Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnám a 2 hónapos leánykámmal megértetni hogy éjjel aludni kell és nem kajálni? fórum

Hogyan tudnám a 2 hónapos leánykámmal megértetni hogy éjjel aludni kell és nem kajálni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. márc. 4. 22:33
Szia!!Én 17 hónap után aludtam át az éjszakát..végre..:D
15. gabima
2008. márc. 4. 22:32
Szerintem ez a normális, mert nappal eszik 3-4 óránként, akkor éjjel miért bírná ki.Az én fiaim között 21 hónap a korkülönbség, ás mindkettő szopott éjjel 1 éves koráig. Én úgy pihentem ki magam, hogy amikor ebéd után mindkettő aludt, akkor én is aludtam, nem foglalkoztam a lakással, evéssel, stb. Ezek megvártak, a pihenés volt fontos.
2008. márc. 4. 22:32
A kéthónapos még had egyen éjszaka szerintem. Majd pihensz 20 év múlva mikor felnől:DDDDDDDD
13. RLindi (válaszként erre: 11. - Kedveske)
2008. márc. 4. 22:31

Hú,hát a kislányom tápszeres volt és amikor már lehetett tejpépet kapott éjszakára,h.átaludja az éjt,de nem:-)


Persze itt ez nem aktuális hisz még pici a babi (és nagyon aranyos is!!!)

12. Alexa77 (válaszként erre: 10. - 7934d1ac97)
2008. márc. 4. 22:30
Eléggé megértelek, mert az én pocaklakóm már most gyakran nem hagy aludni. Amint vízszintesbe kerülök, rúgkapál, de nem kicsit. Ha belegondolok, hogy már most nem alszom rendesen, és mi lesz még, ha megszületik... De azért ez szép és jó így, nem? :-)
11. Kedveske (válaszként erre: 7. - 7934d1ac97)
2008. márc. 4. 22:29

Hallottam olyanról, hogy estére "betápszerezik" a gyereket, vagyis tápszert kap vacsira, mert az jobban telít így átalussza az éjszakát.


saját tapsztalatom nincs a dologgal kapcsolatban (és nem is lesz).

10. 7934d1ac97 (válaszként erre: 9. - Alexa77)
2008. márc. 4. 22:28
köszi kedves vagy :)
9. Alexa77 (válaszként erre: 7. - 7934d1ac97)
2008. márc. 4. 22:26
Elhiszem, hogy piszok fárasztó. Lehet, hogy pár hónap múlva én panaszkodom majd ugyanígy, miután Réka baba megszületik. De csak azt tudom mondani, tarts ki még egy kicsit! Megéri.
2008. márc. 4. 22:24

Ajjaj ő még nagyon pici nyugalom,az enyém még 1 évesen is evett éjszaka és a védőnő ezt is normálisank itélte.

Sztem szokj hozzá a gondolathoz,h.még nem mostanában fog beállni az áhitott "rend".

2008. márc. 4. 22:21
nekem ez azért fura mert a fiam már 1 hónapos korától átaludta, és most nagyon kemény hogy se éjjel a kislánytól se nappal a fiamtól nem tudok aludni, és türelmetlen vagyok a gyerkekkel a férjemmel a fáradságtól :(
2008. márc. 4. 22:20
Szerintem teljesen rendben van hogy még 2 hónaposan eszik éjjel, kell a fejlödéshez...ez az élet rendje:)))) neked is enni kéne egész éjjel ha a sulyodat meg kéne dupláznod egy év alatt, nem?:))))
2008. márc. 4. 22:18

Szerintem 2 hónaposal még sehogy! :)))

Kell neki az éjszakai szopizás!

Szerencsére a fiam 2 hónaposan végig aludta az éjszakát...de a lánykámmal ez másképpen alakult!

Nincs két egyforma gyerköc!!!

2008. márc. 4. 22:18

Nappal mennyit alszik?Eleinte mi is így voltunk,de azért mert a kis drága mindig nappal többet aludt,és éjjelre kipihizte magát...:(

Mára már megszokta,kevesebbet hagytam aludni nappal,egyszer kell fel éjszaka! :)

2008. márc. 4. 22:18
Szerintem a két hónapos még nagyon fiatalka, természetes, hogy enni szeretne. Jelenleg az ő érdeke a tiéd előtt kell legyen, akármilyen fáradt vagy. Még pár hónap, és lehet, hogy szerencséd lesz. Kitartást addig is!
2008. márc. 4. 22:18
Szerintem még kicsi, hogy kibirja az éjszakát.
2008. márc. 4. 22:15
Hogyan tudnám a 2 hónapos leánykámmal megértetni hogy éjjel aludni kell és nem kajálni? Szeretnénk már átaludni az éjszakát!!! :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook