Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebay-en hogyan lehet licitet törölni? fórum

Ebay-en hogyan lehet licitet törölni? (tudásbázis kérdés)

9. Imo (válaszként erre: 8. - Noorah)
2012. febr. 11. 17:59
RÁKÉRDEZTEM AZ EBAYTŐL ÉS MEG VAN A MAGOLDÁS, 3 évre visszamenőleg megtartják a vásárlást.
8. Noorah (válaszként erre: 7. - Imo)
2012. jan. 26. 15:01
Azért ez elég hosszú idő, meg kellett volna már rég jönnie, hacsak nem Kínából érkezik (de elvileg onnan is). Talán egyszer volt egy hasonlóan hosszú szállítással rendelkező rendelésem nekem is, de tényleg eltűnik egy idő után a termék a listáról. Szerintem utána már nem láthatod, mert elévül. Értékelni sem tudtam a terméket, mikor végre megkaptam.
7. Imo
2012. jan. 26. 14:35
viszont te is segíthetnél ha tudsz. Ha volt egy vásárlásom, viszont még nem érkezett meg (ez több mint 60 nappal ezelőtt volt) és nem találom a vásárlásaim között. Most hol keressem?
6. Noorah (válaszként erre: 5. - Imo)
2012. jan. 26. 13:56
ebben reménykedek én is
5. Imo
2012. jan. 26. 13:31
szerintem nem tudod törölni, másnem megbeszélitek és egy kicsit többet fizetsz a postára.
2012. jan. 26. 13:29
Nem, még nem járt le az aukció, de kétlem, hogy más is licitálni fog rá, én is csak azért, mert már ezer éve kerestem egy ilyen darabot és sokat megadnék érte.
3. Imo
2012. jan. 26. 13:17
mivel nem történt fizetés, ezért szerintem nem is postáznak v. fizettél paypallal?
2012. jan. 26. 13:08
Remélem nem lehet, mert akkor megkapom azt, amire licitáltam. Merthogy valamit kinéztem, licitáltam és utána írja az eladó, hogy nem szállít Magyarországra és majd törölnöm kell a tétemet. Na de azt már nem írta, hogy hogyan, én meg úgy tudtam, nem lehetséges...
2012. jan. 26. 13:06
Ebay-en hogyan lehet licitet törölni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook