Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehetne kicsit önállóbbá tenni egy egyke fiút? fórum

Hogyan lehetne kicsit önállóbbá tenni egy egyke fiút? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2015. okt. 4. 18:05

Érzésem szerint van itt több ellentét is;

felmerül bennem a kor (a hölgy az idôsebb), de a lényegesen eltérô az anyagi helyzet is.

A fiatalember pedig még szeretné élvezni - ez érthetô is - a szabadság elônyeit.

183. fincsi5 (válaszként erre: 180. - 5056d3921a)
2015. okt. 4. 14:50
25 éves.
182. fincsi5 (válaszként erre: 181. - 5fc54ca4aa)
2015. okt. 4. 14:48
Hol van még a B közép! D Na, meg a fórumindító! Szerepcsere lett. :))
181. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 179. - 31bc25d879)
2015. okt. 4. 14:18

Szerintem csak egy átlagos októberi vasárnap...szikrázó napsütés, az emberek kirándulnak vagy családi ebédet ülnek az asztalnál.


Eközben a fórum kemény magja leszedi a keresztvizet mindenkiről akin nincs sapka, vagy akin van...És közben persze üzenőfallá alakítják az eredetileg fórum céljára tervezett helyet, így annak többé vajmi kevés köze van egy diskurzushoz, egy tyúkólhoz annál inkább és a fórumindító aki tanácsokat, tippeket várt volna rájön, hogy jobban teszi ha inkább kimegy a kertjébe gereblyézni így rengeteg áramot és nyugtatót megspórol :O)

180. 5056d3921a (válaszként erre: 1. - Barbicska)
2015. okt. 4. 13:40
..hány éves az ártatlan? :)
2015. okt. 4. 13:26
Jól eldurvultak itt is az események, szerintem front van.
178. michelle.r (válaszként erre: 13. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 4. 12:47
Zsóka, Zsóka, ha már iskoláztatsz, tedd helyesen :) Nem ledegradál, csak simán degradál :DDDD
177. Ilián (válaszként erre: 176. - Fincsi5)
2015. okt. 4. 10:21
Látod, látod már megint csak magadból indulsz ki.Ha belőlem élnének az ital kereskedők, már egy sem lenne, ugyanis soha nem iszom alkoholt.Egyszerűen nem ízlik az íze, meg hülye van anélkül is elég.Nem igaz? Egyébként pedig a fellengzős stílusod, ahogy válaszoltál, mikor nem is tudtál róla semmit, hogy na te aztán vágtad volna ki, mert te és te és te......Neked aztán még így is lehet szólni máshoz.Mégegyszer...... nem a véleményeddel volt a baj, hanem amilyen módon odavágtad.Írogathatsz nekem itt, gúnyolódhattok, kit tartasz érdemesnek, kit nem, lehet senkizni stb. Mind semmit se számít, csak maradjunk már emberek egymással.
176. fincsi5 (válaszként erre: 157. - Ilián)
2015. okt. 4. 08:43

Ezeket komolyan mondod, vagy a pia beszélt belőled az este?

Az ágybérlet, vagy a kivágtalak volna ...bosszantott fel ennyire?

Nem, nem kell válaszolni, mert akivel én beszélgetek az azért van, mert érdemesnek tartom rá. Még akkor is, ha vitatkozunk valamin.

175. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 118. - Kilimcs)
2015. okt. 4. 05:44
Lehet.Egy barátom mondta, hogy mikor egy nő megkérdezi mit vegyen fel estére, rohadtul nem kíváncsi a véleményemre mert már minimum 24 órája pontosan tudja milyen gúnyába bújik. Csak megkérdezi :o)
2015. okt. 4. 00:18
Nagyon gáz, amit csináltok... Ki kíváncsi a szájkaratétokra? Annyira kicsinyes és gyerekes. Nyissatok egy klubot és folytassátok ott, ha már ennyire belelendültetek.
173. Kilimcs (válaszként erre: 166. - Channa*)
2015. okt. 3. 23:10
Nehez eldonteni higy kotozkodsz trollkodsz vagy tenyleg meg us mutod a sajat gyereked nagy anyasagodban.. de egeszsegedre. (A bedono ezerszer gyorsabban bejuttatott a megfelelo helyre es megsporoltunk par kort.. de tudom te mindent magad mert hos anya vagy. Es a veres us jobb csak a gyerekkel legyunk... ez vegkepp keszz... sirvarohogoseket irsz mar... pedig azthittem a rakos onkologusnal nem birsz jobbat... deee. .. )
172. Kilimcs (válaszként erre: 166. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:59

Alszanak... este 11 kor mit kene tenniuk??? :))) mar sulisok amugy es nem kellek minden levegovetelukhoz. De megnyugtathatlak kozben osszeepitettunk ket dinocsontvazat kozosen azert meg alvas elott sot a leckejuket is megirtak. Elotte meg kinnt voltak mert joido volt.


Most komolyan szerinted en vagyok rosszindulatu?? Te szidsz engem pedig nem is ismersz neg kivetelsz magyarazatokat .


Barmit irok egybol szemelyeskedesbe csapsz at, de engem hivsz rosszindulatunak. Sot utalsz ra hogy verem szerinted a gyerekeim.. no comment.... meselj meg rolam? Hajam szine, kedvenc kajam? Hazassagom rendben legalabb?? Csak hogy tudjak mar magamrol mindent :))))))

171. Ilián (válaszként erre: 169. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:56
Nekem nem itt vannak a barátaim?Neked igen? Én szálljak le rólad? Te kezdted úgy, hogy hozzád nem is szóltam, hogy szánalmas vagyok, majd rosszindulatú , senki....Nézzél már magadba! Visszanyalt a fagyi? Vagy csak csordában vagy erős?
170. Channa* (válaszként erre: 168. - Ilián)
2015. okt. 3. 22:50

Szeretem ha cicámnak, kiscicámnak és drágámnak szólítanak:DDD

De ettől nem lettél a barátom!

Szállj le rólam!

169. Channa* (válaszként erre: 165. - Ilián)
2015. okt. 3. 22:48

Szereztél egy barátot:DDD

Madarat tolláról,.....:DDDD

Gratulálok!

Egymásra találtatok:DD

168. Ilián
2015. okt. 3. 22:47
Nem megy el, mert amíg ilyen nagy emberek vannak itt, mint te, addig érdemes lesz idejárni, nekem, mint senkinek tanulni a nagyoktól.Olvasgass még drágám, hátha még szofisztikált stílus is ragad rád!
167. Channa* (válaszként erre: 163. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 22:46

A minta amit hoztál magaddal, az letagadhatatlan.

Rosszindulat, utálat, kötekedés.

Azért remélem nem kapnak sokat a gyerekek és azt is, hogy a védőnő van olyan jó, hogy észre vegye....

166. Channa* (válaszként erre: 161. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 22:44

Nem, én elintézem magamnak. A papírokat is. Nem volt időd? Vagy kedved nem volt? Ez nem olyan, ahogy veled viselkedett anyukád?

Nem, nem akarok kötekedni, csak nagyon okoskodsz itt és a másik fórumon is, majd te megmondod a tutit. Hát nem. Szerintem te egy lusta ember vagy. Nem időd nincs, hanem kedved nincs hozzá.

Most is órák óta netezel. Mit csinálnak a kicsi gyerekeid? Ülnek a Tv előtt? Pont azt kapják, amit te kaptál anyukádtól. Te lehet nem vered őket, de pont annyira nem is foglalkozol velük. Lehet anyukád többet foglalkozott veled, mert amikor megvert, akkor veled volt. Elnézést! De sok vagy! Nem is tudom, hogy tudtam veled bármiben egyetérteni. Az ilyen embereket kerülni szoktam a való világban is....

Nem kell orvosnak lenni, ahhoz, hogy tudd a gyereked nincs jól, és ha jó anya vagy, akkor nem állít meg semmi, amíg a gyerekednek baja van. Menni kellett volna magdtól és nem arra várni, hogy majd a védőnő. Na látod? Ez a különbség az egykés anyák és közted. Én tűzön-vízet át segítem a gyerekemet.....akkor is ha ez neked és sokaknak nem tetszik....

165. Ilián (válaszként erre: 162. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:44
Senki vagy te kiscicám.És te fröcsögsz itt drágám.Én itt senkire nem írtam semmi rosszat.Otthon senkizz jó? Nálatok biztos ez a stílus...Ne idegeskedj jó, még a végén nem tudsz aludni!
164. Ilián (válaszként erre: 159. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:41
Még valami...Azért írtam Fincsi nevű felhasználónak, mert engem nagyon zavar a csúnya beszéd, főleg, ha valaki ilyen alpári stílusban szól olyanokhoz, akik őt nem bántották.Szerinted ez rendjén lehet, mert erre nekem írod, hogy szánalmas.Most akkor miről beszéljünk tovább?
163. Kilimcs (válaszként erre: 142. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:40
Azert ezen elgondolkodtam hirtelen... és melyik rakban kell szenvedjen az onkologus?? Annyira sok fajtaja van... es akkor a halalos betegsegekkel nem tud senki foglalkozni hiszen azok meg belehalnak maguk is... de akinek nincs az ne fogkalkozzon mar vele... no.... szep....
162. Channa* (válaszként erre: 160. - Ilián)
2015. okt. 3. 22:36

Tényleg nem vagy szánalmas, csak egy rosszindulatú senki.

Csak azért beregisztrálni, hogy fröcsöghess, és te akarod ezeket ráhúzni másra.

Gáz vagy, de nagyon. Remélem hamarosan ismét elmegy a kedved a fórumozástól:D

161. Kilimcs (válaszként erre: 143. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:35

Urameg ... ezekre valaszoljak??? A papirokat legfokepp azert nem en inteztem mert se idom se kapacitasom nem volt ra. A gyerek fulet eszrevettem de hat mit mondjak azon kivul hogy baj van a nagysagat meg a surgosseget nem tudtam azert total megbevsulni ellenben a vedono kepzett rogton merte nuszerrel. Amikor elhajtott a doki odament es szolt hogy ne mar segitett masikat keresni.... bar lehet te meg is mutod a sajat gyereked, hat en nem vagyok orvos, igy masra biztam...



De amugy most kotozkodsz??? Valaki ismer egy szakmailag felkeszult embert aki el is latja a feladatat akkor egybol hitetlenkedni kell??? Amugy se anyosom se anyam nem orvos szoval ok se tudnak mit segiteni abban amiben a vedono sokszor tudott. No meg o intezett beutalot stb... de ezeket is biztos te siman anyukadtol kered ;)


Facepalm... a tobbire nem is reagalnek... ....

160. Ilián (válaszként erre: 159. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:34
Szerintem nem neked írtam, magaddal foglalkozz inkább, ne mindig mással.Minek a régi nevem?Felkészülsz belőlem? Hogy tudjál tovább fröcsögni? Te azt írtad korábban, rám, hogy szánalmas.Szerintem te vagy az....Bár látom, mindenki hülye, te meg mindent jobban tudsz.Felesleges a védőnői hálózat?Hűha! Na ne viccelj!
159. Channa* (válaszként erre: 157. - Ilián)
2015. okt. 3. 22:21

Valamit nagyon benéztél! Olvasgass még egy kicsit!

Fincsi nem egy kötekedős ember.


Mi volt a régi neved?

158. M0ncsa (válaszként erre: 154. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:20
Nem mondom, hogy nem hibas. Ezzel az erovel hibas az osszes szomszed, a nagyszulok, mindenki, aki kapcsolatban allt a gyerekkel. De tovabbra is a szuloket koncolnam fel.
157. Ilián (válaszként erre: 125. - Fincsi5)
2015. okt. 3. 22:19
Nyugodtan nézheted mikor léptem be.5 évig voltam tag, aztán 1 évig a fórum felé sem néztem, pont az ilyen hozzászólók miatt, mint te.Aztán olvasgatok már egy két hete és megdöbbenve látom, hogy a helyzet csak rosszabb lett.És igen ezért regisztráltam újra, mert felháborít, hogy jöttök, mint a ragadozók a véres koncra.Szerintem alig várod, hogy valakire lecsaphass.Ja és kicsit több szerénységet! Tudod, az sosem árt, ha van.Még jól jöhet...
156. M0ncsa (válaszként erre: 152. - Channa*)
2015. okt. 3. 22:18

Komolyan? Darabjaibol osszecinezted az alaplapot, meg minden? :D Vicc, nem arra gondoltam, hogy kiszeded meg berakod a ventillatort, hanem megtervezni es legyartani az osszes aramkort, stb.


Nade, vedonore visszaterve: oke, a tied egy idiota volt. Vannak ilyenek is. De ettol meg a vedonoi szolgalat nem marhasag. A mienk peldaul egy ven roka volt, es imadtam. A mai napig fordulhatok hozza, barmi gondom van. Pl. o szerzett nekem a gyerek melle bebisintert, amikor surgosen szuksegem volt ra, pedig ez mar aztan baromira nem a munkakorebe tartozik :p


Attol, hogy van minden munkakorben egy-egy lehetetlen alak, meg nem jelenti azt, hogy a munkakor mint olyan felesleges.

155. Channa* (válaszként erre: 153. - Kilimcs)
2015. okt. 3. 22:17

Miért fájna?

És a papírjaidat miért nem tudtad elintézni? Vagy a férjed? Vagy a szülők?


És mondtam már, hogy érthetetlen, ahogy írsz. Mivel nem vagyok funkcionális analfabéta, megértem, de lehet félre értem:D

Légy szíves figyelj jobban!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook