Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet egrest (piszke/pöszméte/büszke) telepíteni? fórum

Hogyan lehet egrest (piszke/pöszméte/büszke) telepíteni? (tudásbázis kérdés)


10. cirmesitompika (válaszként erre: 9. - Mamoca1234)
2008. máj. 20. 15:06
köszi.Megpróbálom.
2008. máj. 20. 09:35
GYÖKERESEN ÜLTESD ŐSSZEL, UTÁNA KÖVETKEZŐ ÉVBEN LEHAJLÍTOD AZ ÁGAT, LEFÖLDELED, ÉS MEGGYÖKEREZIK.
8. M_Marcsa (válaszként erre: 7. - Cirmesitompika)
2008. máj. 15. 17:09

azT NEM TUDOM.

Próbát megér.

7. cirmesitompika (válaszként erre: 6. - M_Marcsa)
2008. máj. 15. 10:05

Jó de nekem nincs. Ha hozok valahonnan, akkor is jó így? Nem kell gyökér?

Ez furcsán hangzik.

6. M_Marcsa (válaszként erre: 2. - Cirmesitompika)
2008. máj. 14. 20:35
A bokorról fektetsz le ágakat, batakaor földdel, kigyökerezik. Nem tudom mennyi idő alatt. Én csináltam .
2008. máj. 14. 18:19

KÖSZI MINDKETTŐTÖKNEK.

SZÉP NAPOT!

2008. máj. 14. 12:48
Szia!Megpróbálhatod a vesszőt is leszúrni,de én azt csak ősszel tenném.De kiásott tőről szaporítható-ez biztos.A legtöbb kertészeti árudában kaphatsz tövet,és még válogathatsz a fajták között is.De ha a szomszédodnak van pár bokra,és szívesen ad,ha kérsz-tedd azt,így legalább pénzedbe sem kerül,ha mégsem ered meg.Jah..és vedd figyelembe azt is,hogy most már nem igazán kedvez neki az idő sem-locsolni-locsolni-locsolni..Sok sikert!:)
2008. máj. 14. 12:43
Kertészetben kaphatsz egresfát,esetleg bokrot is.Ezek a maiak már nem annyira ellenállók,mint a régi,nem agyon nemesítettek.Mi nagyon szeretjük,szörpöt,dzsemet készítek belőle.Nyersen teszek a fagyasztóba,mert Párom szereti télen a husik mellé szósznak elkészítve.Igazán sok munka nincs vele,igényli az öntözést,permetezést,tehát az odafigyelést.Jó telepítést kívánok!!!
2008. máj. 14. 12:15

Vesszőt kell venni, leszúrni a szomszédtól kért ágat, magról...?

Ki tudja?

2008. máj. 14. 12:14
Hogyan lehet egrest (piszke/pöszméte/büszke) telepíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook