Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan juthatok el pszichológushoz a társadalombiztosítás terhére? fórum

Hogyan juthatok el pszichológushoz a társadalombiztosítás terhére? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 7. 08:52
pszihiáterhez nem kell beutaló, pszihológushoz kell.
2013. márc. 3. 17:07
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 3. 08:56

Jahn Ferenc kórházban van pszichiátriai szakerendelés , beutaló nem kell és majd ő javall pszichológust

Mifelénk ugyanigy van, pszichiáter adott pszichologushoz beutalót/időpontot

2013. márc. 3. 08:54

Nem olyan kevés az a kétheti egy alkalom.

Öcsém kedvesének is nagyon jót tett (nem tudom hogy hová járt, talán Nagykátára.)

4. wanda2 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2013. márc. 3. 08:48
Sokkal jobb a 2heti 1 alkalom is, mint a semmi, menj csak bátran szakemberhez.
2013. márc. 3. 08:43
Szia!Engem a hàziorvos utalt be,kèrtem időpontot és ennyi!Sajna itt nàlunk nem jók ,de hàtha Nàlatok jobbak!
2013. márc. 3. 08:42
Úgy tudom, hogy beutaló köteles, a háziorvosoddal beszéld meg.
2013. márc. 3. 08:36

Pszichológusra lenne szükségem, "természetesen" a magánrendelést nem tudom kifizetni. Próbáltam guglizni, de nem sok eredménnyel. Örülnék, ha valaki tudna válaszolni a kérdéseimre:

- kell-e háziorvosi beutaló?

- egyáltalán van-e Dél-Pesten tb alapú rendelés?

- tényleg igaz az, hogy kéthetente 1 órát tudnak szánni egy-egy páciensre a túlzsúfoltság miatt? (gondolom akkor nem sokat érhet az egész...)


Hangsúlyozom, nem pszichiáter, hanem pszichológus, tehát nem gyógyszert szeretnék szedni, hanem az ún. életvezetési problémáimat szeretném megoldani, mert egyedül nem megy, segítségem nincs, és lassan megfulladok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook