Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy van valakinek mindenhonnan barátnője? fórum

Hogy van valakinek mindenhonnan barátnője? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2019. júl. 13. 13:59

Igen, a gólyatábori részvételemen is látszik, hogy van társaságom, ha akarom.


Jó, nyilván gólyatábor csak egy van, de tényleg azért vagyok egyedül, mert így érzem jól magam. Még a kerítésen keresztül sem dumálok a szomszédasszonnyal, mert NEM AKAROM (pláne azt nem, hogy ő ebből rendszert akarjon...).

65. Guruljka (válaszként erre: 63. - Bözsi néni)
2019. júl. 13. 13:56
Az egy értelmes cél volt :D és senki nem filózott azon, miért vagyok ott.
64. Bözsi néni (válaszként erre: 63. - Bözsi néni)
2019. júl. 13. 13:56
:-) ez akart lenni
63. Bözsi néni (válaszként erre: 61. - Guruljka)
2019. júl. 13. 13:55
Kivlve amikor sörivó versenyt nyersz a csapatodnak :-(
2019. júl. 13. 13:55

ÉN nem akartam bejárós munkahelyet, ÉN nem megyek sehova, csak ha olyan kedven van, senki nem erőltette rám, hogy egyedül legyek. Azért van így, mert ÉN akarom!

Mert nem vagyok kíváncsi a kenetes társas lényezésre.

Azt is vállalom, hogy ÉN nem vagyok társas lény. Sokkal szívesebben vagyok egyedül, mint egy társaság kényszertagja.

61. Guruljka (válaszként erre: 60. - 16b5d6ae34)
2019. júl. 13. 13:51

Jó, legyek neked magányos, de már unom ezt a társas lényezést.

Mindig rühelltem falkában járni, de ez senkit ne zavarjon, aki a mai napon pont engem akar megfejteni.

60. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 49. - Guruljka)
2019. júl. 13. 13:30

Ebben a hozzászólásodban benne van, hogy magányos vagy :(

Csak bebeszéled -elsősorban magadnak-, hogy így jó ... de nem, nem jó:(

Az ember társas lény.

2019. júl. 13. 13:23
Talán úgy, hogy nyitott, kedves, barátságos, közvetlen?
58. Guruljka (válaszként erre: 55. - Júliusi)
2019. júl. 13. 12:51

Én pl. a fordítós csoportban vagyok tag, néha olyankor is benézek oda, ha éppen nincs kérdésem.

Sok ismerősöm hozzászólásait letiltottam, mert nem akartam az ő véleményüket látni minden egyes belépéskor. Főleg a választások előtt értek kellemetlen benyomások.

A család, ha képet akar küldeni, megteszik mailben. Más meg nem nagyon érdekel.

Egyetlen volt csoporttársammal beszélgetek néha.

57. Guruljka (válaszként erre: 56. - Guruljka)
2019. júl. 13. 12:47

A csoporttársaim közül senki sem volt a gólyatáborban.

Sőt, más szakos, levelező tagozatra felvett bölcsészkari gólya sem volt tudtommal a gólyatáborban. A más karok gólyáit nem tudom.

Mind fiatal nappalisok voltak. Kedves, aranyos fiatalok. A diákszövetségi rendezvényeken, ha részt tudtam venni, találkoztam velük később is.

56. Guruljka (válaszként erre: 53. - Bözsi néni)
2019. júl. 13. 12:39
A tanulócsoport meg nem azonos a gólyatábor tagságával.
55. júliusi (válaszként erre: 26. - Bözsi néni)
2019. júl. 13. 12:02

Nem értem,mi ebben a vicces?De te biztos tudod....


A facen megtudok sok olyan infot,amit mashonnan nem,pl tvt en nem is nézek.

Sok receptet,praktikat,filmajanlot,stb elolvasok.Ami nem érdekel,ismeroseim megosztasai kozul,azon egyszeruen átgorgetek..

54. ab61752c45 (válaszként erre: 52. - Guruljka)
2019. júl. 13. 11:56
nekem is.csak ne csókolomozna.mondja azt,hogy jó napot.bár,ha neki ez jó.
53. Bözsi néni (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2019. júl. 13. 11:51

"az egyetem elején, míg kicsit összerázódott a csoport, volt ilyen jellegű szabadabb beszélgetés."


Korábban, egy másik fóeumban azt írtad, hogy végigbuliztad a gólyatábort. Most akkoe melyik az igaz? Mert a szabadabb beszélgetés nem azonos a gólyatáborral.

52. Guruljka (válaszként erre: 50. - Scherlock)
2019. júl. 13. 11:13

Hát így könnyű! :D

(Csak példaként mondtam, nekem is nagyon rendes szomszédaim vannak!)

51. Guruljka (válaszként erre: 49. - Guruljka)
2019. júl. 13. 11:12
Azért az egyetem habár csak levelező volt, csak hétvégente, de élveztem. És ez nemrég volt, és szeretném is még folytatni a tanulást. A szellemi közösség azért nagyon kellemes. :D
50. Scherlock (válaszként erre: 44. - Guruljka)
2019. júl. 13. 11:12

Miért kellene őket agyonütni?

Az utálom szót nem is használom.

49. Guruljka (válaszként erre: 48. - Ariana)
2019. júl. 13. 11:10

Sokat vagyok a gép előtt a munkám miatt.

Munka közben is be-benézek ide, kikapcsol.

"Normális emberi kapcsolatom" nem akad, itt a faluban idegen vagyok, rokonom csak a két féltestvérem. Távol élnek.

Utoljára 2001-ben dolgoztam munkahelyen, mégis honnan lennének ismeretségeim? De jól van ez így, mert nem stresszelek.

48. ariana (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2019. júl. 13. 11:00

Azt én sem tudom elképzelni, ne legyen meg az intim szférám,és már meg is szoktam hogy egyedül vagyok, de van mikor szenvedek miatta.


A mai világban sokan az interneten élik az életüket, és úgy veszem észre hogy te is Guruljka. Ez jó valamilyen szinten, mert feledteti a magányt, de tönkre is teheti a normális emberi kapcsolatokat.

47. Guruljka (válaszként erre: 46. - Ariana)
2019. júl. 13. 10:51

Lakott messzebb, míg kollégista volt 24 éves koráig.

Most, hogy itthon van, nem osztunk meg egymással több dolgot, mint akkor, amikor távolabb volt.

Körforgás az élet, igen, de én inkább egyedül bogozgatom. Amíg meg nem özvegyültem, mindig volt mellettem valaki, és a helyszűke miatt akkor sem tudtam külön vonulni, ha szerettem volna. Rémes volt.

46. ariana (válaszként erre: 45. - Guruljka)
2019. júl. 13. 10:46
Talán,ha fiad elköltözne messzire , másképpen vélekednél.Nem kell amúgy mindent megosztani, de én jó. Úgy gondolom, az élet egy körforgás.Születünk-meghalunk, adunk-kapuk...
45. Guruljka (válaszként erre: 42. - Ariana)
2019. júl. 13. 10:38

Én meg nem értem, miért kell mindent megosztani.

És bevallom, nem akarok társas kapcsolatban élni. A fiammal nincs semmi bajom, de aktívabb vagyok, ha ő nincs itthon.

44. Guruljka (válaszként erre: 43. - Scherlock)
2019. júl. 13. 10:37

Ezt azért csak határok között lehet.

Nem üthetem agyon a szomszédomat, akárhogy utálom is.

43. Scherlock (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2019. júl. 13. 10:32

Vagy mi lenne, ha mindenki a saját elvárásainak felelne meg?



Úgy viselkedem, ahogy Nekem jó.


Biztos Bennem van a hiba.

42. ariana (válaszként erre: 41. - Guruljka)
2019. júl. 13. 10:21
Lehet elcsépelt, pedig a legtöbb ember társas lény.Mi értelme lenne az életemnek, ha egy gyönyörű lakatlan szigeten lennék egyedül??? Ha nincs kivel megosztani? Sajna én is egyedül vagyok, és szenvedek is, de törekszem a változásra.
41. Guruljka (válaszként erre: 40. - Ariana)
2019. júl. 13. 10:17

Barátaim nekem is vannak, de nem járunk össze.

Nagyon zavarna, ha valaki rendszeresen beállítana.

Nem messze lakik egy kedve kis nő, nagyon jókat beszélgetünk néha, de nem érti, ha arra járok, miért nem megyek be hozzá, szívesen lát. Hát mert nem igénylem rendszeresen az ő társaságát sem.


Ez az "az ember társas lény" pedig szerintem egy elcsépelt közhely, és pontatlan is. Az ember mint természeti lény, inkább gazdasági okokból társadalommá szerveződött lény.

Én is része vagyok a társadalomnak, sőt adófizető állampolgár is vagyok, de nem kell rendszeresen összejárnom másokkal, ha ezt nem igénylem.

Fiatalabb koromban én is jöttem-mentem, de ma már nem vagyok annyira aktív.

40. ariana (válaszként erre: 39. - Guruljka)
2019. júl. 13. 10:08
Én sem vagyok olyan ember , mint a barátnő, de mindig is szerttem volna olyan lenni.Ha nem is annyira, de szerintem normálisan az embernek vannak barátai, széles az érdeklődési köre, tesz-vesz, jön-megy, barátok is jönnek-mennek, tehát pörög az élete.Szerintem ha valaki azt mondja, hogy neki jó barátok , társaság nélkül, az azért mondja , mert neki nincsenek, és ezzel vigasztalja magát, már beletörődött.
39. Guruljka (válaszként erre: 38. - Ariana)
2019. júl. 13. 10:00
Nna ez az átlagos vélekedés, ami cefet rosszul érint egy csomó embert, de megszoktuk idővel.
38. ariana (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. júl. 13. 09:59
Úgy, hogy a barátnőd feltételezem nyitott ,társaságkedvelő,vidám, szórakoztató,széles látókörű, aktív életet élő nő.Teljesen normálisan él.Aki nem így él, vagy nem igényli, vagy gátlásokkal küzd.Az ember társas lény.
37. Guruljka (válaszként erre: 35. - Ágio8405)
2019. júl. 13. 09:33

Nem gondolkozunk rajta, csak most szóba került.

És nem figyelem a másikat, de ha egy jelenség ismétlődik, az azért feltűnik. :D

Van, hogy kényelmetlen. Előfordult egy-egy bulin, hogy elvonulok, leülök magamnak és csak ott vagyok egy időre - aztán újra bekapcsolódom. Ilyenkor sokan nem hagynak békén, mert azt hiszik, megbántódtam vagy nem érzem jól magam, holott nagyon is jól vagyok, csak kicsit visszavonulok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook