Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehetne kicsit önállóbbá tenni egy egyke fiút? fórum

Hogyan lehetne kicsit önállóbbá tenni egy egyke fiút? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
124. Ilián (válaszként erre: 54. - Fincsi5)
2015. okt. 3. 19:42
Te biztos szuper anyu, szuper anyós, szuper feleség vagy, sőt látom mindenhez értesz.De, hogy veszed a bátorságot, hogy ilyen mocskos szájjal szólj valakihez? Olyan nagyra tartod magad mindenhol, osztod az észt, ha kell, ha nem.Beletiporsz mások lelkivilágába, majd nem érted, mi rosszat írsz???? Hm...Hogy van ez? Miért fáj, ha valaki leírja, amit érez, vagy ami körülötte van? Miért nem lehet elfogadni, hogy másoknál másképp van?Miért veszed magadra? Igenis lehetnek rossz anyák, rossz anyósok, rossz menyek, rossz vejek, rossz apák, férjek, feleségek sőt még hálátlan gyerekek is!Mint ahogy ennek az ellenkezője is. És akkor, mi van? Neked miért kell azonnal ítélkezned? Mindenki más, sőt ugyanazt a problémát ezerféleképpen élheti meg mindenki. Képes vagy vad idegen embereknek ilyen stílusban írni? Nagyon frusztrált lehet az életed!
123. 31bc25d879 (válaszként erre: 98. - 916e5ba504)
2015. okt. 3. 19:39

Na ezt nem tudtam...de így már érthető!

Szegény:(

122. Kilimcs (válaszként erre: 121. - 31bc25d879)
2015. okt. 3. 19:38
És milyen jo nekem. Egyszerű, egyenes , és átütöm ami kell ;) :))
121. 31bc25d879 (válaszként erre: 120. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 19:36
hjah...az vagy:)
120. Kilimcs (válaszként erre: 119. - 31bc25d879)
2015. okt. 3. 19:35

Aha... hat barkinek eszebejut aki emberekkel foglalkozik kozvetlen es eleg sokat latott. Hodd el akarmilyen gyerekkorom v9lt parhoz amit lattam...


Szerintem pl barmilyen gyamugyesnek tanarnak segito szakma resztvevojenek sokkal durvabb peldak is eszebe jutnak.


Az viszont az tenyleg erdekes hogy valaki altalanos peldakat nem kepes ertelmezni.... szerintem a valaki meg az en az ket kulon fogalom... dehat en egyszeru vagyok mint a szazasszog :))

2015. okt. 3. 19:32

Hát nekem tuti nem jutott volna eszembe, hogy az anyám terrorizált és vert...érted?!


vajh..miértis?(


Remélem érted! Értsd!

118. Kilimcs (válaszként erre: 115. - 5fc54ca4aa)
2015. okt. 3. 19:29
Hja mert vannak temak amikrol nem illek beszelgetni noknek csak sirni vagy gyalazkodni... jahjjjj .....
117. 31bc25d879 (válaszként erre: 96. - Channa*)
2015. okt. 3. 19:29

Én is azt gondolom, akinek "rossz" anyja volt, lehet, hogy "irigy" arra akinek "jó" volt az anyja.


Én megértem. Szar lehet egy elmeroggyant anya mellett felnőni. Mi szerencsések vagyunk! Fogjuk fel így és örüljünk. Reméljük akiknek nem volt ekkora szerencséjük kárpótolja őket az élet.

116. Kilimcs (válaszként erre: 113. - 31bc25d879)
2015. okt. 3. 19:28

Pl.. peldaul.. irtam egy peldat!!! Uristen. Ha meselek az aszteroidarol ami kihalasi esemenyt okozott anno akkor epp kihalok?????



Ha magamrol írok, igy kezdem: az en anyam az en gyerekkorom, az en eletem, velem az tortent...


Erted a kulonbseget???? Irtam egy altalanosan elofordulo peldat erre te generaltal a nickem moge valamit. (Es itt irelevans milyen szuleim vannak vagy voltak. Azok a szuleim en meg en vagyok)

115. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 111. - M0ncsa)
2015. okt. 3. 19:27
Így van ez. Fórumindító vagy áldozat lesz, vagy utolsó rongy aztán átcsap a topik csevegésbe. Лудница :О)
114. Kilimcs (válaszként erre: 110. - 5fc54ca4aa)
2015. okt. 3. 19:25
Minden női fórumon az a legkeményebb kör, hogy megértesd a fórumozókkal, hogy ne személyeskedjen már. Pasik közt konnyebb temanal maradni .... ok meg azt nem ertik ami szemelyes :)))
2015. okt. 3. 19:25

"... aha, szóval ha pl valaki le meri írni, hogy az anyja verte gyerekkorában meg terrorizálta, akkor az a gyerekről szegénységi bizonyítvány?? "


- ebbe mit lehet mást bele látni mint nem azt ami le van írva?!


Tényleg sajnállak, nehéz gyerek korod lehetett, csak remélni tudom, hogy a felnőttkorod szebb és boldogabb lesz!

2015. okt. 3. 19:21

Lev Tolsztoj: Háború és béke...csak eredetiben, úgy érdemes:)


Egyébként meg, hát igen, akinek nem volt "jó" anyja az ugyebár egyrészt nem kapott olyan neveltetést, így a stílusa, modora hagy néminemű kívánni valót maga után, másrészt pedig persze lelkileg sérült is... ami ugyancsak sajnálatos, őszintén együtt érzek ezekkel az emberekkel, mert ha nem elég erős hordozza ezeket a sérüléseket és fájdalmakat egy életen át.


Az ítélet pedig nem egyelő a véleménnyel, node mindegy, ez már itt a legkevesebb.

111. M0ncsa (válaszként erre: 110. - 5fc54ca4aa)
2015. okt. 3. 19:21

Raadasul nem is ot, hanem egymast :D


Altalad emlitett forumok tartalmat meg nem minositenem...

2015. okt. 3. 19:18

Ez kemény...


A csaj feldob egy kérdést, ami tartalmi szempontból semmivel sem rosszabb mint az összes "Pozitív teszt mensi alatt" vagy "Pocaklakó halleluja" esetleg "Lehetek-e terhes mert hideg kőre köptem mikor megvolt" típusú lerágott csont agymenésektől erre szétszeditek, mint a majom a zsebórát :O]

109. Kilimcs
2015. okt. 3. 15:57
victor hugo... nem tudok gépelni... olvasni igen :D
108. Kilimcs (válaszként erre: 107. - Channa*)
2015. okt. 3. 15:56

tervbne van elolvasni (ezért is mertm leírni...). csak megélek még pár évet, hogy beleférjen ;)


csak kinek mi az érdeklődési köre szerinti klasszikus.. én fiatalon asimovot ettem, meg lem et, lovecraftot, poet... persze mentek mások is, de mondjuk victor ugotól szerintem nem olvastam mindent, tőlük meg szerintem igen. Most philiph k dicknek akarok a végére érni, ő is elég termékeny profetikus szerző volt. Ez van technokrata vagyok sokak szerint :)

107. Channa* (válaszként erre: 106. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 15:48

Pedig nagyon jó könyv:DDD

Mindenképp olvasd el!

Van könyves fórum, így nem nyitok:D

106. Kilimcs (válaszként erre: 103. - Channa*)
2015. okt. 3. 15:46

nyiss egy könyves fórumot, ott elbeszélgethetünk a könyvekről ;)


ok bevallom, a háború és békét pl nem olvastam (még). de azért tolsztoj megvan :)

105. Channa* (válaszként erre: 104. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 15:34
Felőlem leírhatja és el is hiszem, és sajnálom is de, ahogy írtam, akkor legyen egyértelmű, ne ködösítsen, mert ha csak néha benyög valaki egy egy kisebb "hibát", attól csak rosszindulatúnak tűnik és illetlennek.
104. Kilimcs (válaszként erre: 102. - Channa*)
2015. okt. 3. 15:30

nem a gyerekkorommal foglalkozom. csak leírtam,hogy hadd mondja el már más, bárki egy fórumon, ha neki olyan volt amilyen.


miért ne lehetne ezt elmondani?


Én pl szbaállok az anyámmal, segítem ha kell. Magához képest igyekszik ő is (bár nincs semmiylen elvárásom azon kívül, hogy ne szidjon a ygerekeim előtt... )


szóval nem rólam szól.

103. Channa* (válaszként erre: 101. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 15:19

Igazán köszi, hogy analfabétázol. Kiváncsi lennék, hogy te mennyire vagy olvasott és ha az vagy, mikor lendültél bele.

Most fényezem magam:D

Amikor iskolába mentem már régen olvastam és írtam. 6 éves koromra túl voltam az összes mesekönyvön, majd jöttek az ifjúsági regények és 11 éves koromban már a Rejtő könyvek is le voltak tudva, így már krimiket olvastam. Az olvasás a mai napig az életem egy része. Az olvasás szeretetét az apukámtól kaptam:D Minden nap olvasok és természetesen meg is értem, ráadásul a munkakörömben is illik tudni olvasni és megérteni az írott szöveget.

Te mit dolgozol?

Én szoftverfelesztő vagyok banki területen.

Sajnálom, hogy téged nem szerettek a szüleid! Erről nem én és nem is egyke gyerek tehet továbbra sem. De ne irigyeld tőlem, hogy engem igen és én is szeretem a gyerekemet. :D

102. Channa* (válaszként erre: 100. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 15:12

Miért sértődnék meg?

Egyébként már épp írni akartam,, hogy ezt nem te írtad, hanem Barbicska, ha minden igaz.

Elnézést!


Hát nézd, nem értünk egyet. Van ilyen. De ezen nem sértődök meg:D


Neked viszont, ha te jó szülő lettél, akkor azzal foglalkozz és ne a rossz gyerek koroddal, és ne az egyke szülőkkel, mert attól te nem leszel jobb és az életed sem lesz attól jobb, ha azt hiszed mi gonoszak vagyunk:DDD

101. Kilimcs (válaszként erre: 97. - Channa*)
2015. okt. 3. 15:06

én itt nem is beszéltem az anyámról!! és már mindenki róla beszél :D :D :D (vagyis az általa képzelt anyámról, életemről)


olvassatok már a neveket. magamról nem is írtam itt semmit .... jájjj... eennyi funkcionális analfabétát...

100. Kilimcs (válaszként erre: 96. - Channa*)
2015. okt. 3. 15:04

mi van??? nem is én írtam azt a hszt amire hivatkozol!! (az én anyám nem is főzött gyerekkoromban :) a nagyijaim főztek, ők pedig szuperül! :) )



késsszzzzz :D :D legaább ha megsértődtök , azt nézzétek már meg, ki mit ír!! te jó ég.. facepalm...

99. Kilimcs (válaszként erre: 98. - 916e5ba504)
2015. okt. 3. 15:02
hiányoztál cicuska.... CSók a családnak! de jó, hogy messze laktok....
98. 916e5ba504 (válaszként erre: 96. - Channa*)
2015. okt. 3. 14:56

Hagyd, mindenhol terjeszti hogy az anyja skizofrén és hogy verte... Aztán egyszer visszaütött, a csapból is ez folyik, meg hogy zaklatja.

De a pénze, az kellett neki, mikor lakást vett.

Bezzeg az alkoholista apja, az jó volt neki.

Szóval ne foglalkozz vele.

97. Channa* (válaszként erre: 92. - M0ncsa)
2015. okt. 3. 14:51

Ha kicsit éltesebb korban, akkor ki tudja előre, hogy ki fogja felnevelni a gyerekét, ha nem éli meg a szülő a gyerek ballagását sem...


Igen, vannak akik okkal szidják a szülőket. De ez a fórum pl. az egyke szülők szidásáról szól. Az, hogy klimcsi miért kezde el szidni az anyukáját fogalmam sincs, főleg úgy, hogy félre érthető is volt.


Sajnos a rossz körülmények között nevelkedők többsége, csak olyat tud nyújtani a saját gyermekeinek, amit ő kapott. Amiről igazán nem tehet, mert ilyen mintát hozott, de mivel tovább viszik általában, így már tehetnek róla, hiszen felnőttként nekik tudniuk kellene, hogy nem helyes, amiben éltek, így nem szabadna nekik is ilyennek lenniük.


Ha egy gyerek olyan környezetben nevelkedik, ahol az ordibálás és káromkodás a szokás, az a gyerek ezt fogja tovább vinni és felnőttként ő is olyan lesz, mint a szülei.

96. Channa* (válaszként erre: 95. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 14:44

Amiket az első hozzászólásaodban írtál, hogy -tudta, de azért is zsírtól tocsogó ételt főzött, stb.- Ez pusztán azt üzente nekem vagy nekünk, hogy bár főzött anyukád, de te ezt nem értékelted, azaz gonoszkodás íze volt. A gyermek bántalmazás az egy más kérdés. Azzal nem értek/értünk egyet.


És attól, hogy neked ilyen anyukád volt nem tehet az én egykém pl., így nem kellene minket egykés szülőket mindennek elmondani. Érted? Nem mindenki jó anya. Igen! De nem is mindenki rossz anya vagy rátelepedős. Érted?


Nem igazán fényezem magam, hiszen csak annyit írtam, hogy nekem a gyerekem a legfontosabb. Még jó! Miért ne lehetne ő a legfontosabb? Irigyled? Vagy mi? És igen, amit tudtam megadtam neki. De kinek kellett volna adnom? Neked? A gyerekemet én vállaltam, én gondoskodok róla, neki adok mindent, amit tudok. Nem fogom egy vadidegennek adni. És igen, büszke vagyok rá, hogy a gyerekem tőlem meg kap mindent, amit én nyújthatok és nem kell irigykednie, hogy pl. őt az anyja vagy az apja nem szereti. És igen, lehet fura, de pl. nem rég elvágta az ujját és én előbb ott voltam a balesetin, mint ő. És igen, aggódok érte, mert miért ne tehetném? Az én gyerekem! És igen, a fiam úgy meséli el ezeket, hogy tudja a legtöbb "gyerekért" az anyja nem tenne ilyet sem. Mert tönkre menne a frizurája, vagy nem netezhetne az aktuális barátnőkkel vagy leesik a műkörma vagy nem tud annyit inni, mint szokott....

És ha el kell engednem? Hát elengedem:D Ez az élet rendje. Nem felejtettem el, amikor én mentem férjhez. És tudom, hogy a fiamnak nem fog megfelelni egy olyan lány, aki pl. rám rosszat mond, mert nincs miért, és a lány közönséges sem lesz, mert a fiamnak van egy szintje, ami alá nem megy. Érted?

Nem én vagyok a világ legjobb anyája, bár ezt biztosan nem tudom:DDDDD, de igyekszem az lenni. És nem fogom rosszul érezni magam azért, mert a gyerekem egyke. Nem mindenki képes annyit szülni, mint a nyulak.....

95. Kilimcs (válaszként erre: 94. - 31bc25d879)
2015. okt. 3. 14:24

te azt írtad, :


"ui: aki meg itt szidja a szüleit akár névtelenül-arctalanul is, saját magáról állít ki bizonyítványt...elég szomorút és sajnálatosat."


erre méltóztattam reagálni... hogy hogy is van ez a bizonyítvány dolog?? de elképesztő miket látsz bele. egyből személyeskedésre váltva... szóval facepalm továbbra is. te jó ég!! :O :O :O


mégegyszer, az, ha valaki leírja, neki milyen szülője van, és az nem épp hízelgő arra a szülőre nézve, az miért is a ygerekről szegénységi bizonyítvány? meséld már ezt el nekem, érdekel... lehet nyitok is egy témát róla... Mert elképesztő mennyire ki bírnak kelni nők, ha más nőkről le merik írni a szülötteik, hogy bizony nem voltak jó anyák. nem csak jó anyák vannak. És sokan nem elég jó anyák. Van aki nem is próbálkozik elég jó anya lenni. És akkor miért fáj ez ha ezt valaki leírja? mert te állítólag nem ismersz ilyet? viszont sok hálátlan ygereket meg ismersz gondolom... na azoknak van másik olvasatuk is ;)


de mégegyszer. te mondtál ítéletet itt egy utóirítban. Aztán miért háborodsz fel, hogy más meg kérdez , vagy elmondja ő is a véleményét? ;)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook