Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnám eltüntetni a hűtő által keletkezett kellemetlen szagot? fórum

Hogyan tudnám eltüntetni a hűtő által keletkezett kellemetlen szagot? (tudásbázis kérdés)


8. Maya76 (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2013. aug. 30. 16:50

Óóó ez nem jó hír. :(

Nem értem, h miért nincs vmi. tartály, amit kilehetne venni, és tisztán lehetne tartani.

Köszi a válaszodat!

2013. aug. 29. 19:50
szóval lehet, hogy Nálatok is onnan jön a büdös, ha belül a hűtőben amúgy nincs szag
2013. aug. 29. 19:49

Elárulom, egyszer mi történt velem:


kegyetlen büdös jött a hűtő felől...nem tudtam mi lehet, se romlott étel, se romlott tej, semmi... kipakoltam, fertőtlenítettem, elhúztam, felmostam alatta, mögötte, maradt a büdös....

Újra elhúztam, szaglásztam, majd kiderült az igazság:


egy régi élesztődarabka becsúszott hátra a kis lyukhoz, ahol kiereszti az önolvasztós hűtő a vizet egy kis tartályba a hátulján. Szóval az élesztő bekerült ebbe a kis tartályba, elkezdett "dolgozni"....ennek volt irtózatos szaga. A tartály persze nem kivehető, így piszok nehéz volt átmosni, fülpiszkálóval kipucoválni....

2013. aug. 29. 19:46

milyen jellegű szag?

romlott ételszag? vagy milyen?

2013. aug. 29. 18:45
Kimostam a hűtőt, elhúztam 2x is felmostam alatta, de nagyon kellemetlen szag van az egész lakásban. A hűtő belsejében nem érződik semmi. Hogyan tudnám eltűntetni a kellemetlen szagot???
2013. aug. 29. 18:45
fantasztikus :(
2013. aug. 29. 18:45
és?
2013. aug. 29. 18:43
Tegnap leengedtem a hűtőt, mert a kisfiam rátekert és tele volt jéggel a hátsó fal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook