valami übergagyi kínaibbnál is kínaibb akármit küldtek. Lehet, hogy kisebb méretben vannak szépek, de a nagyobbak azok nem jöttek be. Pedig as képen szépek voltak.

Egyébként az Anita melltartók nagyon szuperek, minőségiek, azokat több webáruházban is meg lehet venni.

2014. jún. 25. 21:26
Bonprix.hu :)
2014. jún. 25. 21:10
Bravissima
2. elbb
2014. jún. 25. 20:24

[link]


Innen pl. Eddig nem volt velük gondom.

2014. jún. 25. 20:16

Sziasztok!


Nagyméretű melltartót keresek interneten, nem átverős cégtől. Tudtok nekem segíteni? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook