Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éljem túl? Annyira hiányzik, hogy beleszakad a szívem.. fórum

Hogyan éljem túl? Annyira hiányzik, hogy beleszakad a szívem.. (beszélgetős fórum)


1 2
27. Pasionella (válaszként erre: 25. - 834a60d776)
2014. dec. 16. 15:17
Még ennél is rosszabb?
26. Pasionella (válaszként erre: 22. - Kriszta773)
2014. dec. 16. 15:17

Amikor meg nem voltam féltékeny akkor sem haladtunk előre, akkor mindig azt mondta, hogy azért nem mert féltékeny voltam...és teljesen mindegy volt, hogy már hónapok óta nem.

Sokat tűrt az tény de én is sok mindent tettem a kapcsolatért.

Ő a szüleivel él, úgy érzem sosem fog onnan kiszakadni.

Most időnként megint féltékenységet érzek ha csak abba gondolok bele, hogy máshoz fog hozzáérni.

Megint csak egy kis lépés választ el attól, hogy írjak neki vagy hívjam. Ez több mint őrjítő.

Már hiába is könyörögnék, meg nem is akarok könyörögni, eléggé lemondtam minden női mivoltomról, mindenről ami én voltam.


Nem tudom mihez kezdjek, eddig mindig vártam valamit, vártam hogy írjon, hívjon, jöjjön...most mire várjak?

25. 834a60d776 (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2014. dec. 16. 15:16

Lesz még rosszabb is ha ez vígasztal!:-((


Szerintem kezdj hozzá valamilyen sporthoz, amit szívesen művelsz, mivel koncentrációt igényel, így kikapcsolja az agyat!:-)) Ezt tudom javasolni, hidd el segíteni fog!:-)

24. Pasionella (válaszként erre: 21. - Shanee)
2014. dec. 16. 15:14

Vele csak hétvégén voltam boldog :-( és olyankor is mindig rettegtem, hogy jön újra a vége, és ujjabb hét...

Semmit sem csináltam magamért hétköznap csak lógtunk a telefonon állandó jelleggel, amikor meg dolgoztunk akkor gmail... hiányzik minden, még ezek is.

A mai nap talán a legrosszabb vagy én nem tudom miért vagyok megint ennyire padlón...

23. Pasionella (válaszként erre: 15. - BESTia ☺)
2014. dec. 16. 15:12
Nem tudok válaszolni, nem enged a hoxa, azt írja ki a nevedre hogy nincs ilyen felhasználó...
22. kriszta773 (válaszként erre: 17. - Pasionella)
2014. dec. 16. 15:11

meg tudnád felelni azt őszintén, hogy ugyan mitől érezted úgy, hogy ő lehetne a férjed, gyerekei apja?

mert ahogy láttam, ebben a kapcsolatban egyáltalán nem haladtatok előre, nem vált szorosabbá, folyton féltékeny voltál, ő meg türelmes, és kábé ennyi. nem is lehetett alkalmad annyira megismerni őt egy igazi kapcsolaton keresztül. mert ahogy írtad, könnyű hétvégére pár órára kedvesnek lenni, nem nagy kunszt senkitől

21. Shanee (válaszként erre: 19. - Pasionella)
2014. dec. 16. 15:11
Figyelj, tapasztalatból mondom, hogy tudom, mit érzel.....De túl kell tenned magad rajta, és majd jön egy kisebb Ő, akivel boldog leszel. Még ha nem is annyira, mint Vele, de az leszel.
20. Zita..59 (válaszként erre: 6. - Pasionella)
2014. dec. 16. 15:10
Tudod ez fáj, mert ez olyan, mint a gyász. Azért mindennap jobb lesz, egyszer eljön az idő, hogy magadra fogsz haragudni, hogy lehettél ilyen, hogy ennyit szenvedtél valakiért, aki igy nem törődik azzal, hogy Neked ennyire fáj. Fel a fejjel, jobbat érdemelsz, csak még nem tudod, de majd rájössz!
19. Pasionella (válaszként erre: 16. - Shanee)
2014. dec. 16. 15:09
Ezzel sokat érek, hogy lesz mire emlékeznem...
18. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2014. dec. 16. 15:09
próbáld néha józan ésszel nézni, mert ahogy olvastam, ez a kapcsolat sosem volt igazán kapcsolat, csak te ragaszkodtál hozzá, inkább volt kellemes szabadidő partnert, és ha te is így vetted volna, akkor élvezted volna, nem szenvedtél volna végig benne. mert ugye mindig is érezted, hogy kevés ez feléd. most majd lesz alkalmad arra, hogy olyan férfit találj, akivel nemcsak távkapcsolatban elszórakozgattok, és nem veszed igazi törődésnek a puszta emberséget meg kedvességet, hanem olyat találsz, akivel akarjátok igazán egymást, együtt. néha ilyen fájdalmas dolgokon kell túlesni ahhoz, és elfogadni és tenni döntéseket, hogy valami sokkal jobb jöhessen :)
2014. dec. 16. 15:09
Én nála éreztem életemben először, hogy Ő az igazi, az a férfi aki lehetne a férjem, gyerekeim apja. Az előző kapcsolatomban azt hittem bennem van a hiba, hogy nem akarok gyereket, nála pedig végre éreztem...
16. Shanee
2014. dec. 16. 15:08
Idővel jobb lesz. Aztán amikor azt hiszed, már jobb, megint jön a mélypont. Ez ilyen, de TÚL FOGOD ÉLNI!!! Próbáld elfoglalni magad valamivel. Ha ő a Nagy Ő, akkor sem biztos, hogy vele fogod leélni az életedet. Maximum mindig szép emlék lesz. ÉS tudod, kevés embernek adatik meg, hogy ekkora szerelemben legyen része (tudom, átéltem nemrég, és annak is vége lett), de legalább lesz mire emlékezned 80 évesen....
15. BESTia ☺ (válaszként erre: 13. - Pasionella)
2014. dec. 16. 15:06
Írok levelet.
14. Miss Poppy (válaszként erre: 10. - SÁFÁRNÉ)
2014. dec. 16. 15:00

Tudom,hogy szar most neki,de nem hinném,hogy ebbe fog elpatkolni szegény Pasionella!


2,5év,még nem a világ,pláne,hogy egy távkapcsolatról beszélünk....

Ahol,a pasi nem akart komolyabbat...hogy ez mit jelenthet?

13. Pasionella (válaszként erre: 9. - BESTia ☺)
2014. dec. 16. 15:00
A szorongástól az önbecsülésig: Pál Ferenc
12. mothertiger (válaszként erre: 10. - SÁFÁRNÉ)
2014. dec. 16. 14:58

Nagyon is sokat.

Később még többet lehet szenvedni a büszkeség HIÁNYÁTÓL...

11. Rozália (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2014. dec. 16. 14:57

Ha többször voltatok a szakítás szélén, akkor ez a kapcsolat egyébként sem lett volna hosszú életű.

Örüljél neki, hogy most történt meg és nem, amikor teszem azt család vagytok, 1-2 gyerekkel.

10. SÁFÁRNÉ (válaszként erre: 8. - LadyHeather)
2014. dec. 16. 14:56
Amikor az ember ennyire szenved,mit számít már a büszkeség?
2014. dec. 16. 14:53
Mi a könyv címe?
2014. dec. 16. 14:47

Nagyon sajnálom ami történt, de hol a büszkeséged?

Ne alázkodj meg előtte, annál kevesebbre fog becsülni. Mindenki túlesik egy-egy ilyen szakításon, fogadd el, hogy nem ő volt az igazi. Gyászold meg, aztán kezdj újra élni, annyi lehetőség van még előtted! Kitartás!

2014. dec. 16. 14:45

Múlthéten volta pszihológusnál, a héten akartam még menni de nem ér rá :-( ajánlott egy könyvet de a neten sehol sem találom.

Félek az egyedülléttől pedig csak hétvégén nem voltam egyedül...

6. Pasionella (válaszként erre: 5. - Miss Poppy)
2014. dec. 16. 14:44

Nem ezzel pattintott le csak besokalt meg félt, attól is hogy nem megy nekünk ahogy eddig is úgy tűnt nem megy és attól is, hogy neki nem megy. Ő beteg, bármikor újra az lehet és én maradhattam volna magamra, de én ezzel együtt vállaltam.


Este barátnőmék elakarnak vinni fürdőbe, mennék de mindig odajártam vele és talán rosszat fog csak tenni, mert majd várom, hogy minden sarokból bukkanjon elő...


Időnként pánikrohamok jönnek rám amikor olyan helyen vagoyk ahol vele voltam. Ki akarok onnan menekülni a levegőre, ott jól kisírom magam, és 10-15 perc múlva elmúlik de szörnyű, hányinger, szédülés, gyorsabban ver a szívem, szörnyű.


Haragszom is rá nagyon, eddig nem is a hiányától szenvedtem annyira hanem a fájdalomtól, most kezdtem el azt érezni, hgoy annyira hiányzik, hogy fáj a bőröm.

2014. dec. 16. 14:39

Persze,hogy nem mert csak 1hét telt el....


Dehogy nem fogsz,még különbet is!


Azért,annyira csak nem törődött,ha lepattintott,ezzel a szeretlek,de nem akarok komoly kapcsolatot dumával.

2014. dec. 16. 14:34

Nem érzem, hogy segítene, kezdek belebolondulni.

Hiányzik pedig nem voltam boldog mellett mert folyton a hiányától szenvedtem, de félek, félek, hogy nem lesz még egy olyan mint Ő aki annyit törődik velem. Bár az is igaz, hogy heti 2 napban elég könnyű gőzerővel törődni a másikkal :-( borzalmasan rossz és lassan már ezek a nyugtatók sem segítenek.

2014. dec. 16. 14:27

Nyugi,még csak 1hét telt el....az az idő odébb van még,amikor napról napra jobb lesz!

Ja,és ne írd meg neki,hogy milyen szarul érzed magad!

Majd az idő tényleg segít,közhely,de tényleg így van.

2014. dec. 16. 14:14

Kapcsolatunk során többször voltunk szakítás szélén de aztán a végén mindig kibékültünk, most nem így van...és nem tudom, egyszerűen nem tudom ez mikor lesz egy kicsit könnyebb.

Gyógynövény alapú nyugtatókat szedek és mégsem jobb, borzalmas mélypontjaim vannak, mint a mai nap, borzasztóan hiányzik.

Sokat vitatkoztunk ez biztos, sokszor vitáztunk a jövőnkön mert Ő azt mondogatta akarja de nem tett érte semmit és akárhányszor bizonytalanságban tartott én mindig újra és újra féltékenykedtem.

Bánok egy csomó mindent pedig tudom nem csak én hibáztam.

Ő nem igazán vágyott többre, vagy jelenleg ez neki teljesen elég volt, nem szenvedett a hiányomtól.

Nem csak a párom volt hanem a barátom is akivel állandóan beszélgettem, fáj minedn porcikám a hiányától, nem gondoltam, hogy van ilyen.

2014. dec. 16. 14:11

Azt hittem napról napra jobb lesz de még nem.

2.5 évig voltunk együtt, 1 hete szakított.

Sok volt a gond, nála döntött az ész, hiába szeret még. Távkapcsolat volt és nem igazán akart komolyabbat. Én abban hibáztam mert féltékenykedtem habár adott rá okot, sokat hazudott az elején, értelmetlenül... én amúgy is egy olyan kapcsolatból jöttem ki ahol megcsaltak, eleve nehéz volt bízni.

Annyira nagyon szeretem még mindig, róla éreztem azt, hogy a Nagy Ő és úgy érzem nem fogom ezt átvészelni.

Legszívesebben megírnám neki, hogy mennyire hiányzik.

Próbáltam meggyőzni, próbáltam mindent.

Kezdek teljesen kikészülni, azt hittem napról napra jobb lesz de a mai nap rosszabb mint a tegnapi. Nem tudom mit tegyek, próbálok mindig beszélgetni valakivel, lefoglalni magam de ez iszonyat.

Könnyebb volt a 8 éves kapcsolatból kilépni mint ebből..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook