Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan változtathatom meg az életem? fórum

Hogyan változtathatom meg az életem? (beszélgetős fórum)

1 2
5. mici_kwabs (válaszként erre: 4. - A6c7e506c3)
2015. dec. 13. 23:47
A futáson rengeteget gondolkodtam, de nincs megfelelő felszerelésem télre, szóval kilőve. Biciklim éppen nincs... pedig, ha lenne, naponta két órát lennék távol. Tanfolyamra nincs pénzem, de igazad van, talán el kéne kezdeni valami kis tanulást itthon. A probléma, hogy legtöbbször elmegy a kedvem... >< de nem akarok úgy tűnni, mint aki állandóan kifogásokat gyárt, mert tényleg célom a változás, az elfoglaltság.
2015. dec. 13. 23:45
Valami kreatív elfoglaltság?Tanfolyam?Egy nyelv?Vagy sport?A futás vagy a bringázás állatira ki tud kapcsolni!Ha kint a természetben van lehetőséged futni egy órát, mondjuk hegyek között még a világot is másképp látod , nemhogy magadat vagy a helyzetedet!
3. mici_kwabs (válaszként erre: 2. - A6c7e506c3)
2015. dec. 13. 23:42

Igen, még pontosan én sem tudom. Szeretnék változást, egy kis rendet magammal a kapcsolattal kapcsolatban, de nem tudom, mi a módszer. Néha úgy érzem, jó így, máskor meg csak rázom magamban a fejem, mert elegem van kissé...

azt hiszem, a gyógyír egy kis elfoglaltság lenne.

2015. dec. 13. 23:40

Ez így elég nehéz!Kicsit úgy tűnik, hogy magad sem tudod merre tovább!Persze, lehet, hogy rosszul vettem ki a soraidból.

Először magadban kellene letisztázni, hogy mit is szeretnél!Ha ez megvan, akkor célokat állítani és időhöz kapcsolni, hogy ne szálljon el a semmibe!

2015. dec. 13. 23:32

Talán furcsa kérdés, de tippekre lenne szükségem.

Úgy érzem, mostanában állandóan felhők vannak a fejem fölött, és szeretnék tenni ez ellen valamit. Nincs épp munkám, keresek lázasan, de nem jön össze, belefásultam kissé a mindennapokba. Kimegyek mindennap sétálni, nézek híreket, olvasok, van, hogy írogatok, de úgy érzem, ez nem elég, szükségem lenne valami mozgalomra, történésre, hogy ne kattogjak annyit (ennek köszönhetően néhány dolgot összekombinálok néha magamban, tudjátok, az unalom átka). Illetve, aki olvasta az előző fórumtémám, láthatta, hogy épp "kapcsolatban" vagyok valakivel (azért a nyuszifül, mert ő javarészt külföldön tartózkodik, szóval eléggé távkapcsolat a dolog), de sokszor az is a terhemre van; azt mondja, szeret, és ez igazi, máskor meg zavarom, zavarja az arcom, a jelenlétem, és már többször is megbántott, de kitartottam mellette, mert tudom, hogy fájdalmas múltja van, és egyébként a legtöbbször normális. Mégis, a mai hasonló kuszaság után ezt is kisebb nyűgnek érzem, nem tudom a helyére tenni.


A kérdésem hát: hogyan változtathatnék? Hozzáállás, kis kiállás, mindennapok. Minden tanács érdekel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook