Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. nov. 22. 17:35
Apám skorpió: őt piával és p*nával simán meg lehet hódítani. :D
454. nyinna (válaszként erre: 453. - Renii.)
2012. nov. 21. 23:13
Valami fejlemény azóta? :)
453. Renii.
2012. nov. 8. 17:08
Nekem is van egy skorpióm,akivel már kb 4 éve ismerkedtem meg és elég érdekes a mi kapcsolatunk az első egy évben kavartunk és soha nem volt köztünk intim kapcsolat.igazából ő már tuti elfelejtett de én még mindig nem és hát pár napja beszélgetünk(közbe van barátom akivel decemberben leszünk 2 évesek őt is szeretem de a skorpió annyira vonz hogy nem bírom kiverni a fejemből bármennyire is próbálnám) de ahhh annyira nehéz eset:S alig akar bármit is kinyögni..na de a lényeg az hogy szombaton egy buliba leszünk valószinű, és annyira vágyom rá legalább hogy beszélgessünk vagy táncoljunk..ha valaki tud nekem segíteni hogy mit tegyek akkor segíthetne mert annyira szeretném őt...szerintetek hogy "hódítsam"meg?én 19(nő bak) vagyok ő 23:D
452. a6bc29c843 (válaszként erre: 449. - D3d94af1e9)
2012. nov. 7. 18:44
Én skorpió vagyok. Keress meg! ;)))
451. 063a7a4558 (válaszként erre: 450. - Nyinna)
2012. nov. 7. 18:42

én is szenvedek eggyel, és nagyon hasonlít a helyzetem a tiédhez :) magától nem mondana sok mindent.. egyszer volt egy skorpió barátom két évig, de vele teljesen más volt, akkor könnyen mentek a dolgok. igazuk van a többieknek, hogy ő szeret hódítani, de tudod: ha a hegy nem megy mohamedhez...

ha már ilyen régóta nem történt semmi, szerintem finoman rákérdezhetsz. mit veszítenél vele?

450. nyinna
2012. okt. 30. 16:20

visszaolvastam a hozzászólásokat, és már eddig is tudtam, hogy egy skorpió férfi nem egyszerű (pedig csak egyhez volt/van szerencsém)... viszont örülnék, ha valaki tudna reagálni a köv. sztorira.

nos, mérleg vagyok, egy éve egy buliban összegabalyodtam egy skorpióval, elég messzire mentünk, de csak én adtam. voltaképp nem tisztáztuk utána, hogy ez csak az alkoholos befolyásoltságnak tudható-e be, meg hogy eleve mi volt ez az egész. én nem kerestem, ő se. később összefutottunk újra, akkor nagyon kis bújós volt, kedves, szeretnivaló. utána megint nem kerestem és ős se engem (ez igazából minden találkozás után elmondható). következő találkozásnál érezhetően került, bár ettől függetlenül figyelt, mosolygott stb. csak épp a közelembe sem jött, majd megtudtam, hogy bnője van... ekkor a reménykedésről váltottam: ha találkozunk, úgy viselkedek vele, mint bármely más ismerősömmel. ez úgy sült el, hogy míg a társaságban beszélgettem, ő idegesen toporgott mellettem és próbálta magára felhívni a figyelmem (ennek belül örültem, de ki nem mutattam. ezt követően volt egy esemény, ahol számított arra, hogy megjelenek, én azonban nem mentem és egy ismerősömnél, aki ott volt, rá is kérdezett, hogy hol vagyok, következő találkozáskor pedig egyszerűen odahívott a társaságához és szimplán közölte, hogy a múltkor nem voltam. magamtól nem kezdtem el magyarázkodni, ő pedig nem kérdezett, viszont beszélgettünk kettesben (igaz általános dolgokról), amire korábban nem nagyon volt példa - tekintve, hogy olyan ez a pasi, hogy másokkal jól eltársalog, engem pedig csak vmi félmosollyal méreget, és ha kérdezek valamit többnyire hümmög vagy egy tőmondattal válaszol. köv. találkozáskor előbb sima ismerősként köszöntött, majd később olyan szemekkel meredt rám, mintha azt várná, hogy megszeretgessem, majd amikor ez nem történt meg (bnőd van, ne már!), érezhetően megsértődött. ezután eltelt pár hónap, és szülinapomon nagyon kedvesen felköszöntött - én persze nagyon örültem, aminek hangot is adtam, de a részéről egyéb reakció, mint a méregetés és hümmögés továbbra sem jött. legutóbbi találkozásnál kértem tőle egy szívességet, amit megtett, ezt megköszöntem, akkor megint kis bújós volt. (bnő időközben már nincs)

lehet esély arra, hogy megkeres, ne adj' isten találkozóra hív, csak mi ketten, nem haveri társaságok (ennek örülnék) vagy nekem kellene színt vallanom, hogy eléggé tetszene a közeledése, vagy inkább próbáljam elfelejteni? (legutolsóval az a baj, hogy a tavaszi "kezeljük csak ismerősként" dolog óta próbálom, de nem megy, pedig lenne más jelentkező, de nem érdekel).

segítsetek, mert lassan megőrülök. egy (velem) szófukar skorpió, akit nem tudok hova tenni, pedig mindenkivel elég gyorsan megtalálom a közös nyelvet, és mérlegként az, hogy vele pedig nem tudok mit kezdeni, nagyon idegesít...

köszönöm, ha valaki válaszol.

(és bocsánat a hosszért)

2012. aug. 30. 18:49

Én skorpió jegyű vagyok. Sokszor bebuktam már a csajokban, de nem adom fel. Én szerintem a hasonló a hasonlót vonzza és kijöhet vele.

Online társkeresés, már kifulladt. Az emberek 90%-a nem nagyon keres senki vagy csak árulja magát...vagy csak kizárólag szexet keresnek...blablabla


Nehéz dolog ez egy skorpió férfinak az biztos, főleg hogy gyermekkorában se volt sok szerencséje.

448. Nesseun Dorma (válaszként erre: 447. - Lilly81)
2012. jún. 19. 09:44

Te sehogy nem tudod elcsábítani. Majd, ha Ő akarja, akkor elcsábít téged. Vadász típus. A vonzás pedig azért van, mert skorpió. Én is így vagyok veluk.

Te, mint egy (feltételezem érzékeny) rák lány vigyázz vele, mert szúrni fog, ott ahol a legjobban fáj. És ismeri az érzéseid,a gondolataid. A tudtára adtad, h bejön neked, most már rajta áll.

Oh, de pont ezért szeretjuk őket ennyire és khm, szenvedélyesek minden téren.

(Nem minden skorpió egyforma, bár nekem csak ilyenekkel volt dolgom, de a Te fiatal fiúdat nem ismerem, csak a saját tapasztalatimat tudtam leírni)

447. lilly81
2012. jún. 19. 00:52

Sziasztok!! Remélem még van itt valaki aki tud nekem segíteni :)) SOS dologról lenne szó... pár nap és indulok nyaralni...ahol 99,9% hogy találkozom a kis skorpiómmal.

Én magam rák lány volnék, több éve nézegetjük egymást, de tavaly volt az első alkalom, hogy szóbaelegyedtünk egymással és még randira is elhívott.

Az esetemet nehezíti még, hogy röpke 10év korkülönbség van közöttünk...(már-már pedofília) én 31, ő 21. :(

A randi jól sikerült...de lehet csak én gondoltom így, mert folytatása nem volt... azóta egy smst váltottunk... én írtam neki, de azonnal válaszolt is... én rá egy napra írtam neki...majd eltűnt...

ez már eleve túlment azon a határon ami a büszkeségemet sértetlenül hagyja.

De nem tudom kiverni a fejemből!!!!!! Tudom jól, hogy tiszta hülye vagyok, mert hatalmas a korkülönbség is,én már nyugisabb életet élek, ő még tombol és bulizik, más országban élünk...de alig várom, hogy láthassam a kis gomb szemeit :)

Egyszerűen libabőrös leszek és ez nem csak testi vonzalom, hanem a személye is annyira szimpatikus, annyira kedves velem és úgy érzem vibrál a levegő kettőnk között...

Mit csináljak? Valószínűleg minden nap látni fogom... tegyek úgy mintha nem történt volna semmi? Hogy viselkedjek vele?

Nem akarok magamból teljesen hülyét csinálni, mégiscsak egy 31 éves nő vagyok (bár néha huszonéves csitrinek érzem magam)?

Legyek vele elutasító?

Úristen tiszta stresszben vagyok, hogyan tudnám elcsábítani? vagy egyáltalán érdemes ezzel foglalkoznom?

Segítsetek plízzzzz :)

446. szuszka22 (válaszként erre: 445. - 252690845f)
2012. jan. 23. 12:39
köszi a választ,de szerintem én nem voltam hideg hozzá.ennek más oka lehet
445. 252690845f (válaszként erre: 444. - Szuszka22)
2012. jan. 23. 11:51
A legjobb barátom skorpió. Igen, érzékeny lelkű. Épp most válik, mert elege lett (tizenakárhány év után) a felesége hidegségéből. Tehát kitartó is. Emellett két lábbal áll a földön. Szerintem egyszerűen csak oda kellett volna figyelni Rá...
2012. jan. 23. 11:32
skorpió férfi válaszát is várom,meg mindenkiét aki tapasztalt ilyet
2012. jan. 21. 21:07
Hát az én páromra is illik az összes skorpió tulajdonság.nagyon sértődékeny,de nem mondja el mi a baj csak jóval később. 3éve vagyunk együtt és most hirtelen azt mondta levélben,hogy végeztem veled ne keress többé. hát ez szép! 3 napja sehogy sem lehet elérni,holott eddig nagyon ragaszkodó volt.ezt nem értem.ilyenkor mi van? ez is egy tulajdonság?
442. Csilly
2011. dec. 25. 00:55
Jaj, nem is gondoltam, hogy ennyien válaszoltok! Most visszaolvastam a szeptemberi bejegyzésem, és ugyanabban a cipőben vagyok. És meg kell fogadjam a tanácsotokat, menekülni minél messzebbre, mert ez a csiki-csuki állapot..Borzalmas. (bár kétség kívül, amikor találkozunk az... még mindig bolondok vagyunk mindektten, sőt talán egyre dinkábbak, amikor összekerülünk)De szerencsére a skorpióm is és én is változunk. és szerencsére ő olyan irányba, ami nem fér az én világnézetembe, én meg egyre határozottabb leszek,ami úgy látom hasznos. Köszönöm, hogy megírtátok a véleményeteket, ez csak megerősített a döntésemben :) Aranyosak vagytok! :):):)
2011. nov. 30. 08:34
Nekem még nem volt Bika párom.Legalábbis nem tudok róla.Am egyetértek és a rák és halak jegy illik hozzánk.Bár a mérleg is képes elviselni elég hosszú ideig:) Csilly.Neked erre csak annyit tudok mondani, hogy talonba vagy rakva nálla.Gondolom tetszel neki , és jól érzi magát veled.Annyira viszont nem voltál rá nagy hatással, hogy akarjon téged.Hogy levadásszon:D:D Hidd el nem kellene nyomulnod.A te érdekedben mondom , felejtsd el őt. Nem fog változni a véleménye kettőtökről. Persze mutathat mást.De az csak bizonytalanságba sodorna téged.Hisz ha valaki érzi, hogy a másikat nem érdekli már elkezd nyomulni.És ez persze mindenkire igaz aki talonba tesz valakit.Mindenkinek van talon barátja,barátnője.Az a tipikus:a még nem, vagy az ennél bonyolultabb, vagy akár a még nem tudom mit akarok dumával történik.Hisz ha valakinek bejön esetleg szeret valakit az nem így reagál.Egyből tudja az ember mit kitől és hogyan akar.Remélem tudtam segíteni még ha nem is volt szimpi a válaszom.
2011. nov. 16. 06:59
ezekszerint senkinek....de valaki most már komolyan megmondhatná, hogy mitől ennyire szeszélyes a skorpió.....
439. 82.AndI
2011. nov. 4. 06:20
Skorpiók, kinek volt bika párja?
438. 82.AndI (válaszként erre: 437. - Bee001)
2011. nov. 3. 12:00
Nyugodtan adhatsz egyértelműbb választ.Itt úgysem ismer senki.
437. bee001 (válaszként erre: 433. - 82.AndI)
2011. nov. 2. 20:30
Talán volt talán nem volt. ;) :P Talán igaz sem volt...
436. 274c9996b8 (válaszként erre: 428. - Csilly)
2011. nov. 2. 17:01

Hagyd hogy irogassan , de ne valaszolj neki....

Aztan szepen elfog maradni , ha szerencsed van :)

435. havasigyopár (válaszként erre: 430. - Ead80295ac)
2011. nov. 2. 17:00
Sajnos nekem is rá kell hagyni mindent,az önfejüség,makacsság,büszkeség a legföbb tulajdonságai.
434. 274c9996b8 (válaszként erre: 429. - Bee001)
2011. nov. 2. 16:59
Elsösorban a HAL es a RAK jegyuek illenek a skorpiohoz ! Viszont a skorpio ,ha akar megtud kapni barkit ! Es , igen Jajjjjjjjjj annak akit elkapott a skorpio -:(
433. 82.AndI (válaszként erre: 432. - Bee001)
2011. nov. 2. 16:53
Ha lett volna bika csillagjegyű párod,meg sem kérdeznéd ezt.
432. bee001 (válaszként erre: 431. - 82.AndI)
2011. nov. 1. 21:39
Kedves 82.AndI! Mit tudsz amit én nem? ;)
431. 82.AndI (válaszként erre: 429. - Bee001)
2011. nov. 1. 11:53
Kedves bee001 Bika nő illik hozzád!
2011. okt. 29. 08:22

szerintem nem túl sok jegy illik a skorpióhoz....

az én pasim is skorpió... hát nem mondom, hogy nem harcolok vele elég rendesen....

de valahogy mindig megoldódik.... csak nem tudom, hogy a kapcsolatunk meddig bírja azt, hogy ha valami van, akkor addig rágódunk rajta, amíg a végére elfajulunk és már csak könnyek között tudjuk megbeszélni...

az ószinteséget szerintem mindenki elvárja, de ők egy skkal magasabb fokon mint az átlag....

és iszonyatosan önfejűek....

ezt vagy elfogadod vagy ne is akarj tőle valamit, mert nem fog menni....

hagyjad hadd menjen adj neki teret és nem lesz probléma..

ezt nekem is meg kellett tanulnom...

429. bee001
2011. okt. 28. 12:06
Én skorpió férfi vagyok. Nincs rám képlet, vagy mégis? :) Légy önmagad nyitott. Őszinteség, mindennél fontosabb(inkább mondj kevesebbet de igaz legyen)!!! Én ezt vallom. Ja meg egy kis öntudat sem árt. :) Sok türelem. Amit először látsz nem biztos hogy az is valójában. Lehet több van lehet kevesebb... Részét képezi, de... a többit úgy is tudod. De skorpióhoz ki illik?
428. Csilly
2011. szept. 26. 20:52
Ha véletlen jár erre valaki...megmondhatná nekem hogy mit is tegyek :D irtam már korábban. volt egy skorpio barátom, külföldi, miattam jött magyarországra. még márciusba szakitottunk, de tartottk a kapcsolatot. Mikor ideért, ugy döntöttünk nem kezdjük ujra.. dde nem tudom nyáron nem sokat beszéltünk, most viszont ujra elkezdtünk irni facebookon, sms, telefonhivások. Ahogy ismerem, ő olyan ember, aki nem érdekli,arra nagyon magas ivben pottyant. nekem egy hete még azt mondta nem akar kapcsolatot, én nem is erőltettem sőt, inkább visszahuzodtam ő meg irogat, de semmi előrelépés.. tudom, hogy mindneki más nem lehet általánositani, de azért kiváncsi lennék, ti hisztek abba, hogy megváltoztatja a véleményét és talán ujra lehetne valami köztünk..?
427. ritimiti (válaszként erre: 426. - Kooky)
2011. aug. 17. 15:28

nekem is van skorpió barátnőm.. imádom de a falra tudok mászni tőle sokszor.. idegesítő :D (remélem nem olvassa majd ,mert megkapom akkor tőle majd rendesen.. de ezt is tudja már rólam,h szemtelen vagyok és nehezen ,de ahogy én is neki, ő is elnézi nekünk.. me szeret :DDD

és megy a kis adokkapok.. feszegetjük a határokat.. hát én is imádom őt :D

na most má olvasnia kell a hozzászólásomat, mert ennyit nyalok neki :D


ja és elnézést de egy kicsit magunkról beszélgettünk (bakokról ) :D

426. Kooky
2011. aug. 17. 15:16
szerintem meg se probald :D en tobb mint harom evig voltam egyutt egy skorpioval...hat mit ne mondjak,n nem volt egyszeru. Sot az egyik legjobb baratnom is skorpio, nem mondanam hogy konnyu veluk. En egyebkent nyilas vagyok
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook