Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnék újra normálisabban viszonyulni hozzá? fórum

Hogyan tudnék újra normálisabban viszonyulni hozzá? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
49. 8a65af67ce (válaszként erre: 42. - Lonna4)
2017. febr. 16. 19:40
Ez igaz, szegények "gyengébbek". :( Mindent a szájukba kell rágni.
48. e8da813d29 (válaszként erre: 46. - Ev258)
2017. febr. 16. 19:40

Nagyon sajnállak, és erre nem tudok jót mondani :(

Lehet, hogy azért piszkáltad, mert magaddal voltál elégedetlen? :(

És azért kutakodtál a dolgai közt :(

Szegény meg kitartóan szeretett közben.

És biztos most is szeret.

Fogalmam sincs, hogy lehetne ezen túl lépni.

47. Ev258 (válaszként erre: 43. - Pengő Gyöngyi)
2017. febr. 16. 19:33
Ezt miből az alapján a hozzászólásom alapján?
46. Ev258 (válaszként erre: 40. - E36c6ad80e)
2017. febr. 16. 19:32

Hát az a durva, hogy a kapcsolatunk elején jó kövér voltam, azóta fogytam több, mint 30 kilót. Most sem vagyok sovány, de sokkal jobb a helyzet, mint volt. Akkor le mertem vetkőzni előtte, most viszont már nem akarok inkább.

Utálom magam, a testem. Nagyon sokszor hányingerkeltőnek tartom magamat. A melleim, a hasam, combom, fenekem, arcom, mindenem igazából..

Neki előttem mindig hatalmas mellű barátnői voltak, az enyém kicsi és nyomi..Meg ilyenek. Ráadásul jól tudom, milyen kinézetű lányok jönnek be neki igazán. Nem vagyok olyan..És folyton félek, hogy csak azért foglalkozik velem, mert "muszáj".

Akarom ezt az egészet. Vagyis ezt, ami most van, nem. De ami régen volt, azt igen.

45. e8da813d29 (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2017. febr. 16. 19:31

"Akik kellő önfegyelemmel magukban elfojtják a természetüket...azok rákban halnak meg."


Ezt hogy érted pontosan és honnan vetted?

44. Sirga (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2017. febr. 16. 19:27

Sejtettem, hogy lesz, aki tökéletesen félreért! :)

Tudod, mit? Belőlem is kijött a hiszti. Nem azért, mert előtte megjátszottam volna magam, hanem ... mert. Nem tudom az okát. Voltak nagy veszekedések. Aztán magamba néztem és változtattam. Változott a Párom is, a kapcsolatunk is. Most már nyugodtan lehetek hisztis, nyűgös, veszekedős, mert nem visszavág, hanem helyén kezeli a dolgot. Nem húzza fel magát, hanem megvárja, hogy lehiggadjak - és egy idő után hozzá bújok, bocsánatot kérek (amit ő persze tök fölöslegesnek érez, de nekem kell), és minden rendben. :) Szóval, nem a vakvilágba beszélek.

43. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 34. - Ev258)
2017. febr. 16. 19:27
Elég súlyos önértékelési zavarod van.
42. Lonna4 (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2017. febr. 16. 19:20
Ezt nem így gondolom. Nem a természetet kell elfolytanin. Meg kell tanulni mederben tartani. Ha dühös vagy es magadból kikelve ordibalsz uvoltozol mire mész vele? Abban a pillanatban hogy kivetkozik magából valaki, senki sem figyel rá mit mond! Nem számít miért szállt el az agya senkit nem érdekel. Ha megoldást vagy figyelmet akar meg kell fogalmazni mi a gondja. Férfiakra különösen igaz, egyértelműen kell fogalmazni nekik.Nem gondolatolvasok.
41. e36c6ad80e (válaszként erre: 34. - Ev258)
2017. febr. 16. 19:09
Azért az undorító nagyon erős...ilyen nem szaladhat ki büntetlenül valaki száján.
2017. febr. 16. 19:08

Nem véletlenül vagy hisztis mellette. Valamivel ezt váltja ki belőled. Te a "hiszti" miatt kényelmetlenül érzed magad, holott nem kellene. Amíg van hiszti, amit nevezhetünk inkább tehetetlenségből fakadó problémamegoldási törekvésnek, addig érzelmeket vált ki belőled, képes erre, tehát egyáltalán ébreszt fel benned érzéseket és nem alakult ki a legrosszabb, a közöny, illetve kimondod, ami zavar. Ez nagyon fontos, semmiképpen sem szabad hagyni, ki kell mondani, úgy, ahogy jön.

Hogyan kommunikálod? Most így. Erre ki hogyan reagál. Van olyan pasi, aki nagyon jól le tudja ezt reagálni, sőt, tetszik neki, hogy ilyen heves érzelmeket vált ki a nőből.

Ezen nem kell változtatnod.

Viszont valami nem stimmel neked, azért hisztizel. Bántanak, zavarnak dolgok és változtatni akarsz. Ezt gondold át. Mi az ami zavar, és hogyan szeretnél rajta változtatni, mit szeretnél.

Pl. ne tartsa a kapcsolatot az exével. Ezt én nem tűrném. Azt nem itt kell megkérdezned, hogy ez helyes-e, mert mindegy, hogy mások annak tartják vagy nem, ha téged ez zavar, úgysem fognak az ezzel kapcsolatos érzéseid megváltozni, csak azért, mert valaki azt hiteti el magával, hogy őt nem zavarja.

Én is útáltam ez exeket a pasijaim közelében.


Miért nem mersz előtte levetkőzni? Ő mivel tett téged gátlásossá? Valami miatt szégyelled magad előtte? Amíg volt kapcsolatom, mi állandóan meztelenül voltunk otthon. Az gond, hogy így érzed magad mellette. Biztos akarod ezt az egészet?

39. Ev258
2017. febr. 16. 18:55
Úgy volt ez a dolog, hogy undorodik tőlem úgy kompletten. A viselkedésem miatt, de ha valaki undorodik valakitől, akkor..értitek.. Mindenétől, testétől-lelkétől egyaránt. Szerintem. Konkrétan a testemre sosem mondta még, hogy undorító lenne.
38. 8a65af67ce (válaszként erre: 34. - Ev258)
2017. febr. 16. 18:34
Nem értem, a külsőd undorító, vagy a viselkedésed? Kissé zavaros...
37. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Ev258)
2017. febr. 16. 18:32
Ne már, undorító?? Na, ez már tényleg csúnya volt tőle. Mire vàrsz, miért hagyod?
36. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Lonna4)
2017. febr. 16. 18:26

Amíg nem hallottam férfi szájából, addig én is kábé olyanokra gondoltam, hogy uristen, a szerelem tényleg vak, mert mi más magyarázata lenne, hogy hótt gáz, önző és hisztis nőkkel nagyon is normális, nem papucs faszik együtt tudnak tartósan maradni.


De amúgy a fórumindító meg biztos vagyok benne,hogy nem ez a szélsőségesen gáz hisztis pi..a kategória, mert ahhoz túl sok önkritika van benne. Eleve úgy indított,hogy őszintén leírta az egészet, nem köntörfalazott, nem hárított mindent a másikra.


A legtöbb esetben az ilyen topikok úgy indulnak, hogy mindenki hülye csak az indító nem, ő meg egyből szánombánommal indított. Úgyhogy én nem vagyok benne biztos, hogy ne találna egy magának valóbb férfit, aki tudja őt értékelni vagy kihozni belőle a jót.

35. Getti
2017. febr. 16. 18:17

Úgy tudnál normálisan viszonyulni hozzá, ha tiszta lappal indulnál magad felé is és felé is. Ha ez nem megy, nem tudod felejteni a sérelmeidet, hisztizel, akkor még nem vagy érett semmilyen kapcsolatra. Csitri mód nem viselkedhetsz.

Ha sikerül túllépned elsősorban magadon,eldöntöd, hogy végre nő leszel és tudni fogod hol van a helyed, akkor normálisan fogsz tudni viszonyulni mindenkihez. Nem csak hozzá.

Ha meg nem sikerül akkor be kell ismerni, nem kelle jelenetet rendezni, el kell menni külön utakra.


Nálunk egy szabály van: Tökéletlenek vagyunk, előfordul, hogy olyat mondunk, ami sértő lehet. Ilyen esetben joga van a másiknak megsértődni, elvonulni, de csak 5 percre. Ne adjunk több időt a haragnak. Rövidítsük le azt az idő intervallumot amiben neheztelünk a másikra. Öt perc után odamegyünk a másikhoz és megöleljük egymást. Nem is hozzuk fel a témát, és teljesen elmúlik. Nem is emlékszünk rá.

Megkértem a családot, hogy ha ilyet teszek, szóljanak, de ne semmisítsenek meg. Tisztelettel adják tudtomra, én is így teszek fordított esetben.

34. Ev258 (válaszként erre: 32. - Pieta4)
2017. febr. 16. 18:09

Igen, szerintem pontosan úgy volt, ahogyan írtad: túl biztos voltam magamban, illetve ebben az egészben. Nagyon nagyon éreztette, hogy odáig van értem, és tényleg mindent kiengedtem magamból idővel előtte. Nem volt olyan dolog, amit nem mertem volna tenni/mondani előtte. Amit már iszonyatosan bánok.

Annyira sok érdekes és átgondolandó dolgot írtatok. Köszönöm mindenkinek! Csak az a durva, hogy sokféle véleményen vagytok...:) Bár érthető, ki milyen típusú személyiség.. Nem tudom, hogy nálunk mi lenne pontosan a megoldás, mármint azt továbbra is tudom, hogy nem akarok szakítást. De áh... van, hogy megpróbálok újra normális lenni vele, meg kedves, de mindig vagy elrontom, vagy valamit rosszul csinálok, és ő csesztet, és úgy omlik össze a dolog..

Egyébként 1-2 hónapja kedvesebb velem, szeretősebb, gondoskodóbb is talán, de attól az iszonyat türelmetlenége velem szemben ugyanúgy megvan, és ugyanúgy bánt ha úgy adódik a dolog. Szóval mondhatni, hogy ő próbálkozik újra "szebben" látni engem.

Meg mondott olyanokat is már, hogy undorító vagyok, meg ilyesmik.. Oké, azért, hogy értsem meg, hogy normálisabban kellene viselkednem, mert ő ettől az agressziótól, és viselkedéstől rosszul van. Viszont bennem ezekből annyi marad meg nagyon nagyon mélyen, hogy undorító vagyok. Melltartó nélkül is utálok mellette lenni, pedig az nem olyan nagy dolog, de pl gáznak tartom a melleimet, és félek, hogy ő is.


Sirga: imádom ezt a zenét...:)

33. Lonna4 (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2017. febr. 16. 17:52
Hát én meg nem találkoztam olyan emberrel akinek tetszik a hisztéria.
32. pieta4 (válaszként erre: 1. - Ev258)
2017. febr. 16. 17:49

Arra tudnál választ adni, hogy mi okozhatta azt, hogy egyre hisztisebb, türelmetlenebb, sárkányosabb lettél?

Biztos voltál a szerelmében és ezért engedtél meg sok mindent magadnak vele szemben?

Vagy épp bizonytalanabb lettél, féltékenyebb?

Vagy ő váltotta ki belőled ezt a viselkedést?

31. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Ev258)
2017. febr. 16. 17:40

Húú... de legalább őszinte vagy, ez mindenképpen értékelhető. Nem tudom, lehet, hogy ez a hajó már elúszott, "lealacsonyodtál" egy olyan szintre, ahol a párod már nem tud értékelni téged.

Vajon neki mi a véleménye, van még esélyetek együtt?

30. e8da813d29 (válaszként erre: 5. - 471a3ef191)
2017. febr. 16. 17:38

Érdekes szempont.

Sose gondoltunk ilyesmire.

2017. febr. 16. 17:30

Mi nem ismerjük egymás jelszavait, nem nyúlunk egymás zsebébe, táskájába és pénztárcájába.

Nem azért, mert hátha titkos dologra bukkannánk, hanem azért, mert tiszteljük egymást.

A gyerekem táskájába sem nyúltam bele sosem, elkértem, ami kellett (uzsonnás zacskó, torna felszerelés, stb)

Nagyon méltatlan és szégyenteljes dolog, ha a másikat ellenőrizni kell.

Mindkét félnek az.

Borzalom volt olvasni.

28. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Sirga)
2017. febr. 16. 17:17

Akik kellő önfegyelemmel magukban elfojtják a természetüket...azok rákban halnak meg.


Nem lehet mindig minden pillanatban tekintettel lenni mindenkire, mert akkor is egy idő után robban. Egyszerűen neki találnia kell egy faszit, aki vonzónak tartja benne, hogy ilyen. Mert próbàlta ő elfojtani egy ideig ezt az egészet magában, írta is az elején, de aztán egy idő után elengedte magát. Miért is? Mert nem lehet ezt a végtelenségig csinálni. Sőt, a harmónia kulcsa az, hogy találnia kell egy olyan stresszlevezető dolgot, ahol ezt az egèszet kiélheti (teszem azt, box, vagy van, akinek meg a főzés, van, akinek a szex).

27. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Lonna4)
2017. febr. 16. 17:11

Ezt cáfolom. Sok férfinak bejön a hisztis nő és nem mindig visszataszító vagy vágja szét a kapcsolatot. Több férfitól még a saját környezetemben is hallottam, hogy azért szeretik a hisztis nőket, mert azokat az ágyban utána megbocsájtják. Mert ha szexussal is jár együtt a hisztisség, akkor még jó is kisülhet belőle.


Szoktuk is mondani, ha egy nő sárkány, hogy biztos faxhiánya van, stb. Hát ez az. És sok férfinak imponál a hisztis nő, mert ezt gondolják, hogy biztos hiánya van, vagyis tök jó lesz majd az àgyban vele.


Mint nő, sokszor csodálkoztam én is, hogy xy miért van együtt egy hárpiával, hát többek között ezért. De kultúra is válogatja, lehet, hogy a magyar pasiknak ez nem jön be, de a latinoknak marhára bejön a tűzről pattant, vagdalkozó, makrancos kata IS (bár nekik sokminden bejön:D)

26. Sirga (válaszként erre: 25. - Sirga)
2017. febr. 16. 17:04

Érdemes megfontolni:

[link]

25. Sirga
2017. febr. 16. 17:02

Végigolvastam. Van, akivel - legalább részben - egyetértek. Nem is adnék tanácsot, csak a véleményemet írom le.

Ha jól értem, az idő múlásával hisztisebb - kiabálós, veszekedős - lettél, amit ő egy ideig tolerált, de aztán ő is ilyenre váltott. Mi lenne, ha - kellő önfegyelemmel - háttérbe szorítanád a hisztis éned?(Nem Önmagad meghazudtolására, érzelmek elnyomására gondolok, hanem olyasmire, amit a 9. hsz-ben írtak.)Talán ő is megnyugodna, ha Téged nyugodtnak lát. Másrészt, egy higgadt emberrel nehéz veszekedni. ;)

Nem ismered a jelszavait? Na és? Majd, ha újra kiépítetted a bizalmat Irántad, akkor újra elmondja ... Vagy nem, de ez annyira nem számít! A lényeg az, hogy Veled van és szeret.

Viszont az elkerülhetetlen, hogy ha ezt a kapcsolatot menteni akarod, akkor BESZÉLGETNI KELL! ŐSZINTÉN! És higgadtan!

Makacs típus vagyok, egykönnyen nem adok fel semmit. :) Ha úgy érzed, megéri harcolni Magatokért, akkor kitartás! :)

2017. febr. 16. 16:40

Ne hibáztasd magad. Hidd el, olyan nincs, hogy csak az egyik hibás.

Amúgy az nekem sem tetszene, hogy az exbarátnő is képben van, még ha csak "barát" címen is.

23. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Ev258)
2017. febr. 16. 15:51
Mozogj a tested is jobban elfogadod, az idegeket is nyugtatja. Szedj magnéziumot segít megőrizni a nyugalmad. Ha bajod van valamivel valakivel ne rajta töltsd ki az idegbajod. A hiszti a szerelem gyilkosa....Ha férfi ha nő csinálja kiábrándító visszataszító..... Sőt undorító!
2017. febr. 16. 15:17

Már én se tudok... Mindekettőnek kell akarni a változást.

Lehet, hogy kicsit szirupos, bugyuta a történet, de biztos vagyok benne, hogy működik, ha normális emberekről van szó.

[link]

21. barbimariposa (válaszként erre: 1. - Ev258)
2017. febr. 16. 14:51
Egy jól működő párkapcsolat a kölcsönös szeretetre, tiszteletre és bizalomra épül! Amit leírtál én azt vergődésnek szoktam hívni, mert a három alap dologból, amit az előbb leírtam, egy- vagy kettő nincsen már meg a kapcsolatban.Szerintem szakítsatok, nincs értelme tovább húzni ezt az egészet, akármennyire is megszoktad,hogy vele vagy. Inkább egyedül kellene lenned egy picit, a fejedben rendet tenni, új hobbit, új barátokat keresni, akik tiszta lappal kezdenek nálad és úgy talán újra rátalálnál az önfeledt,boldog énedre. Sajnos a mostani párod kihozta belőled a rosszat, ha ő lenne az igazi, ő felemelne és a jót hozná ki belőled.
20. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Ev258)
2017. febr. 16. 14:45

Nagyon rossz volt a soraidat olvasni. Egyértelmű, hogy nagyon magadba vagy zuhanva, tulajdonképpen már meg sem akarod vele beszélni, hogy mi van. Ez nagyon a vége, amikor már meg sem akarod beszélni. Pl kapcsolat eleje, tök heppi, nincs is mit megbeszélni, no problem. Kapcsolat még normális, amikor már kiütköznek a különbségek de még mindketten komunikálnak. Kapcsolat elszaródott: mâr megbeszélni se...


Ami a hangulatváltozásaidat illeti, hogy milyen sokszor rajta töltötted ki a bajod, ő meg nem reagált, ez kettőtök különböző neveléséből is adódhat, pl téged úgy neveltek, hogy kiadhattad a mérgedet, őt meg úgy, hogy legyen mindig jól nevelt, stb (vagy csak ilyen a természetetek).


Mindegy, szerintem ha már a partnerünk előtt is meg kellene játszanunk az agyunkat, az eléggé elmond mindent arról, hogy nem ő az igazi, úgy értem, ha káromkodni akarok egy jót, és mégsem tehetem, mert mit szól a másik, milyen már? Nem lehetek önmagam egy kapcsolatban? Dehogynem! Épp ezért nem tartom akkora hibának, hogy temperamentumos vagy, de most gondolom, neki is kezd kinyílni a csipája és igen, ő is ilyen kiabálós mélyen mélyen.


Az viszont marhára gáz, hogy nem mersz előtte meztelenül lenni meg hogy barátkozik az exével meg más csajokkal. Ilyen szituban össze se költöztem volna vele. Lakva ismeri meg egymást két ember, nálatok ez elhidegülésbe torkollt.


Mondd, milyen megoldást szeretnél, ha megbeszélni nem akarod vele, de otthagyni sem? Varázspálca nincs. Ő inkább a csajokkal tölti az idejét, te meg még levetkőzni sem szeretsz előtte, régen tudtad a pinjeit, most meg nem. Kezd átmenni lakótársi viszonyba.


Nekem is csak az a 2 tippem van, amit nem akartál hallani de megtoldom még azzal, hogy azon nincs mit szégyellni, hogy te ilyen típus vagy, amit leírtál magadról, hanem olyan párt kell találnod, aki előtt ezeket a tulajdonságaidat nem kell szégyellned, vagy takargatnod, igazából az tenne rendbe.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook