Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy tudok TeszVeszen licitet törölni? fórum

Hogy tudok TeszVeszen licitet törölni? (tudásbázis kérdés)

12. kevian (válaszként erre: 10. - Safirah)
2011. márc. 9. 07:26
Ugyan!
11. kevian
2011. márc. 9. 07:26
A korábbiakkal ellentétben az eladó maga nem tud licitet törölni, nincs ilyen lehetőség. Válaszolj a kérésre a terméklapon, majd a licitáló írjon a kapcsolatfelvételre. Ha szerencséje van, még az aukció lejárta előtt sor kerülhet a licit törlésére.
2011. márc. 9. 07:25

Szóval csak a kérdések válaszok között kell jeleznem, hogy engedem törölni, aztán neki kell intéznie, hogy ez meg is valósuljon....

Mielőtt összekeveredett a TeszVesz a Vaterával, ez nem így volt. Az eladó törölte és kész...


Köszi a választ!

2011. márc. 9. 07:23
Ezt találtam a fórumon!
2011. márc. 9. 07:22

Amennyiben szeretnéd töröltetni licitedet, a következőt kell tenned:


* - Írj üzenetet az eladónak! Kérd tőle a licittörlés engedélyezését!

* - Ha az eladó engedélyezte a licittörlést, vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal! Jelezd a licittörlési igényedet a kapcsolatfelvétel "Aukcióindítás, eladás főtémában – Szeretnék töröltetni egy licitet" altémán keresztül.

* - Csak akkor távolítjuk el a licitet, ha a termékes levelezésben mindkét fél kérése/engedélye olvasható. Ennek hiányában nem teszünk eleget a licittörlési kérésnek.

2011. márc. 9. 07:22
Én vagyok az eladó!
2011. márc. 9. 07:22
Azt hiszem, azt se lehet, legalábbis én se találtam meg.
2011. márc. 9. 07:21
Sehogy! Írj az eladónak, hogy véletlen volt... Hátha... De ez nem kötelezi az eladót, hogy elfogadja a kérésedet.
2011. márc. 9. 07:21
Az én termékemre licitáltak
2011. márc. 9. 07:21

Egy lehetséges vevőm a TeszVeszen licittörlést kért az egyik termékemnél, de sehol nem találom, hogy hol tudnám neki törölni?

Mióta megváltozott az oldal, azóta nincs meg ez a funkció....

Tudja valaki, hogy lehet?

Köszi!

2011. márc. 9. 07:21
Te licitáltál, vagy a te termékedre licitáltak?
2011. márc. 9. 07:20
Hogy tudok TeszVeszen licitet törölni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook