Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan készíthetném fel a hajam a szőkére? fórum

Hogyan készíthetném fel a hajam a szőkére? (tudásbázis kérdés)


5. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Drflora)
2021. máj. 28. 16:26

Ha erős hajad van bírni fogja a szőkítést, míg a gyenge hajat többé kevésbé megviseli.

Amúgy olyan dolgok amiket mindenki mondogat.

Hidratálás, végek visszavágatása, pakolások, a hajat érő hő minimalizálása, hajvitaminok.


Én is utáltam az eredeti se szőke, se barna (szavaimmal élve mosogatóvíz) hajszínemet. Mindig szőkítettem, elege is lett, letört mint a sz@r. Most rézvörös vagyok, de az én hajamon van egy egy kicsi szőkés beütése. Ez is jól áll világos bőrhöz. Semmi erőszak, csak tipp.

4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Drflora)
2021. máj. 28. 07:42

Én annó sötétbarnából hoztam ki hamvas szőkét.Mai napig én festem,igaz kellő tapasztalatom,kézügyességem is van hozzá.

Barnából ne is számíts rá,hogy teljesen világos szőke leszel.Ha teljesen ki is szivatod,akkor is rozsdasárga lesz...többször kell àtfesteni ahhoz,hogy szép szőke legyél.

Azt nem írtad,hogy a szőke melyik árnyalatára gondoltál?


Vedd figyelembe azt is,hogy hiába fehérbőrű vagy,nem állna jól a szőke haj bármelyik árnyalata...

Nekem legalábbis a leges legvilágosabb szőke,hamvasított verziója a jó,ami enyhén arany hatást kelt,az nem.Szóval ki kell tapasztald,esetleg konzultálj személyesen egy fodrásszal.

3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Drflora)
2021. máj. 27. 14:05

Otthon sehogy!


A feketebol meliral csinalnak vilagosabbat, ha ki tudod fizetrni.

De gonsolom, nem....



A paletta szerit sotet szoke vagyok, de az atlag ember szerint vilagos barna.


Ne probalj otthon szokiteni!

2021. máj. 27. 12:17

Sok-sok hidratálás, kívül belül.

Jobb lenne ezt 1 jó fodrásztól megkérdezned, aki a te hajadnak megfelelő terméket ajánlana, de ami nekem bevált anno:

- napi 3l víz,

-nedves hajra pakolás (én matrix termékeket szeretem)

-vitaminok

-egészséges kaja

-rendszeres vágás

-ne fond, gumizd sokszor

2021. máj. 27. 11:44
Gyermekkoromban voltam utoljára szőke. Sajnos már nagyon fiatalon festettem a hajam úgy 7.osztálytól. Mindenféle színű voltam de hosszú évekig fekete. Most 26 vagyok, már nem akarok többé sötét hajat még akkor sem ha állítólag jobban állt. Szerintem sokat változtam és már nem illik hozzám a barna és a fekete. Nagyon világos bőrű vagyok, és zöld a szemem. Szeretnék váltani, 30 után már teljesen szőkére de addig is valami átmeneti megoldást szeretnék. A Balayage technika nagyon tetszik. Még nem kértem időpontot mert kicsit regenerálom a hajam,mivel 2 évig hajhosszabbításom is volt. Addig nem szeretnék menni fodrászhoz amíg nem pihen egy picit. Addig szeretnék valami jól bevált tanácsokat kérni,mi lehet jó a hajnak. Amennyiben van ötletetek , légyszi osszátok meg velem viszont ha lehet még megfizethető árban. köszönöm. Mindent szívesen olvasnék a szőke hajjal kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook