Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan növesszem, hogy jó legyen?:) fórum

Hogyan növesszem, hogy jó legyen?:) (beszélgetős fórum)


2011. szept. 4. 11:27
szia, én is növesztem a hajamat, bár nekem nem volt ennyire rövid, de copfba nem ért bele. most már könnyebb, már beleér, de kiengedve épp sehogy sem áll. egy megoldás van: a türelem!!! 2-3 hónap, és megoldódik, megéri, hidd el!!!
2011. szept. 4. 10:56
Én is hajnövesztős korszakomat élem. Én azt utálom, hogy hátul kiáll a hajam. Én úgy csinálom, hogy a frufrumat időnként megtépem, na meg felül hajtépő fésűvel. A fülem mögé teszem a hajam. Igaz, mostmár nem fér mögé és most van, hogy már zavar, de 1 hónap és már OK lesz:)
7. f5848578d5 (válaszként erre: 6. - Jéghegy)
2011. szept. 4. 10:52

:D Letolja a hajam a fejemről, ez nagyon tetszett.


Sajnos más tippem viszont nincs. :(

2011. szept. 4. 10:50

Csak az a baj, hogy a rengetegnél is rengetegebb a hajam, pont ezért még a hajpánt sem tud mit kezdeni vele.:)

Egyszerűen letolja a hajam a fejemről:D

2011. szept. 4. 10:49
Nekem mindig a hajpánt segített, amikor növesztettem, most is az van soron. Tavaly novemberben levágattam a váll alá érő hajamat, teljesen rövidre. Mostanság kezdtem megunni és gondolkodni, hogy újra megnövesztem. A napokban kezdett zavarni, hogy a szemembe lóg, előkerestem a hajpántokat és az most segít.
2011. szept. 4. 10:49

Hogy kell fiús hajat növeszteni?

Nem fiúsra vágattad?:))

3. mazsola&tádé (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. szept. 4. 10:43

Nehéz ügy.

Egyszer - elmeroggyant pillanatomban - én is levágattam. Volt vagy 3-4 centis.

De rájöttem, hogy mivel hullámos a hajam, még nehezebb kezelni mint ahogy azt gondoltam.

Hozzáértő fodrász kell, és idő.

Én akkor sűrűbben jártam, és mindig hozzáigazított.

A hullám ? ...nem tudom. Attól még jobban felugrik. De ha jól van levágva és az arcodhoz is illik, akkor ez is lehet megoldás.

De az átmeneti időszakot nehéz kibírni, ez tény. A szemedbe már belelóg, de összefogni nem tudod....

Kitartás.

2011. szept. 4. 10:39

Pár hónapja, teljesen fiús hajat kezdtem el növeszteni, most ott tartok, hogy nem áll sehogy.

Arra gondoltam, hogy esetleg hullámot kellene a hajamba "rakatni", akkor talán nem lenne rendetlen kinézetű a fejem.

Szeritetek?

2011. szept. 4. 10:38
Hogyan növesszem, hogy jó legyen?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook