Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell kezelni egy kisebbségi érzéssel küzdő férfit? fórum

Hogyan kell kezelni egy kisebbségi érzéssel küzdő férfit? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. nov. 2. 15:15
Lehet hogy rosszul fogalmaztam. Arról van szó,most már le írom,amikor össze jöttünk egy csendes embert ismertem meg. Nem volt egy normális ruhája,gondoltam nem baj majd veszünk ,és kész. Rengeteg ruhát, és pipere dolgokat vettem neki. A barátaim ki vitték magukkal külföldre dolgozni. Egy párhónap múlva, már azt mondták a barátaim ,már nem viszik ki ,mert ez nem normális. Mivel a nyelvet nem ismerte, mindig azt hitte hogy a főnökeik róla beszélnek. Azért másfél évet még ki vitték. Itt változott meg a dolog, féltékenység ok nélkül,és többször nagyon meg vert. Már szerencsére két hónapja el költözött. Valamit én rontottam el?
14. a0d83ccd26 (válaszként erre: 12. - 10846c73f8)
2013. nov. 2. 15:11

Ha valaki empatikus az nem feltétlenül anyáskodik. Azt kérdezték,hogyan kell ezt megoldani.


Te ráadod a kabátot,én meg leveszem róla:P Ha már a férfiasságot kell éreztetnem velük..:P


Látod, a női és a férfi agy tök máshogyan tekereg:)

2013. nov. 2. 15:10

Minden szakításnál lerombolják az önbizalmunkat. Főleg ha áldozatnak érezzük magunkat, és mi kerülünk ki vesztesen a "csatából". Szerintem ez normális dolog. Majd jön egy másik és helyreteszi benned a dolgokat. Hasonlót már én is éreztem, voltam ilyen szituban, amikor nem én voltam a gyöngébb a kapcsolat kezdetén, de a legvégén mégis úgy éreztem én szívtam a nagyobbat, és akkor volt szitkozódás, meg átkozódás, meg hogy soha többé. De sajna ez nem ilyen egyszerű. :(

Azért sok sikert neked, hátha a következővel több szerencséd lesz. ;)

12. 10846c73f8 (válaszként erre: 8. - A0d83ccd26)
2013. nov. 2. 15:04

Te is kabátokat húzgálnal, csak a fodros-tollas-habos-babos verzióból :)


Az enyém lehet, hogy kényelmetlen és helyenként szorít, de azt szabták férfiakra.


Ne akarjuk már tovább kasztrálni azt, akinek már úgy is valami miatt önbizalom hiánya lett ... és ha magatoknak is jót akartok, akkor ne legyetek anyjuk helyett anyjuk, mert úgy fogtok járni, mint a kérdező.


Nem sanyargatni kell a férfiakat, hanem éreztetni, hogy férfiak. A megjátszott, túljátszott dolgok csak rontanak az alap problémákon. A túlbabusgatástól meg, elhidegülünk attól a partnertől, akire szexuális vágyódásunk tárgyaként is! kéne tekintenünk.

11. a0d83ccd26 (válaszként erre: 9. - 3b1a5ec920)
2013. nov. 2. 15:02
Nálad a pont:)
10. a0d83ccd26 (válaszként erre: 7. - 26eac75b9d)
2013. nov. 2. 15:01

"remélem vissza csúszik oda, ahonnan indult."


Hogy milyen kis önzetlen vagy:)


Hogy csattanhat rajtad az ostor? Önbizalmat adtál neki, de ha rajtad csattintgathatta az ostorát,akkor lehet neked is kellene némi önbizalom:)Vagy a sajátodat adtad neki,és így neked nem maradt?:)


Nem értem ezt a gondolatmenetet:)

2013. nov. 2. 14:59
Kell vagy lehet? - mert nagyon nem mindegy!
8. a0d83ccd26 (válaszként erre: 6. - 10846c73f8)
2013. nov. 2. 14:58
Igen szeretnék:) Mert szerinted mindenkire ugyanaz a kabát húzható rá.
2013. nov. 2. 14:57
Azért kérdeztem, mert ha még egyszer az utamba kerül ilyen,hogy kezeljem hogy jó legyen. Remélem nem kerül ilyen az utamba. A párom ilyen volt, de akkora önbizalmat adtam neki, hogy a végén rajtam csattant az ostor, nem kicsit. Már nem vagyunk együtt, és remélem vissza csúszik oda, ahonnan indult.
6. 10846c73f8 (válaszként erre: 4. - A0d83ccd26)
2013. nov. 2. 14:56

Szeretnél vitatkozni nőként velem arról, hogy működnek a férfiak? :)


Engedtessék már meg nekem, hogy férfiként talán egy picitt jobban értsem a férfi lélek működését.

5. syria (válaszként erre: 1. - 26eac75b9d)
2013. nov. 2. 14:53

Egyrészt: egyetértek Katinkaboszival.

Másrészt: ajaj! Az ilyenekből szoktak kialakulni a betegesen féltékeny férfiak. Azt ajánlom, figyelj a féltékenységre utaló jelekre!

4. a0d83ccd26 (válaszként erre: 3. - 10846c73f8)
2013. nov. 2. 14:53

Mi ez? Taigetosz therápia?? "Csernusdoki" helyére pályázol?


És ez a pofozkodás...húúú ,szóval ez aztán tényleg tökre férfias, sőt határtalan önbizalomra vall:(

3. 10846c73f8 (válaszként erre: 1. - 26eac75b9d)
2013. nov. 2. 14:47

Férfiként mondom ezt, hogy egy nagy pofonnal. Ha elkezded babusgatni, vagy a komplexusát akarod a szavaiddal túlharsogni, az nem fog segíteni rajta.


Pofon kell, ami kizökkenti. De mondjuk az nem biztos, hogy pont tőled kéne megkapni. Lehet, hogy az élettől kéne, egy élethelyzet, ami kapcsán észbe kap és átértekeli a dolgait.

2013. nov. 2. 14:44

Kezelni semmiképpen, csak segíten, hogy leküzdje :)

Szeretettel, megértéssel, sok beszélgetéssel, egyébként szinte nincs ember, aki ne küzdene ezzel, csak nem mutatja :)

2013. nov. 2. 14:42
Hogyan kell kezelni egy kisebbségi érzéssel küzdő férfit?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook