Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet méltósággal öregedni? fórum

Hogyan lehet méltósággal öregedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
83. Babi11
2021. júl. 4. 13:05
Nehezen.Mert az egészség sem olyan,mint azelött.Bizony nem tetszenek a ráncok senkinek,bár tudjuk,hogy egütt kell élni vele.
82. Auróra2010 (válaszként erre: 78. - Babyapocakban)
2021. júl. 4. 12:36
Sok ccA 60 plusszos nőt láTtam az utóbbi időben, akiket évek óta ismerek, amikor még divatos izléses rövid de szavaddal élve nem picsavillantó ruhát hordtak. Örömmellátom, ugyanazokat a nyári ruhákat viselik most is, akinek jól állt annak idején, jól áll most is. Vagy egy szül nap miatt át kellene alakitani a ruhatárukat nyanyásra , Nem roskatag öregasszonyokról, hanem jó kiállású jótartású nókről beszélek
81. Channa* (válaszként erre: 78. - Babyapocakban)
2021. júl. 4. 10:05

Ha szerinted csak a p.csavillantó és a maxi szoknya létezik, akkor igazad:DDDD


Én 16 évesen sem vettem fel olyan szoknyát és rövidnadrágot, amiből kilóg a fenekem...


Elég bunkó közösségben élhetsz, ha az embereknek, köztük neked is, az a legnagyobb szórakozásotok, hogy másokat kiröhögjetek az öltözködése miatt;)


Hát ez van...Ilyen embereknek is kell léteznie, csak így te nekem ne szólógass be, hogy én milyen vagyok, mert mérhető különbség van köztünk.

Soha, semmijen körülmények között nem illik kiröhögni senkit az öltözködése és más miatt sem. Lehet, sőt! biztos, hogy az akit te kiröhögsz, ezerszer jobb/értékesebb ember nálad. És említhetnénk Rékát is, akit az első hozzászólásodban megpróbáltál lehúzni...


És nem attól öregszik valaki méltósággal, hogy zsákot húz a fejére, de te csak tedd ezt, mindenki jobban fog járni vele:DDD

80. Channa* (válaszként erre: 79. - Tumbo2)
2021. júl. 4. 09:58

:DDD

Nekem is ezt mondta a kolléganőm, amikor bemutattam neki, hogy ha az arcomat így összenyomom, akkor ott vannak az ráncok:DDDD

79. tumbo2 (válaszként erre: 71. - Channa*)
2021. júl. 4. 09:21
tényleg így van,engem sokkal fiatalabbnak néztek a koromnál,mikor szültem,akkor 16 évesnek,pedig 28 voltam.mikor még dolgoztam mondom a munkatársamnak,ha oldalra hajtom a nyakam,ráncosnak látszik.hát ne hajtsd.
78. babyapocakban (válaszként erre: 77. - Channa*)
2021. júl. 4. 09:14

Hagyjuk a celebeket, elég elmenni egy boltba. Számtalanszor látom, hogy vannak, akik képtelenek elfogadni, hogy telnek az évek.

És igenis, sokan kinevetik őket, mert egyszerűen nem nekik való ruhákat húznak fel. Két szememmel látom, ahogy röhögnek rajtuk mások is a boltban!

Most nem arról beszélek, hogy nem lehet rövid szoknyát, vagy rövid nadrágot hordani, de van az a pont, mikor egy adott nő elveszti a józan eszét és ezzel a méltóságát is. Egy ötvenes veheti ugyanazt fel, mint a 16 éves lányok, akkor sem, ha az alakja megengedné. A top meg pics.villantás maradjon meg a tiniknek.


Ezért írtam, hogy MÉLTÓSÁGGAL megöregedni. Ezt nem szabad elveszíteni vagy feláldozni.

77. Channa* (válaszként erre: 76. - Babyapocakban)
2021. júl. 3. 23:06

Csak a rövid(nem mini ruhára) reagálok:

Nem, nem nevet ki senki. Te lehet, hogy megteszed, de kit érdekel, hogy te mit teszel? Aki csak azzal tud foglalkozni, hogy mit tesz Réka és a celebek, annak a véleménye olyan, mintha nem mondott volna semmit.


A rövid ruha, rövid nadrág lehet, hogy neked nevetséges, de hidd el, veled van a gond. Rövid és rövid között óriási különbségek vannak. Az egyik ribis, a másik nem;)

2021. júl. 3. 15:28

Sok itt az igazság abban, amiket írtatok. Elfogadni... tenni ellene, annyit, amennyi még normális, a többit tényleg elfogadni, nem küzdeni eszement módon. Most látom azt, hogy olyan tévés emberek, akiknek a fiatal arca élt bennem, elkezdtek öregedni és néha rácsodálkozom, ők is változnak. Számomra nincs ezzel baj, csak akkor, ha már túltolják a "védekezést". Szerintem nevetségesebb egy túlhúzott ránctalan arc, mint az, amin van ránc.


Az öltözködéssel kapcsolatban... persze, felvehet mindenki mini szoknyát, joga biztosan van hozzá. De míg a fejben az zajlik, hogy majd mindenki irigy a csodaszép lábamra, a valóságban kinevetnek az emberek, mert nem illik az arcomhoz a tiniruha.

Szeretnék normális maradni, ha megöregszem. Talán ha lesz akkor is, aki úgy szeret, ahogy vagyok, nem kell a külsőségeknek élnem.

75. globus
2021. júl. 2. 10:35

Méltósággal öregedni azt jelenti, hogy elfogadjuk a korral járó természetes változásokat. Nem válunk háklis boszorkánnyá csak azért, mert mások fiatalabbak nálunk. Mindenkinek volt lehetősége fiatalnak lenni, de nem mindenki lehet öreg. Aki igen, örüljön neki.

Tévedésben van, aki fiatalon azt hiszi, nála van a bölcsek köve.

2021. júl. 2. 10:26
Méltósággal öregedni? Bizonyára fejben dől el, és nagyon nehéz. Ki így, ki úgy küzd az elmúlás ellen, de végül el kell fogadni az elkerülhetetlent! Sajnos senki nem ússza meg ...
73. Borian (válaszként erre: 72. - VendrinerPiroska)
2021. júl. 2. 06:15
Nekem nincs fóbiám, ami abból is lűtszik, hogy nem szólok se senkit. Szerintem az kapargasson fóbiák után, aki számára ismeretlen személyiségeket képes utálni a médiában megjelent ilyen-olyan hírek alapján.
72. VendrinerPiroska (válaszként erre: 70. - Borian)
2021. júl. 1. 19:43

Jössz azzal két képpel, és hajtod, mint a pereces. Mondtam már, hogy ne ezt a két képet hasonlítsd össze, mert ez így teljesen komolytalan, hanem többet ugyanazokról az eseményekről. Ettől függetlenül bármennyit rugózol is Helen Mirrenem, így hetvenot évesen is jobban és méltóságteljesebben néz ki, mint a lófogú ideálod a 40-es éveiben, akinek már így is kifeszengették az arcbőrét.

Nem érdekel, hogy miből van a pénze, ahogy ezt már előbb is mondtam. Ez a te mániád. Meg valószínűleg Rékuci is. Mint lejjebb is mondtam, nyugodtan csinálj neki támogató fórumot valahol.


Továbbá, őszintén sajnállak, hogy te nem találkoztál természetesen szépen és méltóságteljesen megöregedett emberekkel, mert én igen. Tele van vele a családom. De ajánlom, járj te is nyitott szemmel a világban, és sok szépen öregedett nővel fogsz találkozni, akik sohasem feküdtek kés alá. Hidd el, sokat segíthet az öregedéssel kapcsolatos fóbiáid feloldásában.

71. Channa* (válaszként erre: 70. - Borian)
2021. jún. 30. 19:08

Egyébként tényleg függ attól is, hogy fotózzák, de én sem hiszem, hogy Helen Mirennek nem volt plasztikája.


Néhány éve döbbenten bámultam a tőlem 2 évvel fiatalabb főnöknőmet, hogy mennyire ráncos a nyaka. Azóta állandóan azt nézem, hogy vajon nekem is az? És hát rájöttem, hogy ha olyan szögből nézem és olyan fényben vagyok, akkor bizony az:(

Ja, én igyekszek méltósággal öregedni, csak kesergek közben:DDDD

70. Borian (válaszként erre: 69. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 30. 19:01

Akkor nézd meg jobban, a bal oldalin bizony lóg a bőr alul és oldalt, a másodiknál tökéletes az álvonal.


Egyébként ő maga nyilatkozta 69 évresen, hogy soon lehet neki, mert csak a túlzó beavatkozásokat ítéli el, pl. kacsaszájat, de aki nem él vissza vele, annak jót tesz: [link]


Egyébként azon szoktam mosolyogni, hogy akire azt mondják, szépen, méltósággal öregszik, szakmai szemmel látható módon volt valamilyen beavatkozása, csak ügyesen, okosan, nem túlzásba esve.


Akinek semmi sem volt, az egyszerűen megöregszik, se nem méltósággal, se nem szépen.


Rékának miért kellene méltósággal öregedni, amikor nem is öreg? Majd később gondolkodhat ilyesmin.


Hogy miből kereste a pénzét? Egy jó ötlettel és sok munkával lettek sikeresek, nem mint Lölö. Engem nem zavarnak, nem tudom, másnak miért olyan ellenszenvesek.

69. VendrinerPiroska (válaszként erre: 67. - Borian)
2021. jún. 30. 17:50

"Nézd meg magad before and afer."

Megnéztem, before and afTer, de nem csak ezt a két képet, hanem az egész fotó sorozatot, ami a két eseményről készült. Nincs különbség, csak különböző szögek vannak. Mint ahogy a legtöbb embernél is.


"Senki sem azt kérdezte, cserélnél-e Rékával testet vagy fejet"

Mint ahogy azt sem, hogy miből rázza a rongyot, fizette a koronáit, stb. Bár, ha férje pénze is benne volt, akkor részben kuruzslással, ami nem szép dolog. Viszont a kérdés továbbra is, hogy hogyan lehet méltósággal öregedni. Réka nem tud.

Különben közszereplő, ő választotta magának, ergó ebben benne van, hogy nem mindenkinek fog tetszeni, amit csinál vagy ahogy kinéz, tehát nem szent és sérthetetlen. Mellesleg ez nem egy Réka fanclub, hanem a hoxa. Ha ennyire szereted Rékucit, csinál egyet neki, vagy nyiss egy támogató fórumot vagy klubbot itt a hoxán.


Arról, hogy jelent meg a hír, erről kérdezd a fórum indítót. Minden esetre, aki egy ilyen bókot komolyan vesz, az ő külsejével, akkor ott már súlyos baj van.

68. Borian (válaszként erre: 66. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 30. 06:41
Nézd meg magad before and afer. [link]
67. Borian (válaszként erre: 66. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 30. 06:35

Dehogynem. A ráncaidon csak botoxszal tudsz "igazíttatni", és nyilván szynésznőként (jó színésznőként)nem akart a mimikájához nyúlni. Attól még a lógó bőr zavarhatta.

Olyan nincs, hogy valakinek70 fölött egyáltalán nem lóg az állánál a bőr, mert ott kezdődik a gravitáció hatása mindenkinél.


Senki sem azt kérdezte, cserélnél-e Rékával testet vagy fejet, csak azt tettükszóvá, hogy csúmya dolog így szapulni egy egyébként senkinek sem ártó hölgyet. Lehet őket szeretni vagy nem szeretni, de legalább nem az adófizetők pénzéből rázzák a rongyot, Réka is sokat dolgozik. Mivel a saját teste egyben reklámtermék, muszáj karban tartania és aki szereti a sportos alkatot, annak szép is.


Fogalmam sincs, hol jelent meg a "hír", hogy a fia barátnőjének nézték, de ha olaszok bókoltak így, akkor simán igaz. Az olaszok nagyon kedvesek, értékelik a női szépséget és nem írják le a hölgyeket idősebben sem, olasz mondás, hogy "az élet 50 felett kezdődik".

66. VendrinerPiroska (válaszként erre: 56. - Borian)
2021. jún. 30. 00:19

Ebben nem fogunk egyetérteni, mert olyan nincs, aki az állát igazíttatja, de a ráncain semmit nem alakítatt. Mellesleg ott voltál? Nyilván nem.

Mint ahogy az is nyilvánvaló, hogy mindenki azt és annyit mutat magából, amit akar. Viszont egy bizonyos kor az teszi ki minden valamelyest elfogadható testtáját közszemlére, akinek mása nincs, és ezzel próbálja bizonyítani, hogy jó csaj ő még a halpiacon. Ettől függetlenül a kor látszik mindenkin. Nem a ráncaiból, vagy a formájából, de az élettapasztalatból a szemében. Az nem hazudik, bármennyire is próbálja valaki palástolni.

Réka nem öreg, viszont nem cserélnék vele se fejet, se testet, legyen bármíly kidolgozott az utóbbi. Azok a mellkasára akasztott sikítóan mű mellek, nem hiszem, hogy jobbra nem futotta neki jobbra. A teste is elég férfias, az arca meg, mint Schwarzinak az erőlködéstől. Neki biztos tetszik, meg a kerti törpének is, végtére is ez a fontos, de hogy egy tizenhat éves fiúcska barátnőjének nézzék, az már erősen a tündérmesék kategóriája, pedig láttam már 1-2 érdekes párosítást jártamban-keltemben.

2021. jún. 28. 08:45

Nekem a méltóságteljese megöregedésről elsőként Meryl Streep jut eszembe.


De egyébként mindenki úgy öregszik meg néz ki, ahogy akar. Mi a fenének foglalkoztok ennyit ezzel a nővel meg a férjével? Nem is értem. Kit érdekel, hogy mit csinálnak, merre járnak, miről mit gondolnak? Én meg se nyitom azt a cikket ahol a nevüket látom, mert egyszerűen nem érdekelnek.


Amúgy igen, szerintem is helyes és kedves nő a Réka, szerencsétlen az ostoba férje miatt vegzálják.

64. Bless the child (válaszként erre: 63. - Andi6020)
2021. jún. 28. 08:40
Arra. Asszisztál a férjének, nem mer kiállni magáért és női társaiért. Igen, Norbi farok, a farkak legfarkabbika, de nekem Réka nem cuki. Ettől még lávcsi van😀
63. andi6020 (válaszként erre: 60. - Bless the child)
2021. jún. 28. 08:07

Arra a videóra gondolsz, amit Borian linkelt?

Ha igen, akkor tartom a véleményem. Réka cuki, Norbi megy egy farok.

2021. jún. 28. 08:04

A facebookon kirakott fotók 90 %-ba "belenyúltak" vagy "érettségis" a kép vagy életlenre készitik ,"direkt". Én nem tartozom közéjük,a fiaim nem tehetnek szemrehányást.


Egyébként én azon a véleményen vagyok,hogy a ráncok csupán az idő múlását mutatják és azt ,hogy X évet már megértem.


Sajnos én is azt tapasztalom,hogy ebben az országban a 30-as 40-es fiatalok "öregnek" érzik magukat,pedig szerintem a legszebb kor,egészen 50 éves korig.Én legalábbis igy éltem meg.

61. Borian (válaszként erre: 60. - Bless the child)
2021. jún. 28. 07:58

Azért az igazsághoz tartozik, hogy ez Norbi volt (megint), Réka bűne csak annyi, hogy megfelelet a férje elvárásainak:


[link]

60. Bless the child (válaszként erre: 46. - Andi6020)
2021. jún. 28. 07:29
Azóta nem csípem, mióta letraplizta azokat az anyukákat, akik szülés másnap nem sminkben és tűsarkúban libegtek. Nem tudom, hogy ezt láttad-e? Ennek semmi köze a magassághoz. Ostoba nő.
2021. jún. 28. 07:07
Elfogadni a ráncokat, megbarátkozni a gondolattal, hogy kevesebb az energia.
58. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 54. - Channa*)
2021. jún. 28. 07:04
Csak karbantartás a cél. Az utóbbi években húzódzkodom és futok. Heti háromszor átmozgatom magam. Öregszem. :)
57. Borian (válaszként erre: 44. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 28. 05:43

Akkor nagyo jókedvűek arrafelé. A francia, olasz nénik is nagyon szeretnek öltözködni, sminkelni és nem hozzák a gyalogsági ásót, ha elérik a 30 éves kort.


Vannak persze országok, ahol igen, úgy látszik, Magyarország is ide tartozik a hozzászólások alapján.

56. Borian (válaszként erre: 43. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 28. 05:40

Persze, hogy nincs terve, mert már túl van rajta. Az öregedésben nem a ráncok a legzavaróbbak, hanem a lógó bőr. Nézd meg a tökéletes álvonalát, ezt bizony megigazították. :-)


Pinavillantó szoknya szerintem 16 évesen is visszatetsző, de egy csinos X éves nő miért ne mutathatná meg, ami előnyös rajta.


Réka sem öreg a 40-valahány évével, a teste szépen kidolgozott, semmi takargatnivaló vagy szánalmas nincs rajta. Most külön megnéztem a facebook oldalát, a legtöbb ruhája egyáltalán nem magamutogató, az más, hogy a munkaruhája cicanadrág és haskivillantós felső. Ez számoma nem szokatlan, mert a lányom is sportol, az edzők is (az 50-60-asak is) így öltöznek, egyébként a sport múltnak köszönhetően jól is áll nekik. Nyilván szülői értekezletre és az Operába nem így mennek.

55. michelle.r (válaszként erre: 46. - Andi6020)
2021. jún. 27. 21:03
Mennyivel píszíbben fogalmaztál 😂
54. Channa* (válaszként erre: 51. - 7af8e3c9a1)
2021. jún. 27. 20:49

Milyen sportról van szó?

Ha nem vagyok indiszkrét...


Mit akarsz elérni a sporttal. Az én véleményem az, hogy nem szabad túl komolyan venni azt sem, mert a kemény sportnak megvannak a hátrányai, ami később jön ki.

Sportolni annyit és azt kell, amitől jól érezzük magunkat.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook