Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hőillesztéses hajhosszabbítás tapasztalatok fórum

Hőillesztéses hajhosszabbítás tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
148. Leila83 (válaszként erre: 147. - Af6476bcc5)
2011. okt. 25. 14:41
Nekem azt mondta aki csinálta,hogy teljesen normális ha kijön pár tincs most akkor mi az igazság?
147. af6476bcc5 (válaszként erre: 146. - Leila83)
2011. okt. 25. 09:42

Nem !


Egynek sem szabad kiesni!

146. Leila83
2011. okt. 17. 18:46
Sziasztok!Én augusztusban tetettem fel a póthajam és azóta kijött vagy 5-6 tincs!Szerintetek ez normális?
145. af6476bcc5 (válaszként erre: 144. - Necska)
2011. szept. 29. 18:38
Szerintem ne a "hőillesztéses hajadtól" szabadulj meg, hanem a hajhosszabbítódtól !!!
144. af6476bcc5 (válaszként erre: 143. - Moncso22)
2011. szept. 2. 17:38
Mindenképpen váltsál hajhosszabbítót!......
2011. aug. 27. 09:57
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot nekem, mert 3 hete kreatinos hőillesztéssel felraktak szőke hajat. Nem esett le, de folyamatosan hullik már kb.a fele kihullott.A fodrászom szerint normális, de és nem hiszem el neki.Egy vagon pénzt fizettem ki,nagyon szép volt, most vehetek megint? Drága termékeket kaptam tőle amivel rendesen ápolom,és szálanként lassan kihullik.Ha valaki járt már így, irjon nekem. Nagyon köszönöm!!
2011. júl. 14. 10:40
Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni? Keratinos fekete póthaj kellene nekem, megfizethető áron :) kb. 50-55 cm legyen... Ha valaki tud, írjon már üzit nekem... előre is kösziiiiiiii
2011. jún. 25. 15:02
SZIASZTOK!A TAPASZTALATOTOKRA,ILLETVE A TANÁCSOTOKRA VAGYOK KÍVÁNCSI.JÖV HÉTEN FOG MEG JÖNNI A HAJAM,DE MIKRO GYŰRŰS ÉS ÉN LEHET HOGY HŐ ILLESZTENI SZERETNÉM,DE A FODRÁSZOMNAK NINCS GÉPE NÉZTEM A NETEN ÉS A LEG OLCSÓBB 8EZER NOS ÉN MOST MINDEN PÉNZEM A HAJBA RAKTAM.KÉRDÉS: HAJVASALÓVAL NEM LEHET MEG CSINÁLNI?? ÉN UGY GONDOLTAM HOGY AZ IS MEG OLVASZTJA A KERATINT.....VAGY NEM??VAGY ESETLEG HA VALAKINEK VAN EGY HASZNÁLT,DE JÓ HŐ ILLESZTŐ GÉPE SZÓLJON.NOS VÁROM A TANÁCSOKAT:)KÖSZI ELŐRE.
140. 9moncsi
2011. jún. 2. 15:26

Valaki segitsen..leci.egy honapja lett felteve keratinos haj hosszabitasom.. de anyira viszket a fejborom, es hatul egy tincs kiszedte a sajat hajam is tovestul.. faj a fejem is.

De mesterfodrasz csinalta, es lattam a munkait. es gyonyoruek! amikor leszedte sem volt semmi bajuk..

ez nekem mitol lehet akkor? szedessem le?

139. Liuka (válaszként erre: 138. - Dodorci)
2011. máj. 20. 17:27

Szia!

a hőillesztés nagyon jó, én sokat csinálom(ezzel foglalkozok) mivel a saját hajad is keratint tartalmaz és a hőillesztés keratin anyaggal történik egyáltalán nem károsítja a hajat!!A mikrogyűrűs felrakást is ajánlani tudom!

138. Dodorci
2011. máj. 20. 13:13

Sziasztok!

Kb.másfél hónapja voltam fodrásznál ennek következményeképp írok most ide hogy tanácsot kérjek..ugyanis a majdnem már derékig érő hajamból most egy kb.váll alatt érő tépett hajkoronát varázsolt.Teljesen depresszív hangulatom van tőle h levágott majd 20-25centit ezért gondoltam a hajhosszabításra amíg vissza nem nő hátha attól jobban érzem majd magam.Ezzel kapcsolatba azonban felmerült pár kérdés bennem:Egyrészt hogy milyen hajhosszabbítási technikát tudnátok ajánlani mert halottam egy párról hébehóba de nem láttam vnem tudom h ezek közül melyik a legjobb, ami a legkevésbé roncsolja a saját hajam merthogy annak nincs sok értelme h miután leveszik én vágathatom vele a sajátomat is..Én személy szerint a hőillesztésről hallottam mert ez nem is látszik annyira ami szintén egy fontos szempont viszon nem tudom h mennyire roncsol mert akk nem éri meg..

137. face89 (válaszként erre: 127. - Jasminee)
2011. febr. 19. 18:56
Mindenkinek hullik, és tényleg addig örülj amíg nem a saját hajad tincsei jönnek ki a póthaj tincseivel együtt...!!!
136. face89 (válaszként erre: 130. - Zsófi017)
2011. febr. 19. 18:54
persze, veszel keratinrudat, vagy keratin tippeket, és amúgyis le kell vágni majd a hajról tincsenként az elhasznált ragasztót... ami a rasztásodást illeti, nem a hajlakktól rasztásodott be a hajad, hanem mert nem fésülted eléggé lószőrkefével, nameg mert sokáig volt fent és nagyon lenőtt...nekem több mint egy évig volt folyamatosan hajam, és az utolsó alkalommal rettenetesen csomós és rasztás volt már... jah és mielőtt felteszed a hajat, mosd meg és tegyél rá egy jó alapos pakolást, és hagyd rajta vagy egy órát, hogy megpuhuljon a póthaj.
135. face89 (válaszként erre: 133. - Runawaybetti)
2011. febr. 19. 18:49
semmiben nem befolyásolja a keratint, még talán be sem fogja, vagy ha be is fogja akkor is lekopik...talán a szőkítés nem tesz neki túl jót, de az a póthajnak sem
134. kingik
2011. febr. 4. 22:40
sziasztok! Tavaly csináltattam a hajam, előtte sorok voltak feltéve és akkor arra esküdtem. Most már viszont erre :), mert nagyon szép lett és sokkal könnyebb fésülni, összefogni copfba. Imádom!
2010. dec. 11. 12:06

sziasztok

hőillesztett hajam lesz nemsokára és festett szőke hajam van.azt szeretném megtudni hogy a hajfesték milyen hatással van a keratinra??ammónia mentes tarts hajszinezőt használok ha ez számít:D

2010. szept. 19. 15:18
sziasztok zala megye környékén készít valaki hajhosszabbítást?
2010. szept. 8. 10:17
Sziasztok ! Hajvásárlás elött állok ,tudna valaki segiteni hol lehet elsö osztályu hajat venni ? Kézzel feldolgozott tresszelt haj érdekelne hajfelvarráshoz,50-60 cm/ szöke ... a választ elöre is köszönöm !
2010. aug. 9. 22:50

sziasztok:)Kb 2 éve volt póthaj berakva(hőillesztéssel) de agyon hajlakkoztam és berasztásodott az eredeti hajam töve,így le kellett vetetnem:(

Most elhatároztam hogy ha már jó pénzért megvettem akkor vissza kéne rakatnom(már leszoktam a hajlakkról:D)..de amikor anno leszedték akkor a ragasztó leolvadt és néhány tincs szétesett.. mit gondoltok ezt megtudja oldani egy fodrász és újra fel tudom rakatni?

Nagyon jó lenne ha újra fent lehetne mert levágattam a hajam rövidre és nagyon megbántam:(

2010. máj. 26. 19:12
50 cm európai szőke hajat vennék .
2010. máj. 4. 14:40

Sziasztok!

2 hónapja van póthajam, eredetileg vállig érő festett szőke hajam van. Nagyon szerettem volna hosszú hajat, és most hogy már az van, sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem is olyan jó. Gyűrűzéses módszerrel van feltéve, mesterfodrász csinálta, nagyon szép lett, teljesen termeszetesnek látszik. A problémám az, hogy nekem iszonyatosan viszked tőle a fejbőröm, es pár helyen teljesen ki van sebesedve. A sok vakarástol pedig a sajat hajam teljesen összerasztásodik. Rájöttem, hogy inkább nem roncsolom tovább a saját hajamat es leszedetem a pothajat, amit szeretnék eladni. Vettem egyszer 10dkg (európai)barna hajat, amit kizárólag a fodrászom festett szőkére 60 cm (akciósan vettem 50 ezerért), majd a fodrászom még szerzett nekem hajat, ami szintén európai, kb. 5 dkg, 60cm, szőke (30 ezerért). Mivel sok saját hajam van, és szerettem volna teljesen természetes hatást elérni a póthajjal ezért vettem még hajat, ami szintén európai, 10dkg, 60cm, szőke (ezt is 50ezerért). Mesterfodrász festette, és tette fel, kb 200 tincs van feltéve, a többi kb. 30 pedig csak fel van keratinozva.Szóval röviden, van kb. 25 dkg haj amitől szeretnék gyorsan megszabadulni!!!

Ha érdekel, képet tudok küldeni ahogy nekem van felrakva, megéri megnézni, mert gyönyörű. Sajnálom is egy kicsit, de én sajnos nem tudom magamon elviselni és nem akarom tönkre tenni a saját hajamat.

Ha tudtok valakit esetleg aki szeretne szép, európai hajat áron alul venni, akkor kérlek jelentkezzetek.

Ezen a számon egeész nap el tudtok érni. Előre is köszi mindenkinek! 06302075306 Niki

2010. máj. 3. 21:49
Sziasztok!Én 2hete rakattam fel póthajat először, hőillesztéssel és amikor fésülöm pár szál(szerencsére tényleg csak 1-2 szál alkalmanként) mindig kihulllik..amikor megkérdeztem erről a fodrászt azt mondta, hog ez normális amíg nem tincsek hullanak ki. De engem valahogy nagyon zavar.. Mi erről a véleményetek vagy mit csinálhatok rosszul, hogy hullik?
2010. ápr. 16. 22:45
sziasztok szigetszentmikloson tudok nagyon ügyi csajszit hőillesztéssel dolgozik és nagyon nagyon jo áron illetve ha kell házhoz is megy
125. 02c9e70c9e (válaszként erre: 122. - Lizzy17)
2010. ápr. 2. 16:58
kristálykeratin.évek óta azzal dolgozom!!!vagy a balmain mikrokeratin de az nagyon drága..de az is nagyon tuti.
124. 02c9e70c9e (válaszként erre: 121. - R_rita84)
2010. ápr. 2. 16:55
speciális oldószerrel,de valamelyiket le lehet szedni simán fogóval...azt nem próbáltam én oldószerrel szedem le.
123. H.Andi24 (válaszként erre: 122. - Lizzy17)
2010. márc. 27. 12:25

Szia!

Azt mondják hogy a kristálykeratin a legjobb,Nekem gyöngykeratinnal van és az is tökéletes mert nem hullik:)

És szakemberrel rakasd MINDENKÉPP!!!


Üdv

122. lizzy17
2010. márc. 23. 14:37
hello lanyok!tudnatok segiteni!mi kell a hoilleszteses hajfelrakashoz????csak a gep es a kreatin?es abbol melyik a jobb a rud stbb???????
2010. febr. 14. 16:04
Valaki tudna abban segíteni, hogyan kell leszedni a hőillesztett hajat?!
120. Oorsiii
2010. febr. 6. 14:18

Én vállalok hajhoszabítást infó-ért dobj rám egy e-mailt.

Hőillesztek.

2009. nov. 11. 14:32

Sziasztok.

Eladó egy !magyar! 35-cm-es natúr festetlen szőke 4 dupla sorból álló póthaj! Dúsitásra a legalkalmasabb. A haj a Csilla Hajklinikán lett tresszelve ,kitünő minőségű, és még nem használták. Varráshoz és hőillesztéshez is alkalmas. Ára 30.000 ft! Akit érdekel irjon privit!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook