Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan legyünk pozitívak? fórum

Hogyan legyünk pozitívak? (beszélgetős fórum)


8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Bambu29)
2023. aug. 3. 08:24
Sajnos ez nem olyan dolog, amit pár jótanács nyomán meg lehet valósítani. Alapvetően azt tudod csinálni, hogy minden helyzetben keresel valamit, aminek lehet örülni. A változás és az önbizalomnövelés viszont önismereti munka, ami nem megy egyik napról a másikra.
7. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Bichi)
2023. aug. 3. 00:00

Pontosan! Nem érdekel, hogy nem olyan a testem, mint 20 éve. Nem kell tökéletesnek lenni, hogy az ember vonzó legyen!

A testünk , szépségünk változik, de mi ettől maradhatunk önmagunk.

6. Bichi (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. aug. 2. 23:46
Hát attól, hogy rendben van a lelked még nem lesz rendben a tested is, csak pont nem érdekel :DDDDDDDD
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. aug. 2. 20:17
Szépen írtad🌻
4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Bambu29)
2023. aug. 2. 19:25

Fogadd el magad és élvezd az életet, a virágok színét, a nap melegét, a hűsítővíz ízét az egészséged stb.. Ne vedd természetesnek ezeket a dolgokat. Légy hálás érte.

Tanuld meg kényelmesen érezni magad a kedvenc ruháidban. Soha ne érdekeljen, ki mit gondol rólad, mert magaddal kell együtt élned, nem mással.Tehát, ha neon színt akarsz hordani, akkor tégy úgy.

A problémák. Mindenkinek van.Nekem is, amin tudok változatok, amin nem, azt elnapolom, vagy bedobozolom.

Mindenkinek vannak hibái, nekem is.Csak a megfelelő társ kell, aki elfogadja ezeket.

Testi hibák. A nők felfújják ezeket. Ha rendben van a lelked, akkor a tested is. Aki szeret, annak akkor is tetszeni fogsz, ha narancsos lesz a lábad és a melled a derekad köré csavarodik egy óvatlan pillanatban. A lényeg, ragyogj. Legyél őszintén mosolygós. A szomorkás embereket te sem szereted.

A negatív gondolatokat told el. Amint eszedbe jut, gondolj valami szépre. Ezt idővel ki tudod tolni, egyre kevesebbszer fog eszedbe jutni. Gyakorold. Én ezt tettem.

A lényeg, hogy szeresd magad.

Hirtelen ennyi. :)

3. f3dd8cb605 (válaszként erre: 2. - F3dd8cb605)
2023. aug. 2. 17:18
Ezenkívül hobbik, pihenés, önkémteskedés, barátok, párkapcsolat és szex. Ezek mind segítenek.
2023. aug. 2. 17:12
Szerintem a pozitív gondolkodás tanulható. Van számtalan önismereti könyv, ami ezzel foglalkozik. A sporttól sikerélménye és önbizalma lesz az embernek. Fuss egy maratont például. Ép testben ép lélek. Önbizalom fejleszthető még pszichológussal. Ezen kívül mondogasd otthon a tükörbe magadnak, hogy milyen jól nézel ki. Kényeztessük a testünket (senki ne gondoljon rosszra). Vagy egy kis otthoni nudizás is dobhat az önbizalmon, önelfogadáson.
2023. aug. 2. 17:06

Sziasztok hogyan legyünk pozitívak hogyan kezdjük el hogyan legyen önbizalmunk?

Hogyan változunk jobb emberré hogyan változunk pozitívabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook