Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet leszoktatni egy 7.hós babát az ölben létről? Kezdődő gerincsérv, és nagyon nehéz egész nap... fórum

Hogyan lehet leszoktatni egy 7.hós babát az ölben létről? Kezdődő gerincsérv, és nagyon nehéz egész nap... (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 8. 19:31
nekem nem volt ölbe baba a kisfiam, de amikor elindult folyton ölbe akart lenni, soxor majd elszakast a karom mire kiföztem, most is van ugy hogy ölbe akar lenni,aztán kitaláltam, hogy a konyhaszekrényre felültetem, igy látja mit csinálok, közben játszunk, ha meg éppen nem föztem akkor mindig kitaláltam neki vmit hogy ne unatkozzon. épitökockát beleraktam egy edénybe adtam neki fakanalat, hogy segitsen fözni anyának, mutattam neki hogy kell. ha a szobába takaritok ,mindig adok neki is papirtörlöt hogy segitsen törölgetni, ami nekem a munka neki az a játék. és mindig van uj dolog, ami tetszik neki...én mindent meg tudok töle csinálni, akár palacsintát sütni, akár süteményt...egyszerüen le kell foglalni. bábozzatok plüssfigurával én meséskönyvböl mutogattam neki az állatokat, leültem vele szembe, és gurítottuk egymásnak a labdát...és tetszett neki
2009. ápr. 8. 19:15
Szerintem nem lesz olyan nehéz, hamar rá fog jönni, hogy a földön milyen érdekes. Rakj köré játékokat, ülj le mellé, mondókázzatok! hadd próbálgasson egyedül közlekedni lassan.
2009. ápr. 8. 17:18
én nem vettem fel! biztos h azt akarja mindig? próbáld ki hogy ha leülsz mellé játszani akkor jobb lesz e és ha még mindig üvölt akkor csak ülve tedd az öledbe! én állva nem vettem fel! eszméletlen nagy súlya volt a kisfiamnak! nme bírtam... így muszály volt neki megszokni hogy nem veszem veszem fel4 nehéz volt mert nagyon sajnáltam ..
2009. ápr. 8. 17:16

Csatlakozom az elöttem szólóhoz. nem egyszerű, de hidd el hatásos. Ha a gerinceddel komolyabb baj lesz akkor úgy sem tudod fel venni.

Két három kemény nap de megéri.

Ja és bármennyire hihetetlen mondogasd neki, hogy miért történik ez vele, hidd el megérti. Az a lényeg hogy te nyugodt legyél, amikor beszélsz hozzá. Kapcsolj be neki valami nyugtató zenét, az is hatásos lesz!

3. K.né (válaszként erre: 2. - Ritaanyu)
2009. ápr. 8. 17:12
Szinte elviselhetetlenül ordít, amíg fel nem veszem. Hagyjam?
2009. ápr. 8. 17:10

nagyon egyszerűen!! NE VEDD FEL!!! én is így voltam! 3 napig üvöltött de sikerült leszoktatni ...

kiegyeztünk abban hogy csak akkor jöhetett ölbe ha ültem!!

2009. ápr. 8. 17:08
Hogyan lehet leszoktatni egy 7.hós babát az ölben létről? Kezdődő gerincsérv, és nagyon nehéz egész nap...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook