Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudok autó formájú tortát készíteni? fórum

Hogyan tudok autó formájú tortát készíteni? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 8. 15:32
www.network.hu,a recept klubban üsd be a keresőbe.hogy barbie torta,ott kiadja ezeket a tortákat,ott a 2. oldalon a 8.képre kattints rá és ott van mellette egy kék autó,azt én sütöttem,ha meg akarod nézni.Igaz,az a torta krémjénel van bevonva.Sok sikert.Ha valamiben segíteni kéne írj,szívesen segítek!
3. paki1968 (válaszként erre: 2. - 14f968b657)
2011. febr. 8. 15:24

Szia!

Én nagyon sok figura tortát sütöttem már.Mindig úgy kezdem,hogy megtervezem azt,amit sütni szeretnék.Pl vegyél egy olyan autót,amilyet szeretnél megsütni,nagyítsd fel rajzban,aztán süss lapokat piskótából,kb a 3/4-magasságig,mint amekkora lesz.Ha pl 35 cm lesz az autó,akkor kb annyi piskótalapod legyen,hogy krém nélkül legyen kb 25 cm magasan.Azért kell lapokat sütni,mert azokat akkorára vágod,amekkorára akarod.Amikor készek a piskóták a lapokat szépen tudod méretre vágni.A krémhez mindig növényi tejszínt használok,bevonni pedig vayg narcipánnal,vagy mézes zseletinos fondannal/a recepjét a netről kerestem meg,ez hófehér,könnyebb vele dolgozni,mint a marcipánnal,de nem olyan finom,bár ha teszel bele mandulaaromát-színtelent-majdnem olyan az íze/.A Network.hu-n nagyin sokat találsz.

2011. febr. 8. 14:34
sZÓVAL AZT HISZEM NAGY FÁBA VÁGOM A FEJSZÉM DE MEG KELL PRÓBÁLNOM A FÉRJEM SZÜLETÉSNAPJÁRA EGY AUTÓ FORMÁJÚ TORTÁT SZERETNÉK KÉSZÍTENI NEM IS AKÁR MILYET JÓ LENNE HA HASONLÍTANA EGY FIAT DOBLORA TUDOM KICSIT MEREDEK DE ILYET SZERETNE IDÉN VENNI EZ A NAGY ÁLOM ÉS ADDIG IS GONDOLTAM MEGLEPEM EGY TORTÁVAL:-)))VALAKI TUD SEGÍTENI HOGY INDULJAK EL???
2011. febr. 8. 14:31
Torta sütés és dekoráció aki tud segítsen:-DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook