Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kerültél be egy munkahelyre? Ajánlottak vagy interjúztattak, esetleg másképpen? fórum

Hogyan kerültél be egy munkahelyre? Ajánlottak vagy interjúztattak, esetleg másképpen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. júl. 13. 14:55
Jelentkezési lapot töltöttem ki, volt betanulás, 3 hónap próbaidő és utána határozatlan idejű munkaszerződés.
2007. júl. 13. 14:36
Ajánlottak,és felvettek.
2007. júl. 13. 08:25
önéletrajzot küldtem be ,és behívtak elbeszélgetésre.igaz másik munkakörbe kerültem mint az eredeti elképzelésem volt,de ezt is nagyon szeretem csinálni
2007. júl. 11. 06:32
Jelentkeztem, és felvettek!
2007. júl. 11. 06:23

Nekem még csak első munkahelyem van. Így arról tudok írni.

Én is itt voltam gyakorlaton, és mikor végeztem, pont üresedett egy hely, iiletve a rég üres helyre megkapták a státuszt. Nekem is pályázni kellett. Volt interjú, aztán második körben egy fejvadász-pszichológussal kellett beszélgetni, harmadik körben a jegyző asszonnyal, és utána döntöttek. 6-an jelentkeztünk, és persze tudom, hogy előnyt jelentett, hogy engem ismertek már, tudják, milyen velen együtt dolgozni.

Végül én kaptam meg az állást, és nagyon örültem neki. :)

2007. júl. 11. 05:45

Az első munkahelyemre hívtak. Ott voltam előtte gyakorlaton, s kértek, ha lehet akkor őket válasszam. 10 évig dolgoztam ott. Természetesen pályáznom kellett az állást, de tudtam, h nekem írták ki a pályázatot.(Aztán férjhez mentem, s elköltöztem egy másik városba a férjemhez.)


Másodszorra GYES-en lévő kollegát helyettesítgettem 1 tanévig, s ő visszajött utána.

Végigjártam önéletrajzzal, kísérőlevéllel a kezemben a potenciálisan szóba jöhető munkahelyeket, s az igazgatókat kerestem a tanítási szünetben 5 percre, időpontot kérni.

A legtöbb helyen azonnal interjúztattak is. De állás nem volt.


Végül megnéztem hol tudnék dolgozni - időbeosztás miatt - s bekönyörögtem magam betanított munkásnak arra a helyre ahol jelenleg is dolgozok. Csakhogy azóta vezető beosztásban.

Itt mindenkinek egy interjúval kezdődik a felvételi eljárás.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook