Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet leellenőrizni, hogy a párom hányszor lép be az msn-re, mennyit beszél ott, ha nincs mentett beszélgetés? fórum

Hogyan lehet leellenőrizni, hogy a párom hányszor lép be az msn-re, mennyit beszél ott, ha nincs mentett beszélgetés? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. márc. 14. 16:41

szerintem nem az a kérdés, hogy hogyan tudom ellenőrizni a másik embert, hanem hogy MIÉRT választottam olyan embert, akit ellenőrizni kell?... :-(


vagy a másik kérdés: miért is nem vagyok olyan őszintében a párommal, hogy úgy akarok róla megtudn valamit, hogy ő nem tudja?... :-(


bátorság, tisztázás. ha hazudik, akkor újra, türelmesen...

meg lehet kérdezni tőle: segíts nekem, hogy együtt megoldjuk azt a bajt, ami miatt nem bízol bennem.

2010. márc. 11. 21:32

csak csendben jegyezném meg, hogy ha lenne olyan oldal, ahol bárki megnézhetné mások msn-skype-beszélgetéseit, vagy privát levelezését, akkor ezek a kommunikációs formák kihalálnának, és a microsoft lehúzhatná az egész messengerügyet a klozeton.


ezt maximum a gép oldaláról lehet megnézni, HA naplózásra van beállítva a program. másik lehetőség az említett keylogger program (az illető tudta nélkül ezeket használni sérti a titokhoz való jogot).


hogy milyen programok voltak használva, advanced userek számára megtekinthető a registryben, muichache-nek hívják, de ez nem ad felvilágosítást az időpontról. ez alapján annyit lehet tudni, a program el lett indítva az elmúlt fél-egy évben.

35. chatrina (válaszként erre: 33. - Kitrákotty)
2010. márc. 11. 17:31

Ha visszaolvastál volna, tudnád, hogy ezen már túl vagyok.

De mindenesetre köszönöm a felettébb hasznos tanácsodat.

2010. márc. 11. 05:17
:D tudom hogy nem ide vág de azért elmesélem. Még a kapcsolatunk elején voltunkés azt kell tudni rólam hogy extra turbó érzékeny vagyok és ha csinálok egy kis hibát mások rájönnek èn napokig szégyenlem magam. Bennem nem volt gyanakvás semmi rossz gondolat csak egy közös ismerösünk a pasi telójára írt smst azt akartam elolvasni. Pont akkor mikor elment zuhanyozni és kiment a szobából. Elővettem a telefont már belejöttem a böngészésbe mikor kinyilt a szobaajtó akkor tudatosult bennem mit csinálok és próbáltam sunyizva összecsukni de az a dög hangokat ad ki mikor ösdzecsukják:D Na mindegy azóta megtanultam hogy ne nyulkáljal a cuccaihoz majdnem vége lett a kapcsolatunknak és én még most is szégyenlem magam. Amúgy a start menü ha feljön nem mutatja az utolsóként használt programokat?
33. kitrákotty (válaszként erre: 3. - Chatrina)
2010. márc. 11. 04:50

Például úgy hogy megkérdezed????? :-O :-S


milyen kapcsolat az, ahol ezt nem lehet megtenni és gyanakodni "kell"??? :-O

32. 9f84fd6bb9 (válaszként erre: 31. - Gombostucske)
2010. márc. 10. 16:35
Te pl. mit szólnál ahhoz, ha itt a hoxán el kezdené olvasgatni, hogy miket írogatsz? Nem mintha ez nem egy nyilvános fórum lenne, szóval miért is ne tehetné, ha úgy vesszük. Tegyük fel, elolvassa, hogy kutatni akarsz utána, és mielőtt Te utánajárnál, hogy miket írogat, bejelnti, hogy repülj cicám, és kutakodj más után! Én annyit hozzáfűznék, hogy hehehehehe...
31. gombostucske (válaszként erre: 30. - 9f84fd6bb9)
2010. márc. 10. 16:23

Azert nem bizok benne, mert mar tobbszor a szemembe hazudott..de mivel szeretem mar 6 eve, meg egy eselyt szeretnek adni a kapcsolatunknak..mert azt is tudom hogy szeret..


Ketfelekeppen nincs szerintem jovoje ennek a kapcsolatnak..


1. Átver, hazudik, ami elobb utobb ki fog derulni, /es az "utóbb" reszt szeretnem kihagyni/


2. Kikeszitem magam azon, hogy vajon most igazat mond vagy nem...es ezen megy tonkre a kapcsolat mind a ket fel reszerol a feltekenyseg miatt..


Eltelt egy kis ido, miota megigerte hogy maximalisan őszinte lesz velem, most le akarom ellenorizni, es ennyi..ha igazat mondott tobbet nem erdekel ez a dolog, ha meg nem mondott igazat akkor meg ő nem erdekel..


De amugy más helyében lehet en sem ertenem..igy sem nagyon ertem..

30. 9f84fd6bb9 (válaszként erre: 29. - Gombostucske)
2010. márc. 10. 16:05
Csak azt nem értem, hogy minek nyúzod még ezt a kapcsolatot, ha nem vagy képes bízni benne. És ha nem találsz semmit, akkor majd megnézed később, meg lecsekkolod a maileket is, meg a telefonját, meg utána kérdezősködsz... Mert mindig azt fogod gondolni, hogy most így nem bukott le, de... Ilyenkor szokott lenni, hogy bár feketén-fehéren más van leírva, de azt látja a féltékeny fél, amit látni szeretne :P
29. gombostucske (válaszként erre: 19. - Clearvoice)
2010. márc. 10. 10:19

En hasonlo problemaval kudzok, es en mar olvastam is egy ket dolgot..szeretnek hinni a paromnak miutan megigerte, hogy tobbet nem fog átverni, de ahhoz szuksegem lenne arra, hogy tudjam mit gondol valojaban..ezert lenne nekem is jo beleolvasni egy ket beszelgetesebe, de nem tudom hogyan, ha nem ferek a gepehez amin beszel..


Jas semmilyen programot nem tennek fel, mert az informatika a vereben van egy perc alatt megtudna.


Tudnal nekem segiteni milyen oldalra lehet belepni ahol meg tudnam nezni? Fontos lenne szamomra hogy ne ketelyek kozott eljek.

28. Ekka (válaszként erre: 23. - Chatrina)
2010. márc. 9. 17:07
Mindjárt megírom priviben:) ..ha ettől megnyugszol:D
27. chatrina (válaszként erre: 25. - Ekka)
2010. márc. 9. 17:07
igen, igazad van, de muszáj lépnem, ő egy "tündéri" pasi, de kínldok ebben a kapcsolatban....ez segítene kilépni. Úgy érzem, hazudik, gyenge vagyok a változtatáshoz "lökés" nélkül. Sajnos ez van.
26. globus (válaszként erre: 24. - Chatrina)
2010. márc. 9. 17:05

Ott csak az van, amit letölt, fájlban kap. Ha nem kap, akkor semmi...

Bolond lenne ott hagyni :)

25. Ekka (válaszként erre: 21. - Chatrina)
2010. márc. 9. 17:05

Miféle bizonyosságra?


Miért kell valakinek minden lépéséről beszámolni? (ez olyan ciki)


Jó persze, az ember nem szeret bizonytalanságban élni, de én pl., ha szeretek valakit, akkor feltétel nélkül megbízom benne..


Bizonyítékot keresgélni meg felesleges. Bizonyíték akkor bizonyíték, ha kézzel fogható, ha keresgélés nélkül megbotlasz benne..:)

24. chatrina (válaszként erre: 22. - Ekka)
2010. márc. 9. 17:04
igen, akkor a dokumentumok-beérkezett fájlokban lenne
2010. márc. 9. 17:03

állítólag simán meg lehet nézni valahol a gépen, hogy mikor, melyik programot használja a felhasználó.

Csak ennyit szeretnék.

22. Ekka (válaszként erre: 20. - Ekka)
2010. márc. 9. 17:02

..ha meg menti, akkor elég a gépen keresgélni:D


..de ugye azt írta, hogy nem menti:)

21. chatrina (válaszként erre: 19. - Clearvoice)
2010. márc. 9. 17:02
nem tudok és nem is akarok belépni az oldalára, de szükségem van némi bizonyosságra
20. Ekka (válaszként erre: 19. - Clearvoice)
2010. márc. 9. 17:01
..ha nem menti, akkor ugyan mit lát?:D
2010. márc. 9. 16:59
ha be tudsz lépni az Ő oldalára, lazán meg lehet nézni kivel beszélt, mikor, és miről :D
2010. márc. 9. 16:59
Kár bizonyítékot keresni. Ha én rájönnék, h a kedves párom kémkedik utánam, otthagynám a francba.
17. Meliga (válaszként erre: 11. - Chatrina)
2010. márc. 9. 16:58
mit nyesz vele? mar ugy is megoli a kapcsolatot a bizalmatlansag, ha most nem talalsz semmit idovel belehajszolod a parod,csak hogy Neked legyen igazad
16. Ekka
2010. márc. 9. 16:55

Szerintem felesleges ez a bizonyték gyűjtögetés.. max. magadat hozod kellemetlen helyzetbe!


Reggel ő néz a tükörbe, nem Te!

(..de ettől függetlenül nem kell egyből a legrosszabbra gondolni:) ) Hm?

15. globus
2010. márc. 9. 16:55
Amit nem akarsz megtalálni, azt ne keresd!
14. Molyka
2010. márc. 9. 16:53
Ha naplózva van, akkor a adat/dokumentumok/naplózott beszélgetések
13. Ekka
2010. márc. 9. 16:53
Miért hiszed azt, hogy csak nővel beszélhet?
12. CsillagTM (válaszként erre: 8. - Chatrina)
2010. márc. 9. 16:53
nem lehet, h télleg ártatlan?
11. chatrina (válaszként erre: 10. - Meliga)
2010. márc. 9. 16:51
így van...de nekem kell a bizonyíték
10. Meliga
2010. márc. 9. 16:50
ennek a kapcsolatnak nincs nagy jovoje...:(
2010. márc. 9. 16:47
keylogger
8. chatrina (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2010. márc. 9. 16:46
már próbáltam....tagad a lehető legártatlanabb képpel :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook