Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel lehet eltüntetni a dekoltázsról a kis pattanásokta? fórum

Mivel lehet eltüntetni a dekoltázsról a kis pattanásokta? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 1. 08:53
Élesztőt kevés tejjel krémszerűre összekeverni,aztán rákenni a bőrre,és 15-20 percig ott is hagyni!Tui recept!!:-))
2009. jan. 5. 19:50
Csokoládé fogyasztás is lehet.De nem árt egy méregtelenítő kúrát csinálnod,És sokat levegőztetni a bőröd.Nem jó ha állig be vagy bugyolálva.
2009. jan. 5. 19:45
nem kell dekoltázs, nem látszik pattanás
2008. febr. 27. 22:37
Testradír szoli
2008. febr. 27. 21:35
Szoláriummal.
2007. máj. 6. 16:01
Nem is tudom ... Én már sokmindent kipróbáltam, de nem hatott semmi :(( Sajna elég sok pattanás van a hátamon és a mellkasomon, na meg az arcomon is. Nem tudom mivel lehetne őket kiirtani. Szivesen várom tanácsaitokat, mert nekem már nics ötletem. :(
2007. máj. 4. 12:55
AVON korrektorral
4. ipi
2007. ápr. 8. 16:03

Abszolut tilos hozzányúlni, itt ugyanis annyira finom és érzékenya bőr, hogy nekem pl. napokig látszik egy kis vakarás...

Kamillateás lemosás, naponta 2x, vagy más gyulladáscsökkentőket is kipróbálhatsz külsőleg. És pamut szellős ruházat, napoztatás, finoman. Belsőleg tényleg neked kell belenézni a dolgokba... :-( nem könnyű! Sok sikert

2007. ápr. 7. 10:36
Lehet lelki vagy májeredetű oka is. Pszichésen a vállon akkor jelennek meg patik mikor túl sokat vállal az ember, és nem bírja, és ezt nem vallja be. Mellkason hasonló okokból lehet, arc, száj körül ha nem mondasz ki valamit amit akartál, háton pedig, ha nem törődsz valami problémával amivel kéne. Arcon is a különböző területek különböző szervi problémára utalhatnak, a mellkason a szeretet-szeretetlenség jele is lehet...eltűntetni...izzzé...kiváltó okok felszámolása?
2007. ápr. 7. 09:19
nagykabáttal!:P
2007. ápr. 7. 09:18
Mivel lehet eltüntetni a dekoltázsról a kis pattanásokta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook