Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet eltávolítani a foltot a textilből, amibe bele van már ivódva az olaj? fórum

Hogyan lehet eltávolítani a foltot a textilből, amibe bele van már ivódva az olaj? (tudásbázis kérdés)


6. bancsa1981 (válaszként erre: 4. - 22f896f6ef)
2010. febr. 12. 13:50
Ez is étolaj, úgyhogy biztos jó lesz, amit írtál. Legalábbis egy próbát megér, köszi:)
2010. febr. 12. 13:46

Épp most van ebben a témában egy cikk a feminán:

[link]

2010. febr. 12. 13:45
Nem babaolajat, hanem étolajat szedtem ki textilből úgy, hogy befújtam hidegzsíroldóval, kicsit állt, jól kimostam, tökéletes lett, semmi árnyéka sem maradt a foltnak.Próbáld ki egy peluson, elvileg jónak kéne legyen :-)))
2010. febr. 12. 13:42
Nekem tömény mosogatóval sikerült már ráteszed a foltra megdörzsölöd mivel régi szerintem hagyd rajta egy kicsit,próba szerencse.
2010. febr. 12. 13:42
Textilpelenkáról van szó, ezen szoktam beolajozni a babát fürdetés előtt. Próbáltam már 90 fokon mosni, de semmit nem ért. Már ott tartok, hogy felváltva használok kb. 6 pelust, mindegyik szinte egybeáll az olajtól.
2010. febr. 12. 13:40
Hogyan lehet eltávolítani a foltot a textilből, amibe bele van már ivódva az olaj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook