Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet eltüntetni a pattanások után megjelenő nem túl mély hegeket?V.kinek van tapasztalata? fórum

Hogyan lehet eltüntetni a pattanások után megjelenő nem túl mély hegeket?V.kinek van tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. febr. 20. 17:42

Én is a mikrodermabrázió mellett döntöttem.Jövő héten fogok bejelentkezni barcikára vagy miskolcra (még nem tudom).A kozmetikusomat kérdeztem,ő azt mondta,hogy nagyon fáj,olyan mintha üveggel dörzsölnék az arcom.

De máshol meg azt olvastam,hogy nem fáj.

Amúgy nekem is heges az arcom,nem is kicsit,de 1 nagyobb heg van,a többi az kisebb. (2-3)

2010. febr. 20. 17:40
Mibl áll ez, engem is érdekel, mert nekem is van egy pár ilyen foltom.
2010. febr. 20. 17:36
Nekem a barátnőmnek volt eléggé csúnyán heges a bőre, neki is a pattanások miatt.Neki is a mikrodermabrázió segített nagyon sokat!!Tényleg elég látványos volt a változás.De ugye ez sem hoz tökéletes eredményt, ha nagyon mély hegek vannak...De halványítani lehet.
3. Szandikkka (válaszként erre: 2. - 39ff6fe670)
2010. febr. 20. 17:33

elevensors!

Vannak tapasztalataid a mikrodermabrázióról?

Köszönöm válaszod

2010. febr. 20. 17:19
biológiai vagy kémiai hámlasztó kúrával, mikrodermabrázióval.
2010. febr. 20. 17:12
Hogyan lehet eltüntetni a pattanások után megjelenő nem túl mély hegeket?V.kinek van tapasztalata?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook