Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet magamat törölni? fórum

Hogyan lehet magamat törölni? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 9. 13:32
hát jó xD örülök, hogy valakinek tetszik, xD de nem tudtam máshogy kiírni :D
2013. febr. 7. 22:09

:DDDDDDDDDD

bocsi,de nagyon vicces a topikcím...

:DDDDDDDDDD

2013. febr. 6. 16:48
Metropolban olvastam, hogy van egy tel,. szám ez igazából lelki segély vonal azoknak akiket vmi netes bántalom ért, (társkereső stb) fel lehet hívni tanácsot kérni, ingyenesen hívható ill. van egy szerv ahova belehet jelenteni a panaszt és vagy ők teszik meg a feljelentést vagy ha nem akkor elintézik, hát igazából az oldal még nem jelentkezett, hogy hajlandó-e törölni, szóval majd igénybe veszem a fent leírtakat. Senkit se kötelezhet arra, hogy ott legyen
4. 9dab75fa2c (válaszként erre: 3. - 35d704644d)
2013. febr. 5. 19:37

Értem.

Akkor viszont, addig is, amíg nem leszel törölve, ha be tudsz lépni, akkor olyan adatokat írj, amik nem azonosítanak téged. Pl. a neved Szabó Krisztina, akkor írd át: Sz. és K.-ra.

A telefonszámot vagy mail-címet, ha olyan adat megjelenik, írd át nemlétezőre. Kb. ezt tudod addig megtenni.

2013. febr. 5. 18:51
igen vissza él, mivel az én profilomat használja, ez olyan mintha neked belépek a facebook fiókodra és ott elvagyok, neked jól esne? nem hiszem, mellesleg ha szépen megkérem a tulajt h töröljön meg minden akkor miért nem teszi meg? lehet h nem legális a dolog ha igen akkor nem fogja zavarni. Ha törlöm magam nekem jobb lesz, meg akkor is kellene egy olyan menünek lennie ahol ezt meglehetne tenni
2. 9dab75fa2c (válaszként erre: 1. - 35d704644d)
2013. febr. 5. 18:48

Figyelj:

1. neked nem kerül pénzbe

2. ha ő helyetted is belép, akkor duplán dolgozik

3. te miért kéred számon azt a pénzt, amiért ő dolgozik?

4. ha törlöd magad, azzal kinek lesz jobb?

Szerintem, ha már elkövetted azt a hibát, hogy kiadtad a jelszót, hagyd, hogy keressen pénzt, ha téged az egész úgysem érdekel.

Ez az én véleményem.

Bár, nem tudom, hogy esetleg tud-e neked azzal ártani, visszaélni az adataiddal.

2013. febr. 5. 18:36
Regiztem egy oldalra ha kell később megadom a címét. netes munka célból, a csajszi elkérte a jelszavam mondván majd ő megcsinálja a pontokat. mert 24 órám belül kell, jó oda adtam megcsinálta, viszont pár napig nem léptem be és mentek fel a pontjaim... alig tudtam megváltoztatni a jelszót, azután nem is változtak a pontok, tegnap felnéztem, de megint nőttek a pontok! írtam az oldal tulajnak h hogyan törölhetném magam, mert nem látok olyan menüt, ő írta h váltsak jelszót, de írtam neki h ugye megint gondok vannak. és h ők töröljenek vagy ha lehet akk vhol én magamat, az oldal angol, tudok angolul, de tisztára rejtett menük vannak benne -.- és írtam neki ha nem törölnek akkor már vmi hivatalos szervhez fordulok, mert h mennek fel a pontok ha nem lépek be? ennek meg ez a lényege h kattingatni kell pontokat kapsz, az a csak meg szponzorom szval ő kap pénzt utánam -.-

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook