Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol kapható műanyag kifelé hajló peremű pohár babaitatáshoz? fórum

Hol kapható műanyag kifelé hajló peremű pohár babaitatáshoz? (tudásbázis kérdés)


23. egypt (válaszként erre: 10. - Zsakagi)
2012. márc. 29. 13:26
Nem pont fordítva? Ha már szépen szívja szeleppel, egy idő után le lehet venni, és tud inni szelep nélkül is. Hiszen úgy sokkal jobban ömlik a folyadék. A szelepeseken is azért szokott lenni két fokozat, hogy szokják. Először egy lassú, amit erősebben kell szívni, aztán a gyorsabb, és végül nem kell szelep.
22. Anatita81 (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 29. 13:26
Aki meg 8 hónaposan csak műanyagot látott (lányom), az ölemben ülve a másodperc töredéke alatt eldönti az én poharamat, ami széttörik és úgy elvágja vele a kezét, hogy csak még...
21. homern (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 29. 13:12

elnézést,most látom hogy nem jó hozzászólásra nyomtam amikor elküldtem a poharas linket,természetesen a kérdezőnek akartam mutatni.


én csak a saját és bölcsis tapasztalataimat írtam le,hogy nem láttam még ilyen poharat eltörni ilyen kis magasságból leejtve.aki fél az üvegtől az műanyagot vesz,nekem tényleg mindegy :) nekünk is mindkettő van,mert persze megtetszett neki a sok mesés-mintás kispohár :)

20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - Homern)
2012. márc. 29. 13:01

Nem engem érint a téma már. Mondtam nem is vitatkozni állt szándékomban, az, hogy honnan esik le teljesen mindegy, van egy pont rajtuk, ha oda sikerül esni robbannak, ártól, minőségtől függetlenül, törhetetlen üveget még nem találtak fel ami anyagilag egy normál embernek megfizethető lenne.

Melyik a jobb a műanyag, vagy az üveg nem tudom. Az üveget több gyermeknél jobban tudják fertőtleníti az biztos, igaz a műanyagokat is tudják gondolom, mert léteztek a visszaváltható műanyag üvegek.

Mivel én, se le, se rá nem beszéltem senkit egyikre se, döntsön mindenki belátása szerint )

19. homern (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 29. 12:56

és egy ilyen?szerintem előttem írták már,jónak tűnik a többi műanyaghoz képest:


[link]

18. homern (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 29. 12:51
ha ragaszkodsz a műanyaghoz,akkor persze vedd azt.a bölcsiben is üvegből isznak,egy gyerek sem vágta még szét magát velük.ha a te magasságodból ejted le lehet szétrobban egy rosszabb minőségű pohár,de a 11 hónaposod nem hiszem hogy olyan erővel vágná földhöz épphogy csak föld feletti magasságból :) ha meg az etetőszékből dobja le és valami csoda folytán eltörik,akkor nem tudja megvágni magát vele,mert feltakarítod mielőtt kiveszed a kicsit.
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Homern)
2012. márc. 29. 12:43
Nem mindenáron akarok ellentmondani, de tud úgy esni,hogy szétrobban 1000 darabra.
16. homern
2012. márc. 29. 12:22
mi kis kerek peremű kávéscsészével kezdtünk 5 hónaposan.volt kifelé hajló is,az a jó régi vastag üveg,még páromé volt,de abból mellécsorgott mindig.tényleg nem törnek a már említett üveg poharak,nem egyszer pattogott a miénk is :)
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - B99048cdfc)
2012. márc. 29. 12:13

Amit lentebb leírtam, úgy hajlik kifelé a pereme, hogy egy kis öblöcskét alkot körben, tehát ahogy a baba rátapasztja az ajkait, nem ömlik a nyakába azonnal (persze, ha nagyon felfordítja elkerülhetetlen) szépen kortyolgathatja belőle a folyadékot. Így nem is tudom leírni, milyen a formája, de jó az biztos :)

Persze igazad van enélkül is megtanul mindenki inni. :)

14. Daphnee (válaszként erre: 12. - B99048cdfc)
2012. márc. 29. 11:11
Nekem se jött be, sokkal jobb az aminek van egy pici pereme
13. Anatita81 (válaszként erre: 2. - Yda)
2012. márc. 29. 10:54

Nálunk pattogott a kövön, mégsem tört el. :D

Ha nem akarod, nem kell, de én sokkal higiénikusabbnak tartom, mint a műanyagot, ami karcolódik.

Ráadásul arra nagyon figyelni kell, miből van, BPA, ilyenek után nagyon elbizonytalanodik az ember. :(

2012. márc. 29. 10:51
Én sose értettem ezt a kifeléhajló peremet . Az mire jóó?? Azon kívűl szerintem sokkal könnyebben a nyakába borul a szája mellett,pláne ha még kifelé is hajlik a perem. Nem kell ilyesmi,egy gyereknek hogy megtanuljon inni:))Nekem 3 gyerekem e nélkül tanult meg inni.
2012. márc. 29. 10:44

enaz elefani bababoltban vettem, medela babapohar, eleg mini :)

de a kislanyom jobban szereti a vastagfalu uvegpoharat, amibol mi is iszunk... :)

6honapos.

10. zsakagi (válaszként erre: 1. - Yda)
2012. márc. 29. 10:37

Én a helyedben csőrös poharat vennék.

először szelep nélkülit, és ha már szívja, ak szelepeset.

3 gyerekem abból ivott, cumisüveg nem is volt itthon.

2012. márc. 29. 10:34
Én kávéscsészéből itattam először (üveg), kizárt, hogy elharapják, annyira vastag, én sem tudnám...:) Szerintem ettől nem kell félni.
2012. márc. 29. 10:32
Én annak idején a Déem-ben vettem, de lehet kapni normál műanyag poharat is kicsiben, szerintem is könnyebb ha rögtön azzal kezdtek :)
2012. márc. 29. 10:31
Nekem van a bebe confort Coek Miam típus, még én is szeretek belőle inni 10 éves a pohár, de semmi baja (műanyag)
2012. márc. 29. 10:30
A brendonban vettem műanyag kicsi poharat, tigex-es. Tetszik mert van egy kis pereme a pohárnak, és csúszásgátlós az alja.
5. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Yda)
2012. márc. 29. 10:27
az aztán sehogy nem törik el, ha akarod sem, olyan masszív :-D
2012. márc. 29. 10:27

Kedves Yda!

Hidd el, semmivel sem könnyebb vagy praktikusabb ilyenből itatni egy kisbabát, mint a rendes pohárból! Ha a rendeshez szokik hozzá, kevésbé fog ügyetlenkedni vele a későbbiekben! Jön a nyár, oda is lehet neki adni, hogy kísérletezzen vele saját maga, és a melegben az sem baj, ha kicsit leönti a ruhácskáját. :)

2012. márc. 29. 10:25
Ha üveget szeretnél a METRO áruházban biztos kapsz, ha műanyagot, bármelyik bababoltban szerintem, a Br.ndonban biztos.
2. yda
2012. márc. 29. 10:24
Tudom, hogy az önálló babaivás tanításához a régi presszós pohár a legjobb, de az üvegből van. Félek, hogy elejti, eltörik és megvágja magát.
1. yda
2012. márc. 29. 10:23
Hol kapható műanyag kifelé hajló peremű pohár babaitatáshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook