Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tartsuk tisztán a kutya kennelt? fórum

Hogyan tartsuk tisztán a kutya kennelt? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 9. 11:13
köszi a válaszokat. Mi is használjuk a klórmeszes megoldást, de még így is szagos. Még nem lakunk ott, de minden nap megyünk a kutyushoz. Remélem később megoldódik ez a dolog. Az alomba kakil, de főleg mellé, én rakosgatom bele...
2010. szept. 7. 14:06

Lehet tanitani a kutyust is, hogy egy helyre járjon a dolgát végezni. Ezt megoldhatod egy tálcába tett homokkal, amit naponta tudsz cserélni és nem büdös. Vagy a kutyust ugyan úgy ki kell vinni sétálni és dolgát elvégeztetni, mintha lakásban lenne.

Amúgy időközönként klórmésszel le kell fertőtleniteni az egész kenel alját! Én az ecetet javaslom szagtalanításra, de mindig csak úgy, hogy a kutyus ne legyen bent addig amig fel nem szárad.

2010. szept. 6. 12:40
Én hipos vizzel szoktam felönteni és amig nem szárad meg addig a kutyát nem engedem be.Ez elveszi a szagot.
2010. szept. 6. 12:34
Ecettel esetleg?
2010. szept. 6. 12:29

Sziasztok!


Törpe tacskó tulajdonosok vagyunk. Családi házunk van, a kutyus egy kennelben lakik, ez persze nem azt jelenti, h egész nap be van zárva. Az ürülékét minden nap felszedjük, de így is nagyon büdös a kennel. Mit tehetnék, mivel fertőtleníthetném, "szagtalaníthatnám"? Megköszönném a tapasztaltabb gazdik tanácsait. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook