Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyenre fessem az éveken át szőkére melírozott, roncsolódott hajam? (szivatott eljárás, nem festék) fórum

Milyenre fessem az éveken át szőkére melírozott, roncsolódott hajam? (szivatott eljárás, nem festék) (tudásbázis kérdés)


13. Anda39
2012. nov. 30. 15:38

Meg lehet csinálni szépen úgy, hogy ne legyen ápolatlan kinézeted, de idő kell hozzá.

Először is valami sötétebb szőkét kell használni. A hajtőre mehet a festék, a hajvégre pedig színező, gyenge oxival, és persze vágás is szükséges. Rendszeresen hajpakolás, nincs hajvasalás/hajsütés. Nem árt, ha fodrász csinálja, mert tudja, hova mit kenjen, hogy ne ártson.

2012. nov. 30. 10:36

Viccesen Valószínűre.. :)

Most mikor beléptem jutott eszembe.

Olló és a télen pihentetni kellene a fejbőrt és a hajat is.

11. c6973617d3 (válaszként erre: 10. - Dorcica78)
2012. nov. 30. 10:33

Mit jelent az hogy bemosod?

Azért gondolom ahogy a leírásban van rajtahagyod 20-30 percig, nem csak szimpla mosás?


Amúgy én is most vagyok szőkéból barnába alakulóba, kevesebb sikerrel :(

2012. nov. 29. 12:47
Nekem is roncsolódott, mondjuk nem ennyire durván...Most úgy döntöttem , kicsit pihentetem, befestettem az eredeti színére, de ugye azt a szőke eléggé ledobja, így havi 2-3x, bemosóval átmosom, ami nagyon jó, mert kikopik hamar, és 2-300 Ft-ból meg van,nem roncsolja a hajat,és szép színe lesz. Tavaszig ez lesz, utána ismét szőke, mert nagyon hiányzik :(
2012. nov. 29. 12:34
Mindegy milyenre fested, mert nem fogja rendesen befogni. Én is jártam már így. A leszívatott, majd szőkére festett hajamat befestettem szép vörösesre, de ahogy nőtt le a tövét másmilyenre fogta be a festék és eszméletlen ronda volt. Utána megint kiszőkítettem, most pedig ott tartok, hogy lenövesztem az eredeti hajszínem. A szőkítésre csak ez az egyetlen megoldás van.
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Baboca94)
2012. nov. 29. 12:17

A szőke festék sem "fest", az is szív, int a szőkítőpor, vagy krém, csak azok kissé durvábban dolgoznak.

Ha már roncsolódott és törik, akkor szépen fokozatosan le kell növeszteni és közben visszavágatni. Ha erre ráfestesz, akkor csak még jobban tönkreteszed, nem beszélve arról, hogy eleinte többször kell festeni, mert a szőke ledob minden színt.

2012. nov. 29. 12:14
én amennyire lehet a természetes hajszínem felé festetném és akkor akár még festeni sem kell.
6. töprengő (válaszként erre: 5. - A97b9a4e4e)
2012. nov. 29. 12:13
Nálad a pont..
2012. nov. 29. 12:11
Ollót neki szerintem, és növeszd le az eredeti hajszíned. Ha már roncsolódott, nem érdemes se festeni, se növeszteni, a töredezett, szálkás hajnál igénytelenebb nincs.
2012. nov. 29. 12:10

:D.

Én pihentetném tavaszig..

Kb 8 éve volt festve, kipróbáltam. De azóta se festem, lenőtt már rég és nm is fogom.. ( jó nem ezt kérdezted )

3. Bettyg (válaszként erre: 2. - Dominós)
2012. nov. 29. 12:09
vagy mozdonyszőke?
2012. nov. 29. 12:03
zöld?
2012. nov. 29. 11:58
Milyenre fessem az éveken át szőkére melírozott, roncsolódott hajam? (szivatott eljárás, nem festék)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook