Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet méltósággal öregedni? fórum

Hogyan lehet méltósággal öregedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
53. Channa* (válaszként erre: 52. - Sanyinak)
2021. jún. 27. 20:38

Na igen...Én is rácsodálkozok az ilyen reakciókra;)


Én ezért nem rakok sehová fotót.

Nem érdekel, hogy mások mit hazudoznak össze.


Nekem, mindig az a lényeg, hogy én, hogy érzem magam;)

52. sanyinak (válaszként erre: 23. - Piroska52)
2021. jún. 27. 20:26

Manapság is lehet bókolni, udvariaskodni - fiatalabbnak kell mondani a valóságnál és ő olvadozni fog.

Facebookon feltesz valaki egy fotót magáról és rögtön jön egy csomó komment: "te semmit sem öregszel". Pedig dehogynem öregszünk! Csak ezt nehéz elfogadnunk. Így aztán elhisszük a nemes hazugságokat.

51. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 50. - Channa*)
2021. jún. 27. 20:22

Már a 20-as éveim végétől kezdtem rosszul viselni az öregedést (sport miatt). Az érzés 35 után lett még rosszabb. :)

Bízom benne, hogy 50-60..70 körül jobban fogom viselni.

50. Channa* (válaszként erre: 45. - 7af8e3c9a1)
2021. jún. 27. 20:15

Igen, a pasik is rosszul viselik...


De ha már ilyen fiatalon rosszul viseled, akkor mi lesz később?

49. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2021. jún. 27. 20:13

Vegid sem olvasom elsőre.



25 évesen nem vagyok 35.

48. Channa* (válaszként erre: 22. - Babyapocakban)
2021. jún. 27. 20:11

Na, mi rosszat írtam?


Rosszul esett, hogy nem tetszett, hogy egy embert ekézel?


Menj szakemberhez!

Roppant nagy frusztráció van benned.


Neked egyébként nincs életed, hogy Rékával foglalkozol?


Szánalmas vagy!

47. michelle.r (válaszként erre: 44. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 27. 20:09
oké.
46. andi6020 (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2021. jún. 27. 20:06

Mi a baj Rékával?

A férje egy farok (nem nekem kell szeretni, úgyhogy tök mindegy), mármint ahogy viselkedik, egyáltalán nem szimpatikus, de Réka szerintem egy tök kedves normális nő. Ezt a lófejűzést meg konkrétan nem tudom hova tenni. Ez tök olyan, mintha engem azért gúnyolnának, mert alacsony vagyok.

2021. jún. 27. 19:56

Nekem férfiként sem könnyű feldolgozni az öregedést, pedig a korosztályomban a felső 10%-hoz tartozom.


Nagyon nehéz feldolgozni, hogy a sportteljesítményem is romlik. :( A regenerálódás is lassú már.


Szerintem szerencsés aki jól kezeli ezt, mert minden korban ott vannak a szépségek. Remélem egyszer én is jobban tudom ezt értékelni!

44. VendrinerPiroska (válaszként erre: 42. - Michelle.r)
2021. jún. 27. 19:50
Dehogy is nem röhögik ki Londonban, csak a háta mögött. Nyilván nem a képébe tesznek megjegyzést. Kb. ugyanannyit foglalkoznak egymással, mint itt, csak valamelyest másként. Mondjuk mutogatni itt sem szoktak. 15 évet éltem New Yorkban és Londonban, tudom miről beszélek, és itt nem a magyar diaszpóráról van szó.
43. VendrinerPiroska (válaszként erre: 41. - Borian)
2021. jún. 27. 19:45

Pinavillantó fidres-fodros fiatal lányos kiegészítőkkel? Mi ez, ha nem küszködés? Ne mond már, hogy ez egy bizonyos kor felett nem röhejes.

Különben alacsony csajok is hordhatnak mindenféle szoknyát, akár maxit is. Erre sincs szabály. A hurkáidat is mutogathatod sztreccs ruhában, de nem a csodálat miatt fognak megnézni. Ami persze nem azt jelenti, hogy hordjál burkát, de mikor nagyobb darab az ember, akkor kissé többet kell a rongyai közt válogatni, hogy a legjobbat hozza ki magából az ember.


Helen Mirren ;) : [link]

42. michelle.r (válaszként erre: 41. - Borian)
2021. jún. 27. 19:16
A méltóság bármilyen korban sokkal inkább a viselkedésen, a stíuson múlik, és nem a kinézeten. Elég sokat éltem külföldön, több országban is, jelenleg is sokat utazom. Sehol nem jellemző, hogy emberek ennyire egymás kinézetével vannak elfoglalva. Franciaországban senki nem lepődik meg azon, ha egy hetvenes hölgy fehér ingben, sötétkék farmerban, magassarkú cipőben van, piros rúzzsal és körömlakkal. Londonban pedig akkor sem mutogatnak rá, ha lila hajad van, sárga csíkokkal, nehogy kiröhögnének egy rövid szoknyás nőt.
41. Borian (válaszként erre: 39. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 27. 19:05

És honnan látszott rajtaa küszködés?

Tudod, anyukám, én és a lányom is alacsonyak vagyunk, szép lábakkal. Nem való nekünk a hosszú szoknya, anyukám csak 60 fölött kezdett térdet takaró szoknyában járni, mert egyszerűen nem volt előnyös, viszont a lábán nem volt semmi takargatnivaló. Én is rövidebb szoknyát hordok, minden küszködés nélkül. :-) Meg kell találni, kinek mi az előnyös, én utálom a szabályokat, hogy év felett le "kell" vágatnod a hajad, X év fölött ne hordj ezt vagy azt, mert olyankor el kell takarni a zsírpárnákat (és ha nincsenek?). Görcsös kipakolás esetünkben tizen- és huszonávesen sem volt, ez egy nőtípus, aki fiataln is olyan és idősebben is.


Helen Mirren pedig tényleg vagány, de ő maga nyilatkozta, hogy állandóan diétázik, renzeresen tornázik és elismerte, hogy szépészeti beavatkozása is volt. Tehát azért ő sm csak a méltóságába temetkezik. :-)

40. michelle.r (válaszként erre: 15. - Channa*)
2021. jún. 27. 19:01

Abszolút egyet értek. Azzal kiegészíteném, hogy méltósággal megöregedni csak az tud, aki fiatalon is méltósággal éli az életét. Abba pedig messze nem fér bele, hogy valakit kipellengérezünk és névtelenül gyalázunk.


Réka a világ egyik legcukibb embere, rengetegek adakozik, könnyen nyílik a pénztárcája, ha valahol segíteni kell. A kinézetéből él, nem is rosszul, több cég reklámembere, azt vesz fel, amire megkérik, olyan autóval jár, amit kap.


Egy olaszról simán el tudom képzelni, hogy ezt mondta. Néhány éve nekem is beszólt a fiam osztálytársának apja, mert a bébiszitternek nézett.


Sorry az illetékestől, de állatira képen tudnék vágni mindenkit, egy gumipapuccsal, aki valakit a kinézete miatt gúnyol. Gondolom egyetlen lógómellű, nagyseggű, hájpacni és karfiolos seggű nincs azok között, aki szerint Réka lópofájú. Sőt, a lánya is.


A facebookon a sok üres életű lúzer - akik még egy csoportot is létrehoztak, hogy gyalázzák őket - nem is sejtik, hogy minden bejegyzéssel népszerűsítik őket.

39. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34. - Aszparagusz)
2021. jún. 27. 18:22

Meg lehet öregedni méltóság nélkül is. Sohasem felejtem el azt a késői harmincas/korai negyvenes nőt, akit a Váci utcában láttam, anno kb. 30 éve, kis lambada szoknyácskájában. Nem volt 200 kiló, sőt valószínűleg a korához képest jól is festett, de annyira látszott rajta a küszködés, hogy fiatalnak látsszon, hogy majdnem felröhögtem a látványán, mint valóban fiatal csaj. Őszintén sajnáltam. Akkor elhatároztam, hogy ha idősebb leszek, sem fogok görcsölni azon, hogy hű de fiatalnak nézzek ki, mert valaki, aki egy húszassal fiatalabb lesz, pont így fog röhögni a hátam mögött, azt meg nem szeretném.

Szerintem, lehet méltósággal megöregedni. Anyámnak sikerült. Igaz ő alapjáraton is szép,meg ápolt is volt, de sohasem próbált fiatalosnak látszani, mert neki a lelke volt az (viszonylag még most is), és ennek kivetüléseként a külseje is. Ez nem divatos cuccok, kozmetikumok vagy kigyúrt test kérdése első sorban. Ha egy cool ötvenesre gondolok, ő jut az eszembe, vagy ha hatvanasra, Helen Mirren, Julie Walters ősz hajjal, bőr dzsekiben.

38. Borian (válaszként erre: 34. - Aszparagusz)
2021. jún. 27. 17:38
Majd 90 felett jöhet a méltóság. Addig nem tervezek öregedni, legfeljebb érni. Arra gyúrok, hogy egyszer első leszek a Balaton átúszáson a korosztályomban. 90-ig tervezem. :-)
2021. jún. 27. 17:10
Méltósággal megöregedni számomra azt jelenti, hogy mások által szeretve, tisztelve élni. És ennek semmi köze a külsőségekhez, a szilikon mellekhez.
36. aszparagusz (válaszként erre: 33. - Aszparagusz)
2021. jún. 27. 15:41
Bocs., nem neked, hanem a 15. sz. hozzászólásra reagáltam.
35. aszparagusz (válaszként erre: 28. - 2db865c142)
2021. jún. 27. 15:12

Rubint Réka test a csinosságtól olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől.

Egy férfiasra gyúrt test, elől két felfújt lufival.

(amit ő mellnek gondol)

34. aszparagusz (válaszként erre: 17. - Borian)
2021. jún. 27. 15:11

Ha nem akarsz méltósággal megöregedni, akkor időben kell meghalnod.

Lehet küzdeni, ideig-óráig késleltetni, viszonylag jól kinézni, de a kor akkor is kor.

33. aszparagusz (válaszként erre: 14. - Tien)
2021. jún. 27. 15:10

Fiatal pasik? A fia most végezte az általános iskolát, szerintem még bőven nem az a korosztály, aki a negyvenes nőket "zabálja".

Az én fiam 22 éves, de nincs ilyen ihlete.

32. bozsu55 (válaszként erre: 28. - 2db865c142)
2021. jún. 27. 14:51

Pontosan



Egyébként Rékuci 42,NorBIKA 50 éves.Majd 10-20 év múlva nézzük meg őket,én itt leszek.

31. Auróra2010 (válaszként erre: 28. - 2db865c142)
2021. jún. 27. 14:45
Persze hogy nem csak a külső számit, hanem a 2 együtt. De azt azért ne állitsa senki, hogy egy kopott ősz ráncos elhanyagolt idős hölgy, nyanyás cuccokban, bármennyire is megnyerő a lelke és a modora, olyan kellemes jelenség. A 3 hsz-ben én is az ápoltságot emeltem ki, nem a szépséget. Különben örömmel látom, hogy a mai városi idős asszonyok napszemüvegben divatos cuccokban farmerben jó pólókban járnak 60-on tul is, talán azért is, mert városunkban soha nem volt népviselet
30. tien (válaszként erre: 29. - BorosTyánka)
2021. jún. 27. 14:27
👍
2021. jún. 27. 13:32
Szeress és tégy amit akarsz!
2021. jún. 27. 13:19
Én a méltósággal öregedéshez nem a külsőt tenném. Mint itt sokan...Láttam én már ráncos 55 eves nőt és mégis gyönyörű volt. Nem kell ahhoz Rubint Réka test hogy valaki csinos legyen...Miért szép az aki hibátlan? Méltósággal megöregedni nálam annyi hogy megvan kezem lábam, el tudjam látni magam,ne a kórházban kelljen élnem, ahol etetnek. Hogy rám nyissa majd a gyermekem az ajtót és azt mondja de jó látni téged anya... hogyha elmegyek a boltba az ismerősök mosolyognak rám és megkérdezzék hogy vagyok... hogy a párom azt mondja tökmindegy mennyi rancod van, mennyi hajad van Én akkor is téged szeretlek
27. ariana (válaszként erre: 25. - Babyapocakban)
2021. jún. 27. 13:07
Milyen érdekes ez, mikor tini voltam, nem értettem a dalt, hogy nemcsak a 20 éveseké a világ,hisz magamhoz képest a huszonévest is öregnek éreztem.
26. babyapocakban (válaszként erre: 23. - Piroska52)
2021. jún. 27. 13:02
Hát ha ilyen előfordul valakivel, hát nézzék annak. Csak ne haknizzon vele a médiában, meg fórumokon.
25. babyapocakban (válaszként erre: 13. - Piroska52)
2021. jún. 27. 13:01
Szerintem senki sem érzi önmagát annak, azok mindig a kb +20 évvel idősebbek. :DDDDDDD A 20 éveseknek a 40-esek, a harmincasoknak az 50-esek és így tovább.
2021. jún. 27. 13:01
Szerintem nem a szépség számít... hanem hogy hogy éled meg...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook