Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyűlölöm az életem. Képtelen vagyok változtatni rajta,... fórum

Gyűlölöm az életem. Képtelen vagyok változtatni rajta,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 11. 16:16
Ja, más a téma, bocsánat!
25. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 16:15

Kezetfoghatunk!


Sokmindenkinek még a jó se jó!


Volt már úgy nekem, jót akartam és én csesztem rá!

24. libikóka (válaszként erre: 22. - 55Judit)
dec. 11. 14:46
Lehet hogy ebben a megállapításodban van a titok nyitja,,,konkrétan az utolsó mondat férjre vonatkozó részében.
23. 55Judit (válaszként erre: 21. - Globus)
dec. 11. 14:43
Jaj de igazad van!
22. 55Judit (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 14:43

Szerintem egy férj és egy gyerek is ki tudja tölteni a napodat úgy hogy eszedbe se kéne jutni a kesergésnek.

Persze valamiért mindig azok a depisek, akiknek mindenük megvan. Ha 1 valamit hiányolnak, képesek depisek lenni miatta.

Foglald el magad, találd fel magad! Nézd azt hogy ha lenne még egy gyereked, a mostanira kevesebb idő jutna és a férjedre is.

21. globus (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 14:39
Úgy gondolom, hogy még egy gyermek érkezése, bármennyire imádjuk, a gondokat szaporítja. Ha nem vagy boldog most, csak odázódnak és hatalmasodnak a problémák. Gondold meg, hogy tudsz-e benne élni akkor is, ha a gyerekek felnőnek. Most egy reményt táplálsz, utána mit?
20. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 14:31

Valamelyik nap olvastam, hogy a télen jelentkező depresszió oka lehet komoly D-vitamin hiány is.

Örülj, hogy van már egy csodás gyermeked, egy szerető férjed, te pedig tele vagy gyűlölettel a saját életed iránt? Nézesd meg magad.

19. michelle.r (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 14:24

Olvasd el, hogy mit írtál. Tényleg gyűlölöd az életedet?

Mert ha igen, azon nem fog változtatni egy második gyerek érkezése.

18. Asea (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 11:55

Ha ez megnyugtat.., nincs gyerekem. pàrom még nem szeretne,mindig halogatja, hogy “majd”.(2 angyalkánk van..missed ab)

Utálom a munkám,nem jól fizet.

Nincsenek barátaim.

Legutóbb barátnős találkozóm júniusban volt.. társas magányban élek. Múlthéten anyum covidos volt,abban reménykedtem,hogy elkapom tőle és belehalok.💁🏻‍♀️

17. libikóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 10:26
Szóval ha lenne még egy gyermeked,,akkor hopp-hopp-hopp,,eltűnne minden gyűlölet, depi,,,és kész?
16. papája (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 21:13

Te nem vagy normális !

Ha neked ez az élet nem jó, akkor mi ?

Tegyél róla, hogy jőjjön a baba, a férjed meg örülni fog, ha már úgy alakult.

15. libikóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 20:00

Bocsánat,,,de ezt az életet gyűlölöd?

Míg ezt írtam vissza is néztem,jó kiírásra nyomtam e rá.

dec. 10. 19:51
Nagyon nagyon szeretnék második gyermeket. A lányom 2 éves. A férjem pedig mindig csak azt hajtogatja hogy majd..majd.. sose mondja hogy kb mikor, vagy hogy miért nem akar. Egyszerűen semmit nem lehet belőle kiszedni. Csodás apja a lányunknak, anyagilag is stabil lábakon állunk, saját ház, saját autó. Holnap pedig szül a sógornőm, újra pici lesz a családban, nagyon várom ugyanakkor leszakad a szívem hogy talán nekem sosem lesz második. 35 éves vagyok.. nem szeretnék már várni, pláne hogy az elsőre is 1 évet vártunk.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 15:01
Mi a gond? Munkahely, párkapcsolat, vagy csak egyszerűen a szürke egyhangúság, az eseménytelenség, ami zavar? Próbálj meg egy kicsivel konkrétabban írni az okról, talán tudunk segíteni.
dec. 10. 03:48
Jól esett kiírni. Ha megkönnyebbültél, akkor már jó.
dec. 10. 00:26
nincs itt a vilag vege ne keseredj el ennyire!"turelem rozsat terem!"sokszor meg kell dolgoznunk bizonyos dolgokert,egy kiserlet utan ne add fel!sok sikert kivanok neked !
10. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 19:35
Minden erődet felemészti valami vagy valaki.Tekints a múltba,ki az,aki még elérhető,és szívesen beszélgetnél vele kicsit,retróznál,töltődnél...Ne öntsd rá a gondodat,anélkül is segít,ne törpölj,lépj egyet,te jössz.
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 19:01
Időbe és erőfeszítésbe kerül a változás és nem mindig sikerül elsőre. Légy kitartó! Mindig van kiút.
8. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 18:56
csak egy megértő, veled szinkronban élő pasit kell találni...onnantól minden csak árnyékmentes napsütés
7. 55Judit (válaszként erre: 3. - Zoxa)
dec. 9. 18:34
Anyám is azt mondta mikor váltam a férjemtől elkeseredetten, hogy kisjányom nem te vagy az első, nem is az utolsó. Hát ezzel nem vígasztalt meg.🙂
6. 55Judit (válaszként erre: 2. - Myra)
dec. 9. 18:32
Hát, nem csak.
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 18:17
Erre az egyre nagyon vigyázz.
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 18:14

Tél van. Ez a téli depresszió ideje.

Kitartás, dec. 21-től hosszabbodnak a nappalok, világosabb lesz, több lesz a napsütés és újra szép lesz/lehet az élet !


Írj ki minden fájdalmadat, ha segít akkor főleg !

3. Zoxa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 17:47
Nem vagy egyedül ezzel, hidd el:-(
2. Myra
dec. 9. 17:45
Pedig ez rajtad áll.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook