Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan jelentettétek be a baba érkezését? fórum

Hogyan jelentettétek be a baba érkezését? (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 17. 10:28

Nálunk még nincs úton gyerek, de a férjemnek már elterveztem, hogyan fogom:

-nagy Így jártam anyátokkal fan. Fogok neki csináltatni egy "megjött apuci" pólót, ami mellé oda lesz montírozva az ő képe :D

Gondolkozok azon, hogy legyen egy összeillő szettünk, nekem egy megjött anyuci, majd egyszercsak egy megjött a babuci póló. És akkor majd játszhatunk ilyen mutogatós nénit/bácsit azzal, akinek elmondjuk :D

4. Cassidie (válaszként erre: 3. - Nilem023)
2021. ápr. 8. 21:56

Nagyon aranyos a tusfurdos ötlet 😊😊


Kaparost néztem en is, azt akkora gondoltuk, amikor mar tudjuk a nemét és akkor azt kaparjak le🙂 nem tervezünk babavaro bulit, így majd kaparhatnak helyette😁


Nagyon izgulok, hogy 2 hét múlva elmondjuk🙂

3. nilem023 (válaszként erre: 1. - Cassidie)
2021. ápr. 8. 21:50

Mi a férjemmel megegyeztünk hogy együtt csináljuk meg a tesztet és ez így is történt 😊 szóval neki nem volt meglepi! Viszont az én szüleimnek vettünk egy-egy baba tusfürdőt mama és papa felirattal!😊 Először csak néztek, főleg apukám de aztán leesett nekik mit is jelent ez😊

Mi vártunk a bejelentéssel addig amíg orvos nem látott és mondta hogy minden oké és van szívhang! Ez nálunk a 7. héten volt! A többi családtagnak az uh képet vittük!

De ha jól tudom van vmilyen kaparós sorsjegy is amivel be lehet jelenteni a pici érkezését, az is nagyon jó lehet😊

2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Cassidie)
2021. ápr. 8. 11:06

Ebben a témában nyitottak már fórumot,nézd csak meg.


Anno rólam 12 hétig senki nem tudta hogy gyermeket várok.

2021. ápr. 8. 08:09

Mikor és hogyan mondtátok el a családnak, hogy baba érkezik?


Párom első perctől tudja, habár nem így terveztem, de ahogy meglattam a 2.csikot, futottam ki a teszttel hozzá, hogy biztos jól látom-e és tényleg ott van-e az a bizonyos 2.csík 😅🙈


8hetes vagyok, de a 10.heten ha minden rendbe van, a szűk családnak (tesók, szülők) már szeretnénk elmondani, mert egyre nehezebb eltitkolni és már gyanakodnak is. Örültem volna, ha 12.hetig titok maradhatna, de így még talán meglepi lehet.😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook