Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy van a szíved? Cordarone tapasztalatok? fórum

Hogy van a szíved? Cordarone tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


6. 0adc8842b1 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. máj. 6. 12:26
Köszönöm neked ezt a weboldalt.
2019. máj. 2. 03:42
2019. máj. 1. 19:34
Igen. Nálunk is írtak fel, de a kardiológián elég sok beteg nem használja. Van akinek a szeme lett rosszabb, van akinek az erek mennek tönkre a lábukon. Sok rá a panasz. Orvos meg erőlteti. Nálunk a pajzsmirigy túlműködés beindult és az endrokinológus lebeszélt a Cordaróne szedéséről. Na akkor most mi van???
2019. ápr. 16. 05:31

Hello

Elolvastam a Cordanore mellekhatasait. Nagyon veszelyes gyogyszer.

2019. ápr. 16. 05:20

Hello

Ugy egy eve van ritmuszavarom, ami pitvarfibrillacoival jar.Nagyon sokat vagyok miatta beteg. Kaptam veralvadasgatlot es egy ritmusbeallito gyogyszert, de az mellett tobbszor vagyok rosszul.A munkat nem birom ugy, mint regen Sokat kell pihenni.Emelett magas a vernyomasom az is befolyasolja ezt a betegseget.Most ugy vagyok, hogy vissza kell mennem a kardiologuhoz. Allando mellkasi diszkomfort erzesem van.

2019. ápr. 8. 11:30
Egy ismerősnek régóta szívpanasza. Milyen gyakran jársz kardiológiára? Ki szed Cordarone 200mg. tablettát? Mi a véleményetek róla? Mit tudtok a pitvarfibrillációról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook